100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

D
D.
Już długo korzystam z soczewek z alensa. Jestem zadowolona z zakupów szybko bez problemu. Pracownicy posiadają wysokie doświadczenie i wiedzą, jaki kształt, czy model okularów pasuje do danej osoby...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  oprawki

  Już długo korzystam z soczewek z alensa. Jestem zadowolona z zakupów szybko bez problemu. Pracownicy posiadają wysokie doświadczenie i wiedzą, jaki kształt, czy model okularów pasuje do danej osoby. Firma alensajest znana również z bardzo szybkiego kontaktu z niezadowolonym klientem. Gdy zakupione okulary wymagają reklamacji lub zwrotu, biuro obsługi natychmiast odpowiada na zażalenia i niezadowolenie klienta. Firmie alensazależy na dobrej opinii, dlatego szukają nowych rozwiązań rozwijających swoją markę. M.in. stworzyli stronę Internetową, przez którą można się umówić na wizytę. Na stronie są również wszystkie niezbędne informacje o alensa. Jakość okularów jest bardzo zadowalająca, dzięki czemu służą one klientom na lata. Dodatkowo marka tworzy wiele promocyjnych okazji, które pozwalają na zakup drugiej pary za niższą cenę. Przeceny są w porównaniu do innych firm dość często się pojawiają, co zachęca klientów do kupna okularów.


Inni również oglądali