67% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

I
Iza
Nie polecam absolutnie abonamentu z T Mobile. Obsługa klienta jest na najniższym poziomie. Ukradli nam 300 zł bo niby ich zasięg jest tak wspaniały, że nie będąc poza granicami Polski złapał mężowi...Czytacz dalej
N
niezadowolona
Haniebne postawy w niektórych sklepach. Np. w Nowym Mieście nad Pilicą, tzw. polskie wuhan, sklep sanitarny czy hydrauliczny na ulicy Tomaszowskiej, nieopodal jednostki wojskowej tamtejszej. Wyjątk...Czytacz dalej
A
Anton
Żałuję zakupu internetu. Brak jakiejkolwiek reakcji na reklamacje, po 2 miesiącach użuykowania sxtucznie ograniczyli prędkość internetu do 0,5 mb. Tragedia i żenada, stanowczo odradzam.zawierania j...Czytacz dalej

Opinie (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  abonament

  Nie polecam absolutnie abonamentu z T Mobile. Obsługa klienta jest na najniższym poziomie. Ukradli nam 300 zł bo niby ich zasięg jest tak wspaniały, że nie będąc poza granicami Polski złapał mężowi roaming i naliczyli opłat 300 zł i nie uznali zażalenia bo nie i koniec. Po 2 latach z trzech abonamentów zrezygnowałam. Interent nie działał mi 20 metrów od puszki a jeśli chodzi o abonament w telefonach to mimo, że zakończyliśmy umowę 2 miesiące temu to już 2 miesiąc gdzie przychodzą mi opłaty po 0.18, 0,09 0.86 dzwonię do obsługi a Pan nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego mam takie opłaty i jak długo to jeszcze potrawa baa i perfidnie się rozłącza. Tragedia !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Żadną bo maski?!

  Haniebne postawy w niektórych sklepach. Np. w Nowym Mieście nad Pilicą, tzw. polskie wuhan, sklep sanitarny czy hydrauliczny na ulicy Tomaszowskiej, nieopodal jednostki wojskowej tamtejszej. Wyjątkowo bezczelne zachowanie jednego z tam pracujących, chyba właściciela, chyba nazwisko Wieczorek, w kontekście wedle niego absolutnie obowiązkowego noszenia szmat na twarzy. Bardzo chamskie zachowanie, nawet sam proponował wezwanie Policji w tej sprawie, no bezczel totalny.
  Drugi, to salon T-Mobile na rogu ulicy, nieopodal Poczty Polskiej, w Grójcu – mazowieckie, po drodze do W-wy. Pani tam w salonie obecna bez maseczek nie wpuszczała, sama pokornie zakładała na … no właśnie, czy to nazwać 'twarz', czy to ludzie bez twarzy.
  Piszę o nich, albowiem uważam, że należy je napiętnować, stygmatyzować, aby w 'normalnych czasach' nie mieli ulgi za swoje postawy ex post za współpracę z reżimem psychostrzeniowym.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Domowy internet nielimitowany

  Żałuję zakupu internetu. Brak jakiejkolwiek reakcji na reklamacje, po 2 miesiącach użuykowania sxtucznie ograniczyli prędkość internetu do 0,5 mb. Tragedia i żenada, stanowczo odradzam.zawierania jakichkolwiek umów z tymi złodziejami.


Inni również oglądali