33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-03-11
meble
Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej na okrągło bym coś urządzała. Ku mojej radoś...Czytacz dalej
Kasia

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-07-15
Stół okrągły hexa
Stół jakość kiepska a największe oszustwo to kody rabatowe użyłem kodu rabatowego w podliczeniu d...Czytacz dalej
Adrian

Opinie (3)

  (1)

 (0)

  (0)

  (1)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  meble

  Uwielbiam zajmować się wystrojem wnętrz, najchętniej na okrągło bym coś urządzała. Ku mojej radości niedawno mogłam zrobić generalny remont w mieszkaniu i oczywiście mogłam urządzić wszystko od nowa. Bardzo szybko zorientowałam się, że kupując meble w Internecie zamiast w sklepach stacjonarnych mam zdecydowanie większy wybór i mogę dużo zaoszczędzić, i tak trafiłam na tą małą kopalnię złota, którą jest sklep Selsey. Mają tam wiele promocji i korzystne ceny wysyłki. Ich strona internetowa jest bardzo bogata i mają produkty w naprawdę dobrym guście, znalazłam tam całą masę inspiracji na wystrój wszystkich pomieszczeń. Sklep dobrze działa, są kontaktowi i nie ma problemów z dostawą. Na ich profilu Instagramowym mają piękne zdjęcia i można tam znaleźć dużo inspiracji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Stół okrągły hexa

  Stół jakość kiepska a największe oszustwo to kody rabatowe użyłem kodu rabatowego w podliczeniu do zapłaty suma całkowita z kodem a jak już podałem kod blik to suma bez rabatu po skonfrontowania tego z działem obsługi pokazując screany z koszyka plus wyciąg z konta bankowego dalej uważają ze błąd jest po mojej stronie i nic nie poradzą. Zwykli oszuści


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fotel rozkładany Pollely

  Bardzo nie polecam. Zamówiłam rozkładany fotel 3 w jednym (fotel, szezlong i łóżko) , który dostałam po ponad miesiącu od zamówienia. Fotel okazał się totalnym bublem. Gdy jest jest rozłożony do formy szezlonga i się na nim usiądzie, fotel składa się w połowie w literę c i uderza w głowę. Nóżki też się rozjeżdżają. Tragedia. Nazwać go niefunkcjonalnym to nic nie powiedzieć. W dodatku pod spodem okazało się że ma dziurę w tapicerce. Zgłosiłam to sklepowi i poinformowałam, że chce zwrócić towar ze względu na niezgodność z umową i niefunkcjonalność. Sklep odmawia mi odstąpienia od umowy. Mimo przytoczenia szeregu artykułów prawnych ustawy prawa konsumentów jak również kodeksu prawa cywilnego, sklep nadal stoi przy swoim, tj. Mogłam napisać protokół szkody z kurierem. To jest działanie nielegalne, nie muszę takich protokołów spisywać i nie można na tej podstawie rozpatrywać reklamacji i zwrotów. Jako konsument mamy możliwość wyboru czy zgłaszamy szkodę sprzedającemu czy firmie przewozowej. Z uwagi że paczka nie była uszkodzona, domniemuje, że firma wysłała mi wadliwy towar. Najlepsze, że na stronie na zakładce zwroty mają informacje, że nie należy zwracać gabarytów na adres do zwrotów na stronie, tylko trzeba pytać o tenże adres przez maila bądź infolinię. Nie muszę chyba mówić, że po wielokrotnych prośbach adresu nie otrzymałam. Dopiero po przytoczeniu kolejnych argumentów natury pewnej, sklep przyjął zwrot. Wysłałam paczkę na podany adres, poinformowałam sklep, że na dniach będę wysyłać towar. Było to we wtorek, w piątek nadałam paczkę, w poniedziałek przyjechał kurier. We wtorek sklep odmówił przyjęcia paczki bo mają rzekomą inwentaryzacje. Nie poi mnie o tym fakcie w mailu. Ja wysyłając paczkę, mając instrukcje na mailu, jak i gdzie mam wysłać zwrot, nie mam po co wchodzić na ich stronę i szukać nie wiadomo gdzie informacji, czy firma nie prowadzi inwentaryzacji... Jest to żenujące podejście do klienta. Paczka została przekierowana na pocztę, sklep może odebrać ja w ciągu dwóch tygodni. Dostałam informację że tego nie uczynią i że mam ją sobie odebrać z powrotem i nadac kolejny raz znowu wydając kolejne pieniądze bo oczywiście sklep nie pokrywa kosztów zwrotu. Nie kupujcie jeśli nie chcecie przejść tego co ja przechodzę z tym sklepem.


Inni również oglądali