Vision Express Opinie

: 3
67% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-02-05
okulary
Byłem klientem Vision Express od bardzo wielu lat. Niestety dłużej już z usług tej firmy korzysta...Czytacz dalej
Marek

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2022-11-10
Ubezpieczenie okularów
UWAGA- NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ, Zakupiłem w zeszłym roku 2 pary okularów i jedne z nich postanow...Czytacz dalej
Marek

Opinie (3)

  (0)

 (1)

  (1)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  okulary

  Byłem klientem Vision Express od bardzo wielu lat. Niestety dłużej już z usług tej firmy korzystać nie będę.
  Jakość firmy zależy od jakości zatrudnionych w niej pracowników. W grudniu w salonie Vision Express w Arkadii wykonałem 3 pary okularów. Poprzedzone to było badaniem wzroku w tym salonie. Okulary do czytania zostały źle dobrane, co zmusiło mnie do reklamacji. Kolejne badanie wzroku wykonał arogancki okulista-optometrysta. Pomimo, że zakwestionowane przeze mnie okulary nie nadawały się do użytku próbował na wszelkie sposoby zablokować moją reklamację.
  W mailach informujących o odbiorze okularów zostałem poinformowany, że otrzymam prezent niespodziankę. Pracownik wydający okulary był niesłychanie zdziwiony tym faktem i potraktował mnie jak intruza.
  Ponieważ wszystkie trzy pary wykonanych okularów zsuwały się z nosa lub były za ciasne, więc już trzykrotnie próbowałem je dopasować. Technik, który to robił zachowywał się nieuprzejmie i nieprofesjonalnie. Okulary w dalszym ciągu uwierają mnie, a moja irytacja z każdym dniem rośnie. Nie mam ochoty po raz kolejny powierzać ich regulacji tak dalece niewykwalifikowanym "fachowcom".
  Tak wielu niekompetentnych i opryskliwych wobec klienta pracowników skutecznie zniechęca do korzystania z usług vision express w przyszłości. Reputacja tej firmy legła w gruzach.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  okulary ze szkłami korekcyjnymi

  Opinię napisałem, ale nie opublikowano. jej


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ubezpieczenie okularów

  UWAGA- NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ,
  Zakupiłem w zeszłym roku 2 pary okularów i jedne z nich postanowiłem ubezpieczyć, przy wymianie okazało się, że muszę zakupić również nowe ramki, chociaż szkła były identyczne.
  Pani w salonie w Mysłowicach nie była mi w stanie wytłumaczyć dlaczego muszę wydać 1600 zł na nowe ramki, chociaż stare są w bardzo dobrym stanie (takie mają zasady). W sumie okazało się, że jakbym nie wykupił ubezpieczenia to za nowe okulary zapłaciłbym prawie identyczną kwotę, więc całe zamieszanie z ubezpieczeniem jest zupełnie bez sensu. To zwykłe naciąganie klientów.
  NIE POLECAM TEJ FIRMY- omijajcie ich z daleka.


Inni również oglądali