Naoko-store Opinie

: 9
50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

E
Ewa
Niepoważne traktowanie klienta. Produkt zamówiony 8 marca, nie został wysłany do dzisiaj (19 kwietnia), co tydzień dostaję informację o wysyłce "w tym tygodniu". Na maile przestali już od...Czytacz dalej
A
Alina
14.03 zakupiłam w Naoko trencz wiosenny, który jednak nie spełnił moich oczekiwań, wyglądał, jak odziedziczony po starszym rodzeństwie. Odesłałam go. Od 25.03 czekam na zwrot swoich pieniędzy, 14...Czytacz dalej
M
Mo
Testeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeCzytacz dalej
E
ewa
Kupiłam kurtkę w NAOKO za ponad 300 zł( z wyprzedaży) wysyłka ok 3 dni . Niestety jak kurtka przyszła to złapałam się za głowę -jakość gorsza niż kurtki z AUCHAN... rozmiar dziwny ,biodra strasznie...Czytacz dalej
J
Jacek
Ja również zaczynam przestrzegać przed firmą. Całkowicie nie dbają o dostawców, zaległości w płatnościach są u szwalni jak i dostawców materiałów. Pani szyndler z Panem Jackiem powinni się wstydzić...Czytacz dalej

Opinie (9)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bezrękawnik

  Niepoważne traktowanie klienta. Produkt zamówiony 8 marca, nie został wysłany do dzisiaj (19 kwietnia), co tydzień dostaję informację o wysyłce "w tym tygodniu". Na maile przestali już odpisywać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Klasyczny trencz

  14.03 zakupiłam w Naoko trencz wiosenny, który jednak nie spełnił moich oczekiwań, wyglądał, jak odziedziczony po starszym rodzeństwie.
  Odesłałam go. Od 25.03 czekam na zwrot swoich pieniędzy, 14 dni już dawno minęło. Sklep oszukuje. Na szczęście istnieje instytucja rzecznika praw konsumenta, sprawa zgłoszona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Test

  Testeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kurtka

  Kupiłam kurtkę w NAOKO za ponad 300 zł( z wyprzedaży) wysyłka ok 3 dni . Niestety jak kurtka przyszła to złapałam się za głowę -jakość gorsza niż kurtki z AUCHAN... rozmiar dziwny ,biodra strasznie szerokie. Beznadzieja pod każdym względem . Dokonałam zwrotu(na mój koszt) po czym okazało się po moich meilach, że "zgubili paczkę " na magazynie... czekam na zwrot już tydzień, dramatyczny kontakt ze sklepem. Nie wiem skąd biorą się pozytywne opinie i polecajki :O


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  sukienka

  Ja również zaczynam przestrzegać przed firmą. Całkowicie nie dbają o dostawców, zaległości w płatnościach są u szwalni jak i dostawców materiałów. Pani szyndler z Panem Jackiem powinni się wstydzić. Dwie faktury nie opłacone a materiał do szycia dostarczyli nam w momencie kiedy sukienka była już wyprzedana u nich na stronie. Przedsądowe wezwanie do zapłaty idzie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Sukienka

  Witam serdecznie
  Jestem przedstawicielką jednej ze szwalni w Polsce. Musicie Państwo wiedzieć, iż powodem dla którego jest tyle problemu z firmą Na oko jest ich nierzetelność nawet w płatnościach. Zalegają w wielu firmach i nie potrafią nawet odebrać telefonów. Specjalnie posiadają wielu handlowców, jednakże każda z tych osób odpowiada: "niestety nie jestem w temacie". Próby rozmowy oraz wysyłanie ponagleń mailowych nie przynosi rezultatu. Stąd zapewne Państwa problemy z oczekiwaniem na towar.
  Szwalnie szyją dla Na Oko jednakże nie otrzymują wynagrodzeń. Uważam, iż niestety nie warto kupować i tym samym dać zarabiać takim firmom, które płacą za sukienkę 35zł, a wystawiają na stronie za 459zł. Uważajcie


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kolekcja HP

  Sama jakość ubrań i design naprawdę mi się podobają. Jednak obsługa klienta jest dramatyczna. 3 razy dokonywałam zakupu w sklepie, 2 razy wystąpiły problemy. Przy zwrocie trzeba podać multum informacji, które są przecież zawarte w fakturze i firma ma do nich dostęp, ale to klient musi szukać wszystkich dat, wartości zakupu netto i brutto. Na zwrot pieniędzy czekałam ponad miesiąc. Po wysłaniu maili z informacją, że nie otrzymałam pieniędzy, dostawałam zdawkowe maile "gotowe formułki", że już jest przekazane wszystko do księgowości. Już lada moment pieniadze się pojawią. Kolejne moje maile, zdawkowe odpowiedzi, brak pieniędzy. Dopiero później otrzymałam maila, że faktycznie umknął im mój zwrot i nigdy do księgowości nie dotarł.
  Teraz zamówiłam rzeczy w przedsprzedaży. Zakup, koniec sierpnia. Termin wysyłki 21.09 (ta informacja była podana w trakcie zakupu). Dzień przed mail, że mają opóźnienia (nie dotyczyło to produktu z przedsprzedaży, ale towaru, który powinien być dostępny od ręki). Przesunięcie terminu na 26.09. Poprosili sami o podanie nr zamówienia, żeby sprawdzić na jakim etapie się znajduje. Od tego czasu cisza. Nie wiem co się dzieje z zamówieniem, mamy dzisiaj 28.09, towary nadal nie zostały wysłane. Ich produkty nie należą do najtańszych, liczyłam że obsługa klienta będzie działać. Z tego powodu, nieważne jak ciekawe rzeczy będą w ich ofercie, więcej nie skorzystam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Sukienka

  Po pierwsze, to wprowadzanie w błąd z czasem wysyłki. Na stronie przy informacjach o produkcie widniała informacja, o wysyłce produktu do 3-4 dni. Informacja ta już po zakupie została zmieniona, na wysyłkę po 31.08.2023 (produkt był zamawiany w połowie sierpnia). Po zasypaniu mailami produkt został wysłany przed tym terminem. Ok, trudno, było opóźnienie, ale udało się. Po drugie sam produkt- brak informacji o długości sukienki, gdzie przy sukienkach maxi jest to kluczowe. Sama sukienka okropnie ciężka, a materiał na pewno nie przypominał wiskozy. Po trzecie zwrot produktu. By dogrzebać się do informacji o zwrocie na stronie, trzeba przejść niemałą drogę. Nie wiem dalej jak niby można zwrócić online, jedyną możliwością wydawało mi się wydrukowanie kartki, wypełnienie jej i odesłanie razem z produktem. Próby kontaktu ze sklepem w celu uzyskania odpowiedzi o możliwości zwrotu- porażka. Nie odpisują, albo odpisują zdawkowo, w dodatku pseudopolszczyzną. Po czwarte- zwrot pieniędzy. Miał nastąpić wg regulaminu do 14 dnia. Nastąpił 18 lub 17 dnia (nie wiadomo jak wg regulaminu liczyć początek 14 dni), znów po zasypaniu sklepu mailami w przedostatni dzień zwrotu pieniędzy.
  Dodam jeszcze, że na profilu Facebook ukrywane są niewygodne komentarze.
  Być może produkty nie są takie złe, natomiast jawne okradanie klienta z pieniędzy, przetrzymywanie jego pieniędzy i nie zwracanie ich zasługują na zgłoszenie do UOKiK i polecam to zrobić.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Sukienka i spodnie

  Bardzo nie polecam tego sklepu. Jakość obsługi klienta, to totalne zero - brak jakichkolwiek odpowiedzi na maile, telefonów nie odbierają. Czas wysyłki przekracza dwa tygodnie i nie ma przez ten czas informacji od sklepu o przebiegu zamówienia, w momencie zamawiania jedna rzecz widniała jako dostępna, a druga dostępna za cztery dni. Mija dni 14 wysyłki brak i kontaktu brak. Niestety słaba reklama dla polskich sklepów, nic dziwnego, że ludzie wolą zamawiać w sklepach sieciowych gdzie jest stały kontakt i normalny czas wysyłki.


Inni również oglądali