Lampyiswiatlo Opinie

: 2
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

C
Czesia
Bardzo ciekawy sklep internetowy. Mają duży wybór lamp do całego domu. Można tam znaleźć oświetlenie zarówno modernistyczne jak i klasyczne, muszę przyznać że znalazłam tam naprawdę piękne lampy w ...Czytacz dalej
P
Piotr
Wyjątkowo miła i życzliwa obsługa klienta. Bardzo szybkie i pozytywne załatwienie dość niestandardowej reklamacji towaru. Firma pokazała klasę w biznesie. Może być wzorem dla innych.Czytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lampy

  Bardzo ciekawy sklep internetowy. Mają duży wybór lamp do całego domu. Można tam znaleźć oświetlenie zarówno modernistyczne jak i klasyczne, muszę przyznać że znalazłam tam naprawdę piękne lampy w nowoczesnym i unikalnym stylu, a moja mama kupiła u nich klasyczne kryształowe żyrandole. Jestem w trakcie remontu i doszłam właśnie do tej fajnej części, czyli do wystroju, wykończeń i do upiększania. Oświetlenie jest niesamowicie ważne i na wielu rzeczach jestem w stanie zaoszczędzić, ale nie na tym, ale dzięki sklepowi lampyiswiatlo udało mi się i to, gdyż mają bardzo konkurencyjne ceny. Różnorodny wybór styli. Przesyłki powyżej 300 zł są darmowe, i również zwroty są darmowe! Nie napotkałam żadnych problemów, polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłem lampę

  Wyjątkowo miła i życzliwa obsługa klienta. Bardzo szybkie i pozytywne załatwienie dość niestandardowej reklamacji towaru. Firma pokazała klasę w biznesie. Może być wzorem dla innych.


Inni również oglądali