MWM Meble Opinie

: 4
20% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-05-04
Fotel obrotowy muszelka
Zamowienie zlozone 1go kwietnia do dzis nie dotarlo, brak informacji. Najpierw Pani na infolinii ...Czytacz dalej
Mia

Najwięcej głosów recenzja

  2022-04-29
różne meble
Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej na okrągło bym coś urządzała. K...Czytacz dalej
Grażynka

Opinie (4)

  (0)

 (1)

  (0)

  (2)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne meble

  Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej przynajmniej na okrągło bym coś urządzała. Ku mojej radości niedawno mogłam zrobić generalny remont w mieszkaniu i oczywiście mogłam urządzić wszystko od nowa. Bardzo szybko zorientowałam się, że kupując meble w Internecie zamiast w sklepach stacjonarnych mam zdecydowanie większy wybór i tak trafiłam na tą małą kopalnię złota, którą jest firma MWM Meble. Są oni producentami mebli i robią to dobrze. Ich strona internetowa jest bardzo bogata i mają produkty w naprawdę dobrym guście, znalazłam tam całą masę inspiracji na wystrój wszystkich pomieszczeń. Sklep dobrze działa, są kontaktowi i nie ma problemów z dostawą. Na ich stronce internetowej znajduje się też bardzo ciekawy blog. Polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fotel obrotowy muszelka

  Zamowienie zlozone 1go kwietnia do dzis nie dotarlo, brak informacji. Najpierw Pani na infolinii powiedziala ze beda wyslane 20go kwietnia, potem ze po weekendzie majowym i nadal paczka nie wyszla. To jakas kpina. Moglibyscie przynajmniej wysylac informacje o opóźnieniu zamiast kolejnych ofert. Nie polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Krzesła

  Nie polecam sklepu, wręcz przestrzegam. Meble bardzo złej jakości. Rozpatrywanie reklamacji to jakaś kpina z klientów. Kontakt tylko meilowy a odpowiedzi po bardzo długim czasie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Krzesło obrotowe

  Krzesło doszło bardzo szybko, jednak okropnie śmierdziało. Mieliśmy nadzieję, że to zapach nowości farby jednak po kilku tygodniach nie zniknął, jest bardzo intensywny i nieprzyjemny. Oczywiście reklamacje odrzucono z uwagi na zbyt długi czas jej złożenia po zakupie. Nie polecam tych mebli, zapach jest silny i bardzo drażniący, bardzo nieprzyjemny. Utrzymuje się tak długo, że na pewno już nie zniknie. To pierwszy mebel w moim domu, który śmierdzi i to gorzej niż chińskie tekstylia. Nie polecam ani mebla ani obsługi. Pozdrawiam


Inni również oglądali