Maro Home

Wszystkie opinie

Maro Home

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Maro Home

Myślisz nad tym, jak urządzić swój nowy dom? A może chciałbyś coś zmienić i wprowadzić inny nastrój w swoim mieszkaniu? Albo znudził Ci się obecny wystrój i szukasz czegoś zupełnie innego? A może zależy Ci na tym, aby nabyć produkty co do których wiesz, że proces ich produkcji przebiegł w sposób odpowiedzialny? Jeżeli zastanawiasz się nad zakupami dla domu, myślisz o nowym wystroju mieszkania, to z pewnością warto zapoznać się z bieżącą ofertą sklepu Maro Home, który oferuje wszelkiego rodzaju produkty wystrojowe oraz użytkowe dla Twojego domu. Produkty firmy Maro Home są ekologiczne i tworzone z myślą, by chronić środowisko naturalne naszej planety.

Kilka słów o sklepie Maro Home
Sklep Maro Home jest dystrybutorem, który kładzie nacisk na odpowiedzialną produkcję, co oznacza, że celem firmy jest to, aby jej wyroby służyły konsumentowie przez jak najdłuższy czas bez utraty na jakości. Firma kładzie także duży nacisk na ochronę środowiska, więc jej produkty są stworzone w taki sposób, aby klient mógł nimi cieszyć się jak najdłużej, a także ich proces produkcji jest prowadzony tak, aby zostawiał jak najmniejszy ślad węglowy. Wszystkie pościele oraz wyroby włókiennicze oferowane przez firmę Maro Home są w 100% szyte oraz projektowane wyłącznie na terenie Polski. Maro Home zatrudnia również swoich pracowników na konkurencyjnych warunkach, tak, by mogli w pełni oddać się pracy oraz identyfikować z firmą, to właśnie odpowiedzialność wobec pracowników stanowi kolejny filar polityki firmy oraz bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanych przez nich produktów. 

Oferta sklepu Maro Home
Na stronie internetowej sklepu Maro Home znajdziemy głównie wszelkie szyte oraz materiałowe produkty dla domu, jak i produkty dekoracyjne. Obecne na stronie menu posiada następujące kategorie: Pościel (gdzie znajdziemy komplety pościelowe, poszewki na kołdy oraz poszewki na poduszki), Poduszki Dekoracyjne, Prześcieradła (podzielone na dwie podkategorie: prześcierdała satynowe z gumką oraz wierzchnie prześcieradła satynowe), Ręczniki, Narzuty, Świecie Zapachowe, Na Stół (gdzie znajdziemy dwie podkategorie: Obrusy oraz Serwety) oraz Kołdry i Poduszki. Menu zawiera również poboczną kategorię o nazwie HOT DEAL, gdzie wystawione są produkty Maro Home wszystkich kategorii, które aktualnie znajdują się na przecenie. 

Płatność i wysyłka
Za zakupy można zapłacić przelewem na stronie sklepu przy składaniu zamówienia albo zamawiając przesyłkę za pobraniem. Sklep oferuje również możliwość rozłożenia płatnośći za zakupy na raty. Sklep oferuje sprzedaż wysyłkową swoich towarów na terenie całej Polski, dla zamówienia poniżej 250 zł koszt przesyłki wynosi 6.99 zł, a dla przesyłek powyżej 250 zł - dostawa jest darmowa. 

Opinie o sklepie Maro Home
Miałeś/łaś okazję robić zakupy w sklepie Maro Home? Jak oceniasz swoje doświadczenie zakupowe z tym sprzedawcą? Zostaw nam swój feedback i napisz krótką recenzję swoich zakupów. Bardzo cenimy opinie klientów, ponieważ na NiezależnaOpinia wierzymy, że tylko szczere i bezstronne opinie klientów zaświadczają o rzeczywistej wartości usługodawcy. Jak oceniasz wykonanie Twojego zamówienia przez Maro Home? Czy strona sklepu była dla Ciebie przejrzysta? Czy proces zamawiania był prosty? Jak oceniasz kontakt z działem obsługi klienta? Co sądzisz o jakości produktów oferowanych przez Maro Home? Czy poleciłbyś/abyś zakupy w Maro Home innym klientom? Dlaczego tak/nie? Zostaw nam swoją opinię, a na pewno pomoże ona wielu innym klientom w podjęciu najlepszej możliwej decyzji konsumenckiej.