GOTOWY? DO DZIEŁA!

Mamy misję!

Internet powinien być bezpiecznym miejscem do składania zamówień. Chcemy to osiągnąć poprzez uczynienie wszystkich firm przejrzystymi i wiarygodnymi. Jest to niewątpliwie trudne zadanie, ale z pomocą naszych pięciu podstawowych wartości dążymy do tego celu.

 • Nasze podstawowe wartości
  Wierzymy w przejrzysty rynek

  W dzisiejszych czasach nachalna sprzedaż odbija się na wszystkich, ponieważ jest po prostu zbyt wielu konsumentów, którzy powiedzą ci, że to nie jest prawda. I to jest właśnie to, co staramy się osiągnąć. Przejrzysty rynek. Po prostu uczciwy i rzetelny.

  Dla nas samych i dla każdego, kto chce się dowiedzieć, sformułowaliśmy 5 podstawowych wartości, aby zagwarantować tę przejrzystość.

 • 01

  Razem

  Razem jesteśmy silni i odpowiadamy za niezależne, obiektywne oceny. Wspólnie dążymy do osiągnięcia najlepszego wyniku.

 • 02

  Niezawodny

  Uczciwi i niezależni. Razem zwalczamy podejrzane firmy, zapobiegamy złym doświadczeniom online oraz nagradzamy uczciwe i przedsiębiorcze firmy.

 • 03

  Istotne

  Nasza misja może trwać nawet lata świetlne, ale podczas tej podróży będziemy nieustannie wprowadzać innowacje, aby pozostać aktualnymi i podbijać świat razem z naszymi recenzentami.

 • 04

  Zapisz

  Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość, ale także bezpieczeństwo i możliwość anonimowego składania skarg, walcząc jednocześnie z kontami trolli i fałszywymi opiniami.

 • 05

  Łatwo

  Wierzymy, że zarówno dla konsumentów, jak i firm, ważne jest, abyśmy stali się platformą, na której pisanie recenzji jest tak samo użyteczne i łatwe, jak dla firm.

Dla i od konsumentów

Konsumenci przekazują swoje doświadczenia na naszej platformie i w ten sposób pomagają innym konsumentom w wyborze konkretnej firmy. Zapewnia to przejrzystość i lepszy rynek. Wraz z podstawowymi wartościami wymienionymi powyżej, doświadczenia konsumentów są najważniejszym narzędziem do zapewnienia tej przejrzystości!

Bardzo przydatne dla firm

Oczywiście zawsze masz nadzieję, że twoi klienci będą zadowoleni ze świadczonych usług lub zakupionego produktu i liczysz na otrzymanie 5-gwiazdkowych recenzji. Rzeczywistość jest oczywiście inna. Konkurencja, zwłaszcza online, jest dość silna i wyróżnianie się jako firma jest teraz bardziej wymagające niż kiedykolwiek. Nic dziwnego, że konsumenci stają się coraz bardziej krytyczni.

Oferujemy firmom nie tylko widget do pokazywania wyniku recenzji na swojej stronie, ale także łączność z klientami. Nadal bardzo przydatne jest skontaktowanie się z autorem negatywnej recenzji i rozwiązanie sporu? W ten sposób zamienisz negatywną recenzję w pozytywną opinię, a nawet lepiej, w wyższą ocenę!

Dołącz do społeczności

Jesteśmy częścią platformy ReviewsInternational® i działamy już w 30 krajach. Stoimy za niezależnymi i wiarygodnymi recenzjami firm na całym świecie. Razem jesteśmy silni!

Zarejestruj się jako recenzentZarejestruj się jako firma