Novakid : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Novakid

98% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Bozena
Naukę z Novakid zaczęłyśmy 3 miesiące temu . Córka jest bardzo zadowolona a do rozgrzewki czy zadań domowych nie trzeba jej zachęcać . Duża zasługa w tym Pani lektorki prowadzącej zajęcia bardzo pr...Czytacz dalej
G
Gosia
profesjonalne podejście nauczyciela, motywuje, rozwijania relacji co pomaga w pewności siebie, miły, kontaktowy, dziecko uczęszcza na zajęcia w NOVAKID od listopada 2020 rokuCzytacz dalej
A
Aneta
Witam, Jestem mamą 9-letniej córki i postanowiłam zapisać ja do szkoły językowej Novakid. Właśnie zakończyłyśmy 3-miesięczna subskrypcję i zarówno córka jak i ja, jako rodzic jesteśmy bardzo zadow...Czytacz dalej
N
Nina
Gorąco polecam naukę języka angielskiego z Novakid. Córka bardzo chętnie bierze udział w lekcjach. Po 3 miesiącach widzę już postępy w rozumieniu przez nią mowy i samej mowie. A o to mi najbardziej...Czytacz dalej
E
Ewelina
Córka uczy się angielskiego z Novakid od 3 miesięcy. Po tym czasie bez wahania zdecydowaliśmy się na zakup rocznej subskrypcji. Znaleźliśmy lektora przy którym córka dobrze się czuje. Lekcje mamy 2...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (41)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Naukę z Novakid zaczęłyśmy 3 miesiące temu . Córka jest bardzo zadowolona a do rozgrzewki czy zadań domowych nie trzeba jej zachęcać . Duża zasługa w tym Pani lektorki prowadzącej zajęcia bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze.
  Duzy plus za możliwość uczestniczenia w zajęciach z dowolnego miejsca i o dowolnej porze .
  Bardzo polecam

  Dzień dobry!
  Cieszymy się, że masz tak pozytywne doświadczenia z naszą firmą.
  Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji i wspieranie Novakid 😊

  Dzień dobry!
  Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszą firmą.
  Twoja opinia zachęca nas do dalszego dążenia do doskonałości 🚀


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Virtual Explorer

  profesjonalne podejście nauczyciela, motywuje, rozwijania relacji co pomaga w pewności siebie, miły, kontaktowy, dziecko uczęszcza na zajęcia w NOVAKID od listopada 2020 roku

  Hello! thank you for the review

  Dzień dobry!
  Dziękuję bardzo za opinię 😊
  Jesteśmy naprawdę wdzięczni za miłe słowa i wsparcie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Super opcja do nauki jezyka angielskiego

  Witam,
  Jestem mamą 9-letniej córki i postanowiłam zapisać ja do szkoły językowej Novakid. Właśnie zakończyłyśmy 3-miesięczna subskrypcję i zarówno córka jak i ja, jako rodzic jesteśmy bardzo zadowolone. Ciekawe lekcje, świetny nauczyciel, dowolne godziny zajęć ustalane samodzielnie.
  Dziecko na początku było bardzo nieśmiałe i wycofane, a juz po kilku lekcjach zyskalo wiecej pewnosci siebie i przede wszystkim wiedzy przekazywanej w ciekawy sposob, Historyjki video często były bardzo zabawne, a dziecko dzieki temu chetnie sie uczylo i czekalo na kolejne lekcje. Bardzo polecam kazdemu rodzicowi Novakid! :)

  Dzień dobry!
  Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Twoją opinię 👍
  Twoja opinia wiele dla nas znaczy!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nauka angielskiego z Novakid

  Gorąco polecam naukę języka angielskiego z Novakid. Córka bardzo chętnie bierze udział w lekcjach. Po 3 miesiącach widzę już postępy w rozumieniu przez nią mowy i samej mowie. A o to mi najbardziej chodziło. Zaczęła aktywnie uczestniczyć w lekcjach angielskiego również w szkole, ponieważ znikła obawa przed wypowiadaniem się w języku angielskim. Nauczyciele bardzo sympatyczni i pomocni, na bieżąco informują o postępach dziecka w nauce. Różnorodność form nauki, jakie oferuje Novakid sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

  Dzień dobry!
  Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z naszą firmą.
  Twoja opinia zachęca nas do dalszego dążenia do doskonałości 🚀


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Córka uczy się angielskiego z Novakid od 3 miesięcy. Po tym czasie bez wahania zdecydowaliśmy się na zakup rocznej subskrypcji. Znaleźliśmy lektora przy którym córka dobrze się czuje. Lekcje mamy 2 x w tygodniu i trwają 25 min dzięki czemu nie znudzi się przed końcem i potrafi cały ten czas się skupić. Bardzo ciekawe ćwiczenia i przyjemna forma zajęć. Elastyczny grafik, dzięki czemu możemy ustalić sobie lekcję wtedy kiedy mamy akurat wolny czas. Córka znała sporo słówek, ale dopiero teraz widzę, że potrafi łączyć je w całe zdania i nie ma oporów przed mówieniem. Polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Novakid

  Super platforma, dzięki której moje dziecko coraz płynniej posługuje się językiem angielskim. Cudowni, weseli i profesjonalni nauczyciele. Polecam gorąco. Nauka przez zabawę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lekcje angielskiego z Novakid

  Moje dziecko już ponad rok uczy się w Novakid. Zresztą znowu wykupuję kolejną subskrypcję.
  W Novakid jest możliwość dowolnej zmiany i wyboru nauczyciela według przeróżnych kryteriów, ale u nas syn szczególnie polubił lekcje z pewną panią z Filipin. Poznał ją, gdy została przydzielona jako nauczyciel zastępczy ponad rok temu:)
  Nauczycielka jest bardzo entuzjastyczna i zaangażowana, a jednocześnie doskonale wyczuwa nastrój i emocje dziecka. I tak prowadzi zajęcia, aby wciągnąć dziecko do aktywnego i entuzjastycznego uczestnictwa. Poza tym lekcja w wymiarze 25 minut doskonale sprzyja skupieniu i nie męczy nadmiernie dziecka.
  Dla mnie ogromnym plusem jest możliwość obejrzenia tej lekcji w celu zorientowania się jakie postępy robi dziecko.
  I widzę, że syn zrobił ogromny postęp! Jak zaczynał lekcje w lipcu 2022 roku, to praktycznie nie potrafił się komunikować. Natomiast podczas ostatnich wakacji za granicą chętnie używał angielskiego, aby pozałatwiać swoje sprawy. Owszem zdarzają się mu błędy, ale nie boi się komunikacji w tym języku i potrafi zrozumiale przekazać to co ma do powiedzenia. Zatem jeśli chodzi o skuteczność, to sukces 100%.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lekcje angielskiego Novakid

  Córka od ponad roku bierze udział 2 razy w tygodniu w zajęciach Novakid. Bardzo lubi swoją lektorkę, bardzo ciekawie prowadzone lekcje, atrakcyjne zadania domowe i całą platformę z piosenkami, zabawami, filmikami w języku angielskim. W ogóle nie trzeba ją do tego zachęcać. Mieliśmy obawy, że będzie miała trudność z nawiązaniem kontaktu z lektorką który w ogóle nie zna polskiego, ale zupełnie niepotrzebnie. Taka formuła mobilizuje do mówienia jedynie po angielsku. W trakcie ostatniego roku córka bardzo dużo się nauczyła,ale przede wszystkim zyskała pewność siebie w kontaktach z dziećmi mówiącymi po angielsku. Mamy nadzieję, że na kolejnych wakacjach będzie jeszcze lepiej i będzie potrafiła posługiwać się angielskim jeszcze lepiej:)


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lekcje angielskiego z Novakid

  Z lekcji w Novakid korzysta mój ośmioletni syn. To co najbardziej podoba mi się w Novakid to elastyczność w doborze dni, godzin lekcji, nauczyciela, jak i decyzji kiedy kontynuować subskrypcję. Jest ogromny wybór nauczycieli, którzy świetnie prowadzą lekcje. Mój syn ma już swoje dwie ulubione nauczycielki, z którymi ma lekcję. Jeśli mamy trochę czasu po prostu siadamy do harmonogramu i ustalamy lekcję, czasami robimy to dosłownie na pół godziny przed lekcją. Świetne jest też to, że z jakim nauczycielem się nie ma lekcji zawsze jest kontynuacja wcześniejszego materiału. Jest sporo materiałów do wykonywania ćwiczeń z lekcji.
  Do Novakid dołączyłam z polecenia, teraz sama śmiało mogę polecić tą szkołę języka angielskiego.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Subskrypcja 3 miesięczna

  Przygodę z Novakid rozpoczęliśmy w ubiegłym roku w zerówce, potem była przerwa na wakacje i rozpoczęcie szkoły - gdzie pomimo zajęć w placówce córka zatęskniła za zajęciami ze swoją lektorką z Novakid - zatem wróciliśmy :)
  W Novakid cenimy sobie elastyczność wyboru terminu zajęć i fakt, że córka może mieć zajęcia niezależnie od tego gdzie obecnie przebywamy.
  Córka bardzo lub zajęcia ze swoją lektorką, a po każdych zajęciach z przyjemnością odrabia zadaną "pracę domową". Dla mnie fajne są opisy każdych zajęć i wskazanie obszarów do poprawy.
  Ogólnie polecamy!


Inni również oglądali

Logo UNICEF

UNICEF

1 opinie

Opinie o UNICEF - Recenzje, opinie, doświadczeniaUNICEF jest jedną z najbardziej znanych organizacji non-profit na świecie, kt&oacut...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Recenzje w branży oprogramowania: Adobe opinieBranża oprogramowania jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektor&oacu...

Logo AirHelp

AirHelp

1 opinie

Opinie o branży i recenzje: AirHelp opiniePolscy konsumenci regularnie przeglądają recenzje i opinie innych klientów przed po...

Logo McAfee

McAfee

1 opinie

Opinie o McAfee: Recenzje, opinie i doświadczenia użytkowników Industrie technologiczne to dynamiczne i innowacyjne środowisk...