Kontakt

Witamy na stronie kontaktowej NiezależnaOpinia, wiodącego polskiego serwisu oferującego uczciwe i przejrzyste opinie na temat wielu usług i produktów. Rozumiemy, że bezpośrednia i skuteczna komunikacja jest podstawą zaufania i satysfakcji naszych użytkowników i współpracowników. Z tego powodu oferujemy różne kanały kontaktu, takie jak nasz e-mail support@reviews-international.com, aby rozwiązywać wątpliwości, otrzymywać sugestie, zarządzać incydentami lub innymi zapytaniami.

W tym miejscu zapewniamy wszystkie niezbędne informacje, abyś mógł komunikować się z nami w najwygodniejszy dla ciebie sposób. Zobowiązujemy się do udzielnia wszelkich odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Zależy nam na tym, aby twoje doświadczenie z naszą witryną byłóo jak najlepsze! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i czekamy na wiadomość od Ciebie.

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie

W NiezależnaOpinia bardzo poważnie traktujemy każdą otrzymaną wiadomość. Naszym celem jest udzielenie jasnej i pomocnej odpowiedzi w rozsądnym czasie po przesłaniu zapytania. Szanujemy Twój czas i rozumiemy potrzebę uzyskania informacji i rozwiązań. W przypadku bardziej złożonych zapytań, które wymagają szczegółowego zbadania, postaramy się podać szacowany czas udzielenia pełnej odpowiedzi.

Kiedy się z nami skontaktować?

Istnieją różne sytuacje, w których zachęcamy naszych użytkowników do skontaktowania się z nami w celu poprawy ich doświadczeń z platformą oraz dalszego dzielenia się i czytania opinii i doświadczeń tych sklepów lub usług, które uważają za interesujące. W większości przypadków nasi użytkownicy kontaktują się z naszym zespołem wsparcia w następujących typowych sytuacjach i problemach:

Dla użytkowników

 Poprawianie recenzji: Wszyscy jesteśmy ludźmi i czasami popełniamy błędy podczas pisania recenzji, dokonujemy silnych osądów wartościujących lub po prostu nasza opinia zmienia się z czasem. W takich sytuacjach zawsze możesz skontaktować się z nami, aby zmienić interpunkcję lub wprowadzić poprawki do oryginalnego komentarza. 
 Problemy techniczne na stronie: Jeśli napotkasz problemy techniczne, które sprawią, że przeglądanie naszej strony będzie niezadowalające, nie wahaj się z nami skontaktować.
 Usunięcie komentarza: Jeśli jesteś czytelnikiem, który zobaczył negatywny komentarz, który jest złośliwy, dziwaczny lub niezgodny z naszą polityką postępowania, możesz skontaktować się z nami, abyśmy mogli go ręcznie zweryfikować.

W przypadku powyższych sytuacji związanych z komentarzem opublikowanym przez Ciebie pamiętaj, aby zawsze kontaktować się z nami, podając adres e-mail, z którego utworzyłeś komentarz, aby łatwo było zweryfikować Twój komentarz jako autora.

Dla firm

• Zarządzanie profilem firmy: Pomagamy firmom zrozumieć, w jaki sposób mogą zarządzać swoją obecnością na naszej platformie, odpowiadać na recenzje i wykorzystywać naszą społeczność do poprawy swojej reputacji online.
• Pomoc w przypadku fałszywych lub złośliwych recenzji: Integralność naszej platformy jest najważniejsza. Jeśli firma zidentyfikuje recenzję, która jej zdaniem narusza nasze zasady, przeprowadzimy dochodzenie i podejmiemy odpowiednie działania.

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

W NiezależnaOpinia rozumiemy, jak ważne jest utrzymywanie otwartego i skutecznego kanału komunikacji z naszymi użytkownikami i firmami partnerskimi. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinieneś się z nami skontaktować, oto kilka najważniejszych powodów:

• Zobowiązanie do prawdomówności - Pracujemy nad tym, aby wszystkie publikowane recenzje były pisane przez prawdziwych konsumentów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do autentyczności recenzji, jesteśmy tutaj, aby zbadać i zapewnić wiarygodność treści.

• Wkład w społeczność - Dzieląc się swoimi doświadczeniami i opiniami, pomagasz innym użytkownikom podejmować świadome decyzje zakupowe. Kontaktując się z nami możesz pozytywnie wpłynąć na społeczność Niezaleznaopinia.

Kontaktując się z NiezależnaOpinia, zapewniasz, że Twój głos zostanie usłyszany, a Twoje obawy zostaną rozwiązane z profesjonalizmem i uprzejmością. Dążymy do stworzenia wyjątkowego doświadczenia użytkownika i doceniamy Twój wkład w osiągnięcie tego celu. Nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc oraz zapewnić pozytywną i korzystną interakcję z naszą platformą.

Jak się z nami skontaktować

Istnieje kilka metod kontaktu z naszym profesjonalnym zespołem:


1. pocztą elektroniczną na adres:  support@reviews-international.com

W przypadku bardziej szczegółowych pytań możesz skorzystać z danych kontaktowych naszego zespołu, który udzieli Ci lepszej pomocy.


2. Telefonicznie pod numerem +31 203201127

Nasz Adres:
Reviews International
Brouwersgracht 238
1013 HE Amsterdam
Holandia
Reg: NR. 63579677 KVK
Numer identyfikacyjny: NL8552.99.861B01