Dlaczego warto założyć profil biznesowy?

Od początku działalności NiezależnaOpinia zawsze uważaliśmy, że nasza społeczność składa się zarówno z użytkowników chcących dzielić się swoimi opiniami online, jak i właścicieli firm, pragnących promować swoją markę i otwierać się na pozytywne oraz negatywne oceny od klientów.

Dlaczego jednak firma miałaby ryzykować negatywną krytykę? I w jakim celu warto założyć profil firmy na NiezależnaOpinia? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Znaczenie stworzenia profilu firmy

Zalożenie profilu firmy na naszej platformie oznacza zwiększenie widoczności Twojej marki, produktów oraz usług, jednocześnie akceptując opinie, które mogą wyrazić dawni klienci.

Każdy profil firmy posiada narzędzia do zarządzania treścią i możliwość odpowiadania na komentarze publikowane na profilu. Dzięki temu firma ma bliższy kontakt z opiniami klientów na neutralnym gruncie, jakim jest NiezależnaOpinia. Gwarantujemy sprawiedliwe pośrednictwo, bez tolerowania nadużyć z żadnej strony.

Możesz zapoznać się z naszymi zasadami oraz sposobami radzenia sobie z fałszywymi recenzjami oraz warunkami, w jakich usuwamy opinie zamieszczone na profilu biznesowym.

Wartość wystawienia marki na krytykę

W Reviews International działamy w tej branży od dłuższego czasu i współpracujemy z partnerami oraz indywidualnymi właścicielami firm. Odpowiedź na pytanie o wartość otrzymywanych recenzji była zawsze pozytywna. "Ważne, że się o Tobie mówi" – to właśnie radzimy przedsiębiorcom rozważającym założenie profilu firmy u nas.

Czy pojawią się pozytywne opinie oraz negatywne recenzje? Na pewno. Nikt nie jest doskonały, szczególnie na początku działalności w internecie. Jakie korzyści ma firma z kompetentną i empatyczną obsługą CCM? Regularne monitorowanie profilu, reagowanie na negatywne recenzje i kontaktowanie się z dawnymi klientami celem rozwiązania problemów są kluczowe.

Wierzymy, że pozytywna opinia jest równie ważna, co negatywna ocena, która została rozwiązana. To świadczy o firmie dbającej o znakomitą obsługę klientów i troszczącej się o swoją reputację.

Korzyści z zakładania profilu firmy

Chcesz poznać szczegóły korzyści płynących z założenia profilu firmy na NiezależnaOpinia? Oto one:

  1. Zwiększona widoczność w sieci

Tworząc profil firmy na renomowanej platformie jak NiezależnaOpinia, zyskujesz korzyści w postaci widoczności oraz wyższej pozycji w wynikach SEO. Google również bierze pod uwagę nasz link prowadzący bezpośrednio do Twojej oficjalnej strony.

W rezultacie poprawią się Twoje wskaźniki i szanse na znalezienie Cię przez potencjalnych klientów poprzez branding lub słowa kluczowe związane z Twoją działalnością. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, sklepy internetowe, które dopiero zaczynają swoją działalność, będą widoczne szybciej.

  1. Otrzymuj opinie z pierwszej ręki

Nic nie jest cenniejsze niż wiedza o tym, co klienci myślą o Twojej firmie. Jednak nie wszyscy klienci chcą dawać opinie, a ci, którzy to robią, wolą to robić na neutralnym gruncie, takim jak nasza strona.

W NiezależnaOpinia zapewniamy dostęp do wszystkich opinii klientów, które są prawdziwe, uczciwe i masz prawo na nie odpowiedzieć jako właściciel. Jeśli masz pytania, jak odpowiedzieć na negatywną recenzję, mamy artykuły, które mogą pomóc.

  1. Poprawa działalności

Dzięki opiniom klientów możesz podejmować lepsze decyzje dotyczące przyszłości swojej firmy. Czy trzeba zmienić usługę kurierską, bo dostawa za długo trwa? Czy jakość produktu jest niższa, niż sobie wyobrażałeś?

Pracując nad poprawą wizerunku publicznego oraz działalności, osiągniesz sukces w dłuższej perspektywie, uzyskując coraz lepsze opinie od klientów, którzy pochwalą Twoją pracę. Aby zwiększyć szanse na uzyskanie dobrych opinii, zalecamy wysyłanie emaili do klientów z prośbą o recenzję na naszym profilu. Oferujemy także usługę widgetu do wdrożenia na stronie głównej, co zwiększy liczbę opinii o Twojej marce.