Intimina : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Intimina

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kasia W
Kupiłam Intimina Ziggy Cup i uwielbiam go, pierwszy okres z kubkiem Ziggy, i uwielbiam to, jak to jest, jak łatwo jest wkładać i wymyślać oraz jak czuje się tekstura kubka. Kocham to. Nie jestem...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  produkty różne ;)

  Kupiłam Intimina Ziggy Cup i uwielbiam go, pierwszy okres z kubkiem Ziggy, i uwielbiam to, jak to jest, jak łatwo jest wkładać i wymyślać oraz jak czuje się tekstura kubka. Kocham to.

  Nie jestem wielkim fanem różu (zwłaszcza fuksji), więc trzymałem się z dala od kubków z epoki Intimina, dopóki nie zobaczyłem kubka Ziggy.

  Używam kubków menstruacyjnych od jakiegoś czasu i jestem z nich bardzo zadowolona, ale po roku używania kubków menstruacyjnych zauważyłam, że nie jest to dla mnie najlepsza opcja. Mam długą pochwę, więc zawsze miałam problem z wyjęciem kubka. Mój palec nie mógł chwycić się wystarczająco głęboko, aby delikatnie przerwać próżnię. Ścisnąłem dno, aby przerwać próżnię, ale moja pochwa nie była z tego zadowolona. Jako alternatywę pomyślałem, że wypróbuję krążki menstruacyjne, a potem znalazłem kubek Ziggy jako opcję wielokrotnego użytku, przyjazną dla środowiska. Uwielbiam kubek Ziggy, konsystencja jest świetna, łatwo się ją wkłada i wyjmuje. Nie byłam pewna, czy będzie wolny od przecieków, przeszedłem przez mój pierwszy okres bez żadnych przecieków. Ogólnie kocham to. Mogę wrócić do mojego komentarza za pół roku i lepiej go skomentować :)


Inni również oglądali

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo eKobieca

eKobieca

1 opinie

Opinie o eKobieca - Twoje centrum makijażu i pielęgnacjiBrancha makijażu i pielęgnacji cieszy się rosnącą popula...

Logo Hair Cure

Hair Cure

1 opinie

Oceny i Opinie w Branży KosmetycznejOpinie i recenzje odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym świecie konsumenckim. Kiedy kl...