Halloween się zbliża!

Halloween się zbliża!

Halloween nieuchronnie się zbliża. Jedna z ostatnich okazji w roku, by solidnie się wybawić. Halloweenowa maskarada, to przecież nie tylko chodzenie od domu do domu, w celu zebrania jak największej ilości słodyczy. To dobre dla dzieci, które rano muszą wstać do szkoły. Nieco starsi mogą sobie osłodzić życie, spędzając ten czas w gronie znajomych na dobrej imprezie, których z tej okazji nie brakuje w całym kraju.

Warto jednak zacząć wcześniej od właściwego przygotowania. Wszak w Halloween, aż niewypada przyjść bez stosownego przebrania. Stroje zombie i duchów zawsze będą mile widziane, a w sieci pełno jest ofert najróżniejszych przebrań, po których założeniu, nie jedna obserwująca nas osoba dostanie gęsiej skórki. Warto w tym celu odwiedzić serwis Funideliaw którym znajdziemy to, co z pewnością wyróżni nas wśród innych. Jeżeli nie czujecie się dobrze w szalonych przebraniach, warto rozejrzeć się za czymś luźniejszym, ale ciągle pasującym do idei tej okazji. Ciekawe propozycje znajdziecie w ZAFUL. Ostatni detal to właściwy makijaż. To ten dzień, kiedy makijaż zamiast upiększyć Twoją twarz, ma od Ciebie odstraszać każdego. Porady na ten temat znajdziesz tutaj.

Jeżeli sami organizujecie imprezę Halloweenową warto zadbać o odpowiedni wystrój wnętrz. Wydrążone dynie, świeczki, sztuczne pająki i nietoperze to absolutna podstawa każdej imprezy tego typu. Zaskocz znajomych i ustaw na fotelu kościotrupa, a w rogu szaloną wiedźmę. Nie wiesz gdzie znaleźć takie fikuśne dekoracje? Spokojnie, odwiedź stronę PartyBox. Wiadamo jednak, że żadna impreza nie może obejść się bez jedzenia. I tutaj również można pofantazjować. W sieci znajdziecie gotowe przepisy na potrawy i desery nawiązujące sobą do duchów, pająków i innych okrucieństw. Sprawdź Fashionelka i zaskocz swoich gości odrażająco zniewalającym smakiem oryginalnych i barwnych potraw.

Planujesz spędzić Halloween poza domem? Poniżej znajdziesz listę ciekawych wydarzeń, na które możesz udać się ze swoją drugą połówką lub paczką znajomych.

1. Halloween Night z Energylandią. Największa impreza tego typu w Polsce. Nie bądź sztywny i rozerwij w największym parku rozrywki w Zatorze. Odbędzie 27 października i będzie świetną alternatywą dla większej paczki znajomych czy rodzin ze starszymi dziećmi.

2. Vampiriada w VooDoo Club. Impreza w mrocznym stylu odbędzie się w Warszawie 31 października.

3. Horror Night w Energy 2000. Kolejna propozycja muzyczna, tym razem dla wszystkich fanów Energy w Katowicach. Widzimy się w sobotę 3 listopada.

4. Maraton Halloween w Cinema City. Maraton filmowy dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń. Czy to Kraków, Katowice czy Sosnowiec data wszędzie pozostaje ta sama - piątek 26 października.

5. Halloweenowy turniej bowlingowy w MK Bowling. Ciekawa propozycja nie tylko dla rodzin zamieszkujących Gdańsk. Zabawa na torach w duchu sportowej rywalizacji odbędzie się 27 października.

6. Metalowe Haloween w Starej Piwnicy. Kolejna propozycja dla fanów ciężkiego brzmienia. Tym razem we Wrocławiu. Odbędzie się 31 października.

7. AnimeCon Halloween 2018. Na koniec propozycja dla wszystkich kochających się przebierać. Taki konwent może mieć miejsce tylko w Poznaniu. Udaj się tam koniecznie w wykonanym przez siebie stroju 27 października.

Więcej