Neonet : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Neonet

32% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
Kuchenka przyszła uszkodzona. Reklamacja nie została uznana. Firma totalna porażka. Nigdy więcej zakupów w NEONET!Czytacz dalej
M
Mirka
...promocjaSamsungzwrotsamsungjet. Odkurzacz mega przydatny w moim domu. Poprzedni z innej firmy nie radził sobie z sierścią i żwirkiem mam psa i dwa koty. Ten wciąga żwirek i piasek który nie roz...Czytacz dalej
B
Bożena
Z firmą Samsung jestem związana już od wielu lat, więc wiem że mogę im zaufać. Wcześniej korzystałam ze zwykłego odkurzacza workowego, po przejściu na bezprzewodowy odkurzacz od Samsunga różnica je...Czytacz dalej
J
JOANNA
Witam. Kupiłam w sklepie NEONET suszarkę firmy BOSCH WQG233CKPL ,którą bardzo polecam. Pranie bardzo dobrze wysuszone ,bez większych zagnieceń w bardzo szybkim czasie .Jest energooszczędna i cicha....Czytacz dalej
K
Kamila
Witam. Kupiłam w sklepie NEONET pralkę firmy WHIRLPOOL FFB 8258 BV ,którą bardzo polecam. Pranie bez większych zagnieceń. Jest energooszczędna i cicha. Bardzo łatwa w obsłudze. Duży wybór programów...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (62)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kuchenka gazowo-elektryczna

  Kuchenka przyszła uszkodzona. Reklamacja nie została uznana. Firma totalna porażka. Nigdy więcej zakupów w NEONET!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Odkurzacz samsung jet75

  ...promocjaSamsungzwrotsamsungjet. Odkurzacz mega przydatny w moim domu.
  Poprzedni z innej firmy nie radził sobie z sierścią i żwirkiem mam psa i dwa koty. Ten wciąga żwirek i piasek który nie rozsypuje się po bokach dzięki idealnej szczotce. Poprzedni miał twardy wałek który przy twardym żwirku czy piasku nie sprawdzi się gdyż uderzając o wałek wybija się z powrotem i rozsypuje po odkurzonej powierzchni. Ten wciąga wszystko i nie rozsypuje. Przydatne dodatkowe szczotki do kanapy i auta. Nie nawija włosów. Bardzo długi czas pracy. Na średniej mocy spokojnie odkurzam piętrowy dom. Moc turbo rzadko mi potrzebna, na średniej daje radę ze wszystkim. Dodatkowy atut to wyciągana bateria, która jeśli będzie do wymiany, można dokupić i spokojnie wymienić czy mieć dwie na zmianę.
  Przy bateriach nie wyciąganych odkurzacz to jednorazówka.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Odkurzacz Samsung Jet 75 multi VS20T7534T4

  Z firmą Samsung jestem związana już od wielu lat, więc wiem że mogę im zaufać. Wcześniej korzystałam ze zwykłego odkurzacza workowego, po przejściu na bezprzewodowy odkurzacz od Samsunga różnica jest ogromna. Produkt okazał się bardzo pomocny w życiu codziennym. Dostałam produkt o bardzo wysokiej jakości i co najważniejsze niskiej cenie. Profesjonalna obsługa dobrze doradziła mi jaki model wybrać aby spełniał on moje wymagania. Polecam gorąco produkt, ponieważ już po kilku dniach użytkowania nie mam zamiaru wracać do starego modelu.

  #promocjazwrotsamsungjet


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  SUSZARKA BOSCH

  Witam. Kupiłam w sklepie NEONET suszarkę firmy BOSCH WQG233CKPL ,którą bardzo polecam. Pranie bardzo dobrze wysuszone ,bez większych zagnieceń w bardzo szybkim czasie .Jest energooszczędna i cicha. Bardzo łatwa w obsłudze. Duży wybór programów suszenia. Rewelacja polecam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego modelu suszarki firmy BOSCH.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pralka WHIRLPOOL FFB 8258 BV PL 8kg 1200 obr

  Witam. Kupiłam w sklepie NEONET pralkę firmy WHIRLPOOL FFB 8258 BV ,którą bardzo polecam. Pranie bez większych zagnieceń. Jest energooszczędna i cicha. Bardzo łatwa w obsłudze. Duży wybór programów prania. Rewelacja polecam. Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego modelu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  usługa wniesienia pralki kupionej w Neonet

  Zakupiłem pralkę w raz z uslugą wniesienia. Jednak Firma transportowa odmówiła wniesienia zakupionej pralki na pierwsze piętro domku jednorodzinnego (10 schodów), twierdząc, że według umowy zawartej miedzy Neonet a nimi, wniesienie pralki to jest dostarczenie do pierwszego pomieszczenia w domu, czyli de facto przestawienie za próg.
  W trakcie zakupów nie zostaliśmy poinformowani przez Sprzedawcę o takiej definicji wniesienia. W takiej sytuacji usługa nie była by wykupiona, gdyż w tym przypadku jest to przejechaniem wózkiem 1m dalej. Tym bardziej, że w czasie zakupów mówiliśmy, że w domku jednorodzinnym mieszkają osoby starsze i nie będzie miał kto wnieść pralki.
  Dodatkowo na Państwa stronie jest informacja, że ta usługa obejmuje:
  - wniesienie do 4 piętra bez windy,
  - rozpakowanie na życzenie klienta,
  - wyniesienie opakowań.
  Nigdzie nie ma mowy o wniesieniu do pierwszego pomieszczenia, co w przypadku domku jednorodzinnego jest równoznaczne z wjechaniem z próg a nie wniesieniem.
  W odpowiedzi na reklamację napisano, że wszystko jest w porządku i zostało przeprowadzone zgodnie z Warunkami Świadczenia Usług. Po pytaniu gdzie je mogę znaleźć i czy Sprzedawca nie powinien o tym informować lub przedstawić te warunki - brak odpowiedzi ze strony Neonet.
  Tak więc moim zdaniem kupowanie usługi wniesienia w przypadku domku jednorodzinnego to naciąganie kupujących.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Chłodziarka

  Chłodziarka przyszła uszkodzona. Działa tylko zamrażarka. Serwis tragiczny. 4 razy naprawiali. Nic nie naprawili. Nie umieją tego zrobić. Kontakt z centralą straszny. Za wszelką cenę nie chcą przyjąć zwrotu tego bubla i oddać pieniędzy. Jestem miesiąc bez chłodziarki, ale za to w kłótniach ze sklepem który sięgnął dna. Nigdy więcej żądnych zakupów tutaj. Odradzam. Traktują klienta poniżej jakiejkolwiek krytyki. Podejmę kroki prawne.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Odkurzacz KGO. BOSCH Unlimited 7 BCS711XXL

  Z zakupu jestem bardzo zadowolony, spełnił moje oczekiwania co do jakości sprzątania i odkurzania niedostępnych miejsc pod meblami / różne końcówki wymienne, oświetlenie miejsc sprzątania /. Lekkie prowadzenie urządzenia a stąd przyjemność sprzątania.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Piekarnik i płyta indukcyjna firmy electrolux

  ...promocjaelectroluxplacirachunki Zakupiłam sprzęt marki Elektrolux - piekarnik EOC8H31Z oraz płytę indukcyjną EIV63443 wszystko działa poprawnie, jestem bardzo zadowolona. Wysokie uznanie dla obsługi NEONET


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Odkurzacz marki BOSCH Unlimited BCS711XXL

  Zakupiony przeze mnie odkurzacz marki BOSCH Unlimited BCS711XXL w sklepie NEONET AGD w Koninie ul. Spółdzielców świetnie sprawdza się w pracach porządkowych w domu. Bardzo miła i fachowa obsługa klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zmywarka Bosch

  Zmywarka Bosch dlaczego?Bo jest niezawodna bezawaryjna ,oszczędna ,cicha .Postawiliśmy na Boscha to nasz sprawdzona marka ,tym razem większa bo rodzinka duża .


Inni również oglądali

Logo Voidu

Voidu

1 opinie

Voidu opinie: Recenzje, opinie i doświadczenia klientówOpinie i recenzje są niezwykle ważnymi czynnikami, które wp ...

Logo iSprzet

iSprzet

2 opinie

Recenzje i opinie o iSprzetiSprzet cieszy się pozytywnymi opiniami i recenzjami od swoich klientów. Polscy konsumenci doceniają wy...

Logo Mimarkt

Mimarkt

1 opinie

Jesteś zainteresowany/-a nowinkami technologicznymi, w związku z czym bardzo chętnie poznajesz nowe sklepy, w których moż...

Logo iziGSM

iziGSM

1 opinie

Oceny, opinie i doświadczenia - Branche ocenPrzedstawiamy Państwu platformę odnalezienia najważniejszych opinii dla firm w Pols...