100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-01-27
Subskrypcję z lekcjami j. Ang
Novakid to bardzo wygodna aplikacja. Umawiam moją córkę kiedy nam pasuje, o godzinie jaka nam pas...Czytacz dalej
Iza

Najwięcej głosów recenzja

  2021-11-04
Photoshop
Photoshop ułatwia i ułatwia robienie niesamowitych rzeczy z obrazami cyfrowymi: Za każdym razem, ...Czytacz dalej
Kasia

Opinie (2)

  (1)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Photoshop

  Photoshop ułatwia i ułatwia robienie niesamowitych rzeczy z obrazami cyfrowymi: Za każdym razem, gdy badam jego funkcje w celu przejrzenia nowej wersji, odkrywam nowe możliwości — nawet te, które istnieją od dawna — tak wielka jest głębia programu. Zintegrowane fotografie stockowe, zaawansowane narzędzia do obsługi czcionek oraz funkcje organizacji i synchronizacji, takie jak dokumenty i biblioteki w chmurze, są unikalne dla aplikacji.

  Poza fotografią nie znajdziesz oprogramowania do edycji zdjęć z lepszymi, pełniejszymi lub bardziej precyzyjnymi narzędziami do rysowania i typografii, które stale się poprawiają. Firma Adobe rozumie również przejście w kierunku projektowania zorientowanego na urządzenia mobilne i internetowe, a także potrzebę narzędzi 3D. Pozycja Photoshopa jako czołowego narzędzia do edycji obrazów pozostaje bezpieczna. Otrzymuje rzadką u mnie najlepszą ocenę za oprogramowanie do edycji obrazu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Subskrypcję z lekcjami j. Ang

  Novakid to bardzo wygodna aplikacja. Umawiam moją córkę kiedy nam pasuje, o godzinie jaka nam pasuje z nauczycielem, którego najbardziej lubi. Jest nią nasza wspaniała Joms- zawsze uśmiechnięta, wesoła i bardzo cierpliwa.
  Moja córeczka uczęszcza na zajęcia od pół roku 2 razy w tygodniu a efekty są widoczne po każdych zajęciach, potrafi już słownictwo z bardzo wielu tematów i bardzo dużo zwrotów, piosenek, nie boi się rozmawiać po angielsku i rozumie bajki oglądane bez tłumaczenia. Najważniejsze że lekcji nie traktuje jak nauka, lecz jak zabawa. Obie wiemy, że będzie pracowała z Joms tak długo, aż nauczy się swobodnie rozmawiać w języku angielskim.


Inni również oglądali