O nas

Krajowa strona z doświadczeniami klientów z całej Polski!


 

NiezależnaOpinia - strona internetowa, na której zebrano opinie, doświadczenia i skargi o firmach i sklepach (online) w Polsce.

Wierzymy w uczciwy i przejrzysty rynek. Dziś, klient zyskał większe znaczenie dla właścicieli biznesów. Teraz klient to nie tylko dochód. Klient, wpływa na rozwój firmy, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Dzięki możliwościom Internetu zadowolony klient może opowiedzieć tysiącom osób o świetnym serwisie i zachęcić ich do robienia zakupów tylko tam. Niezadowolony nabywca również może podzielić się swoim przykrym doświadczeniem i ostrzec innych potencjalnych klientów przed nieuprzejmymi sprzedawcami lub przed złą jakością produktu. Właśnie tym się zajmujemy. Uczciwie i z oddaniem.

Kupiłeś nowego laptopa, koszulę, krem do skóry czy jedzenie dla swojego psa i jesteś zadowolony z konsultacji, dostawy lub ceny? Podziel się swoimi wrażeniami i pozwól innym dowiedzieć się o firmie, która spełniła twoje oczekiwania. Zasługują na to, aby inni się o nich dowiedzieli.

Dla firm

Chciałbyś poznać prawdziwą opinię swoich klientów? W takim razie możesz zarejestrować swoją firmę na NiezależnaOpinia za darmo. Dzięki temu będziesz otrzymywał uczciwe i niezależne opinie i będziesz mógł pokazać swoim potencjalnym nabywcom jak dobry jest twój produkt i obsługa klienta jest. Więcej informacji na naszej stronie z firmami.

Które firmy mogę znaleźć na NiezależnaOpinia?

Zakupy online

Z pojawieniem się Internetu w naszym codziennym życiu, duża ilość sklepów zaczęła pracować w systemie online zamiast robić to w tradycyjny sposób. Wiele firm zaczęło też działać po prostu w Internecie. Pojawił się ogromny wybór wszystkiego. Zaczynając od urządzeń użytku domowego, kończąc na jedzeniu dla dzieci. Wśród nowych sklepów internetowych, pojawiły się też niestety niedobre sklepy, które oszukują klientów, np. wysyłają zamówienie w złym stanie, albo nie wysyłają go w ogóle. Oczywiście każdy z nas czuje się pokrzywdzony, gdy zostanie oszukany i nie dostanie, na przykład zamówionej pary jeansów. Jednak czasami twoje zamówienia warte są tysiące złotych. Na przykład rower, lodówka, laptop czy nawet podróż w wakacje. Rozumiemy, że takiego doświadczenia chciałbyś uniknąć. Zakładamy, że straciłeś sporo czasu na to, żeby wyjaśnić sytuację i otrzymać odszkodowanie. Niemal codziennie otwierają się nowe sklepy online, które warto sprawdzić. Dlatego proponujemy kategorię Zakupy online, która pozwala ci na sprawdzenie konkretnego brandu.

Linie lotnicze i biura podróży

Samo słowo "podróż" niesie ze sobą przyjemne wrażenia, nowe emocje i poczucie czegoś nowego. Lecz często jest to też to swego rodzaju stres, zwłaszcza dla początkujących podróżujących. Wiele osób oddaje zaufanie agencjom turystycznym, które z kolei biorą na siebie dużą odpowiedzialność za swoich klientów. Dzięki naszej bazie opini klientów, będziecie mogli podjąć bardziej świadome decyzje o wyborze biura podróży czy linii lotniczej.

Telekomunikacja

W dzisiejszych czasach mamy duży wybór operatorów komórkowych i dostawców Internetu, czasem nie jest łatwo wybrać odpowiedniego dostawcę. Wiąże się to z wieloma pytaniami co do prędkości Internetu, wartości, jakości usług. Która z firm jest lepsza i dlaczego ona? Tu staramy się odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania. Zrobiliśmy przegląd wszystkich dostawców telekomunikacji i dajemy ci możliwość podzielenia się twoim doświadczeniem ze wszystkimi.