Adobe : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Adobe

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kasia
Photoshop ułatwia i ułatwia robienie niesamowitych rzeczy z obrazami cyfrowymi: Za każdym razem, gdy badam jego funkcje w celu przejrzenia nowej wersji, odkrywam nowe możliwości — nawet te, które i...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Photoshop

  Photoshop ułatwia i ułatwia robienie niesamowitych rzeczy z obrazami cyfrowymi: Za każdym razem, gdy badam jego funkcje w celu przejrzenia nowej wersji, odkrywam nowe możliwości — nawet te, które istnieją od dawna — tak wielka jest głębia programu. Zintegrowane fotografie stockowe, zaawansowane narzędzia do obsługi czcionek oraz funkcje organizacji i synchronizacji, takie jak dokumenty i biblioteki w chmurze, są unikalne dla aplikacji.

  Poza fotografią nie znajdziesz oprogramowania do edycji zdjęć z lepszymi, pełniejszymi lub bardziej precyzyjnymi narzędziami do rysowania i typografii, które stale się poprawiają. Firma Adobe rozumie również przejście w kierunku projektowania zorientowanego na urządzenia mobilne i internetowe, a także potrzebę narzędzi 3D. Pozycja Photoshopa jako czołowego narzędzia do edycji obrazów pozostaje bezpieczna. Otrzymuje rzadką u mnie najlepszą ocenę za oprogramowanie do edycji obrazu.


Inni również oglądali

Logo Skillshare

Skillshare

0 opinie

Opinie o Skillshare - informacje na temat platformy edukacyjnej Skillshare to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna, któ...

Logo NordVPN

NordVPN

0 opinie

Ogólny Szkic Branży i OpinieW dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z internetu, zarówno do celów p...

Logo Farnell

Farnell

0 opinie

Przemysł Elektroniczny - Opinie i Recenzje Przemysł elektroniczny odgrywa ogromną rolę we współczesnym społ...

Logo Norton

Norton

1 opinie

Oceny, opinie i doświadczenia w branżyOceny, opinie i doświadczenia odgrywają kluczową rolę w dzisiejszej branży...