Novakid Opinie

: 168
98% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-20
Lekcje z native speakerem
Prawie 3 lata jesteśmy z Novakid. Syn bardzo zadowolony, płynnie posługuje się językiem angielski...Czytacz dalej
Dorota

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2020-10-02
słabo
nauczyciele mają mocny akcent z Filipin Tajlandii i innych krajów, z których novakid najwyrażniej...Czytacz dalej
Katarzyna

Najwięcej głosów recenzja

  2019-09-19
Novakid angielski online
maja bardzo wykwalifikowanych nauczycieli . corka zaczela zajecia jak miala piec i pol roku. potr...Czytacz dalej
Emilia

Opinie (168)

  (163)

 (4)

  (0)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje z native speakerem

  Prawie 3 lata jesteśmy z Novakid. Syn bardzo zadowolony, płynnie posługuje się językiem angielskim. Nasza pani nauczycielka zawsze pełna energii i entuzjazmu, motywuje syna do kolejnych spotkań i nauki. Dziękujemy Novakid!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Naukę z Novakid zaczęłyśmy 3 miesiące temu . Córka jest bardzo zadowolona a do rozgrzewki czy zadań domowych nie trzeba jej zachęcać . Duża zasługa w tym Pani lektorki prowadzącej zajęcia bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
  Duzy plus za możliwość uczestniczenia w zajęciach z dowolnego miejsca i o dowolnej porze .
  Bardzo polecam

  Dzień dobry!
  Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z naszą firmą.
  Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji i wspieranie Novakid 😊

  Dzień dobry!
  Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszą firmą.
  Twoja opinia zachęca nas do dalszego dążenia do doskonałości 🚀


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Virtual Explorer

  profesjonalne podejście nauczyciela, motywuje, rozwijania relacji co pomaga w pewności siebie, miły, kontaktowy, dziecko uczęszcza na zajęcia w NOVAKID od listopada 2020 roku

  Hello! thank you for the review

  Dzień dobry!
  Dziękuję bardzo za opinię 😊
  Jesteśmy naprawdę wdzięczni za miłe słowa i wsparcie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego Novakid na 24 tygodnie

  Korzystamy z Novakid już prawie 1,5 roku. W obecnej chwili jest to nasz trzeci zakup subskrypcji. Syn ma 8 lat i chętnie uczestniczy w zajęciach. Nauka poprzez zabawę jest najlepszą formą przekazu wiedzy dla najmłodszych. W Novakid syn często korzysta z gier rozwijających słownictwo, ogląda różnego rodzaju krótkie filmiki tematyczne, pozwalające na osłuchiwanie się z językiem i wymową. Na bardzo duży plus jest fakt, że zajęcia można dostosowywać do swoich, jak i dziecka codziennych czynności - co w obecnych czasach łatwe nie jest. Lekcje mogą odbywać się w różnych miejscach i porach, co również jest bardzo wygodne.
  Wybór lektorów jest dość szeroki - dotychczas korzystaliśmy z kilku lektorów, zawsze próbując dopasować styl prowadzenia lekcji do wymagań naszych oraz dziecka.
  Na bieżąco jesteśmy w stanie zweryfikować postępy dziecka w nauce, zaobserwować jak dziecko zachowuje się podczas zajęć i ocenić, jak zajęcia są prowadzone przez nauczyciela.
  Odejmuję jedną gwiazdkę za koszt zajęć. Z racji tego, że zajęcia prowadzone są z domu, nie wymagają żadnego nakładu finansowego, który pochodzi chociażby z wynajmu lokalu. W odniesieniu do stacjonarnych zajęć języka angielskiego, gdzie lekcja trwa 45 minut, a w Novakid jedynie 25 minut (czas jest oczywiście na plus, gdyż potrafi skupić całą uwagę dziecka nie męcząc go przy tym), cena jednostkowych zajęć jest jednak dość wysoka. Niemniej jesteśmy bardzo zadowoleni z Novakid. Po zakończonej subskrypcji, na pewno będziemy kontynuować naukę.

  Dzień dobry!
  Twoja pozytywna recenzja poprawiła nam dzień! 🤩
  Jesteśmy zaszczyceni, że jesteś zadowolonym klientem!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego

  Syn uczy się już od kilku lat w NovaKid. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ lekcje odbywają się sam na sam z nauczycielem, trwają zaledwie 25 min (lekcje trwające godzinę są niestety dla syna zbyt długie) i są z native speakerem. Efekty są dzięki temu wszystkiemu o wiele lepsze niż lekcje w grupie z polskim nauczycielem, które trwają godzinę. Bardzo podoba mi się to, że nauka odbywa się zdalnie, że zajęcia można umawiać nawet na ten sam dzień, na różne godziny, do różnych osób, dzięki temu możemy je dopasowywać do swojego planu, który co tydzień jest inny i nie musimy deklarować się na żaden dzień i godzinę. Syn ma dwóch ulubionych nauczycieli, do jednego z nich jesteśmy umówieni na lekcje regularne, co niedzielę popołudniu. Druga lekcje w tygodniu umawiamy już w zależności od naszych planów. Bardzo podoba mi się też to, że w aplikacji widać postępy dziecka, zakres materiału, to na jakim dziecko jest poziomie, ile lekcji będzie jeszcze w danym rozdziale i na danym poziomie. Aplikacja Novakid jest bardzo przyjazna, są tam zdjęcia i filmiki z lekcji, widać dni i godziny lekcji, na które dziecko jest umówiona oraz te lekcje które się już odbyły. Jest tam też możliwość kontaktu z obsługą klienta. Myślę, że NovaKid będziemy już do końca, syn zaraz będzie na czwartym poziomie, a poziomów jest 5. Poznaje różne akcenty i poradzi sobie zagranica dzięki NovaKid.

  Dzień dobry!
  Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z naszą firmą.
  Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji i wspieranie Novakid 😊


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego online - premium 3xtyg

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji z native speakerem i z postępów jakie nasza 5 letnia córka zrobiła od stycznia. Córka korzysta z lekcji wybierając zawsze tą samą nauczycielkę dzięki temu czuje się swobodnie. Nawet w gorsze dni Pani nauczycielka potrafi ją zachęcić do aktywnego uczestnictwa w lekcji poprzez korzystanie z gadżetów.
  Serdecznie polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Jestem bardzo zadowolona z języka angielskiego na Novakid. Syn lepiej sobie radzi na angielskim w szkole. Pani jest bardzo fajna i syn chętnie uczęszcza na lekcje. Polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lekcje angielskiego z native speakerem

  Ze swojej strony bardzo polecam platformę Novakid dla wszystkich, którzy pragną aby ich dziecko/dzieci miały mogły skorzystać z miłej, przyjemnej i zarazem skutecznej metody nauki języka angielskiego. Moja córka (7 l.) rozpoczęła naukę ponad 2 lata temu, nie mając wcześniej większej styczności z językiem angielskim. Jej nauczycielki pochodzą z Filipin i pomimo, że posiadają one status standardowego tutora, to widać, że posiadają wyjątkowy talent do pracy z dziećmi. Zajęcia są prowadzone w sposób zabawny i kreatywny, co z pewnością przekłada się na szybki rozwój umiejętności językowych mojego dziecka. Najlepsze jest w tym wszystkim jednak to, że córka uwielbia spotkania ze swoimi nauczycielkami.

  Córka ma lekcje 2-3 razy w tygodniu, trwające po 25 minut. Kluczem jest na pewno znalezienie odpowiedniego nauczyciela, nam się to udało. Mam wrażenie, że córka doskonale się bawi podczas nauki, a ja mam 100% wgląd w postępy jej pracy dziękii platformie Novakid. Zresztą po każdej lekcji otrzymujemy komentarz odnośnie odbytej lekcji. Jak dla mnie rewelacja. Jedyny mały minus to koszty subskrypcji, trzeba czekać na promocję, gdyż wyjściowe ceny są całkiem wysokie.

  Dzień dobry!
  Chcieliśmy serdecznie podziękować za pozytywną opinię.
  Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem i jesteśmy podekscytowani, że spełniliśmy Twoje oczekiwania 😉


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lekcje angielskiego z Novakid

  Moje dziecko już ponad rok uczy się w Novakid. Zresztą znowu wykupuję kolejną subskrypcję.
  W Novakid jest możliwość dowolnej zmiany i wyboru nauczyciela według przeróżnych kryteriów, ale u nas syn szczególnie polubił lekcje z pewną panią z Filipin. Poznał ją, gdy została przydzielona jako nauczyciel zastępczy ponad rok temu:)
  Nauczycielka jest bardzo entuzjastyczna i zaangażowana, a jednocześnie doskonale wyczuwa nastrój i emocje dziecka. I tak prowadzi zajęcia, aby wciągnąć dziecko do aktywnego i entuzjastycznego uczestnictwa. Poza tym lekcja w wymiarze 25 minut doskonale sprzyja skupieniu i nie męczy nadmiernie dziecka.
  Dla mnie ogromnym plusem jest możliwość obejrzenia tej lekcji w celu zorientowania się jakie postępy robi dziecko.
  I widzę, że syn zrobił ogromny postęp! Jak zaczynał lekcje w lipcu 2022 roku, to praktycznie nie potrafił się komunikować. Natomiast podczas ostatnich wakacji za granicą chętnie używał angielskiego, aby pozałatwiać swoje sprawy. Owszem zdarzają się mu błędy, ale nie boi się komunikacji w tym języku i potrafi zrozumiale przekazać to co ma do powiedzenia. Zatem jeśli chodzi o skuteczność, to sukces 100%.

  Dzień dobry!
  Chcieliśmy serdecznie podziękować za pozytywną opinię.
  Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem i jesteśmy podekscytowani, że spełniliśmy Twoje oczekiwania 😉


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  18mcy / 2x tydz

  8,5 letni syn korzysta z lekcji Novakid od 1,5 roku, zazwyczaj były to pakiety z zajęciami 2 razy w tygodniu. Wcześniej miał kontakt z językiem od najmłodszych lat w szkole stacjonarnej dla dzieci. Novakid otworzyło przede wszystkim blokadę w mówieniu, odpowiadaniu pełnymi zdaniami. Lektorzy są bardzo pozytywnie nastawieni i przygotowani do zajęć z dziećmi. My korzystamy z lekcji z jedną ulubioną lektorką, ale Novakid daje możliwości umówienia z różnymi osobami dzięki czemu można osłuchać się również z innymi akcentami. Cenię sobie możliwość obejrzenia nagrań z lekcji, materiały do pracy w domu są ciekawe i syn zawsze z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki historii ze swoimi bohaterami. Novakid doskonali zarówno, słownictwo, wymowę jak i gramatykę co przy pracy z dziećmi jest wyjątkowo trudne. Poziomy są coraz trudniejsze, dzięki czemu dziecku w ogóle się nie nudzi. Efekty z nauki były widoczne już po pierwszych tygodniach, jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy kontynuować lekcje. Wsparcie pracowników Novakid tez oceniam bardzo wysoko. Dodatkowo uważam ze możliwość zakupu pakietów o rożnym okresie trwania jest bardzo ważna, daje dużą elastyczność.

  Dzień dobry!
  Wyrażamy naszą szczerą wdzięczność za Twoją recenzję!
  To właśnie opinie takie jak Twoja sprawiają, że nasza praca jest tak satysfakcjonująca ⭐


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego standard - 2x tygodniowo.

  NovaKid to fantastyczna szkoła językowa, która zyskała moje uznanie z kilku powodów. Przede wszystkim, doceniam niezwykłą elastyczność, jaką oferuje, umożliwiając dostosowanie harmonogramu zajęć do naszych potrzeb. Optymalna długość lekcji, prowadzonych przez wyjątkowo zaangażowanego nauczyciela, sprawia, że są one efektywne i nie nudzą się.

  Mój syn uczęszcza do NovaKid od września 2023 roku, biorąc udział w dwóch lekcjach tygodniowo. Widzę ogromny postęp, zwłaszcza jeśli chodzi o komunikację w języku angielskim. Dziecko z łatwością radzi sobie z testami i zadania w szkole, co świadczy o skuteczności nauczania.

  Nauczyciel mojego syna zasługuje na wyróżnienie za wspaniałe podejście do dzieci. Jego zaangażowanie, poczucie humoru i pozytywna energia sprawiają, że lekcje są nie tylko edukacyjne, ale również przyjemne. Dziecko otworzyło się na komunikację w języku angielskim, co jest dla naszym celem. W przyszłości marzymy o jeszcze płynniejszej komunikacji syna w tym języku. W sumie, NovaKid to dla nas więcej niż szkoła językowa - to fascynująca podróż ku biegłości językowej naszego dziecka.

  Dzień dobry!
  Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z naszą firmą.
  Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji i wspieranie Novakid 😊


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcja języka angielskiego 2x tyg

  Polecam, corka zaczela mowic plynnie i rozmawia w odpowiednim czasie oraz pogłębiła słownictwo


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Nasza nauczycielka jest bardzo cierpliwa i uczy tak, żeby dziecko zrozumiało niekoniecznie lecąc z materiałem. A oto właśnie chodzi, żeby dziecko uczyło się w swoim tempie. Uczymy się w novakid od ponad dwóch lat, z różną częstotliwością 2-3 razy w tygodniu. W szkole najwyższe możliwe oceny i brak jakichkolwiek problemów z angielskim -usłyszałam nawet, że dziecko chętnie wypisze się z języka angielskiego w szkole bo wszystko już umie ( co jest niemożliwe). Generalnie novakid uczy rozmawiać po angielsku a nie tylko uczy angielskiego. Tak więc mam nadzieję, że dziecko nadal będzie doskonalić swoją technikę konwersacji w języku angielskim.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nauka języka angielskiego

  Polecam! Profesjonalne wesołe lekcje!
  Duża elastyczność, wiele wspaniałych lektorek.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zajęcia premium

  Polecam. Fajne zajęcia, trwają akurat tyle, żeby dziecko było skupione. Rodzic może na bieżąco śledzić program i ewentualnie powtórzyć z dzieckiem materiał. Grafik jest elastyczny, zajęcia można przenieść albo odwołać. Cena odrobinę za wysoka.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lekcje Novakid

  Dzieci robią ogromne postępy, nauczyciele są bardzo elastyczni oraz cierpliwi. To jest nauka przez zabawę. Dzieciaki ucza się drugi rok dwa razy w tygodniu i jesteśmy bardzo zadowoleni.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid lekcje angielskiego 2 x w tygodniu

  Dziecko uczy się w Novakid od trzech lat, jego kompetencje językowe bardzo się rozwinęły. Potrafi swobodnie prowadzić proste rozmowy w języku angielskim. Nauczyciel prowadzi lekcje w sposób ciekawy angażujący dziecko i niepozwalający się znudzić. Polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Polecam!
  Korzystamy z usług Novakid juz 4 lata.

  Plusty - elastyczny grafik, zajęcia nie przepadają nawet w razie choroby czy wyjazdu, możliwość zmiany nauczyciela oraz połączenia się z dowolnego miejsca

  Minusy - koszta


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego - pakiet 3 m-ce

  Dobry kontakt z obsługą klienta. Forma online bardzo wygodna. Nie tracimy czasu na dojazdy. Przyjazna dziecku forma kształcenia. Powtarzanie materiału w formie gier - zachęca do pracy. Polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego online

  Polecam wszystkim lekcje angielskiego z Novakid. Glowna zaleta jest elastyczny garfik, ciekawy program i mozeliqosc dopasowania leltora do potrzeb dziecka.


Inni również oglądali