Szumisie Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-01-25
miś
Podobno mają koić niemowlęcy płacz. Szumisie są produkcji polskiej i są na prawdę dobrze wykona...Czytacz dalej
Agata Dawidzka

Opinie (1)

  (1)

 (0)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  miś

  Podobno mają koić niemowlęcy płacz. Szumisie są produkcji polskiej i są na prawdę dobrze wykonane. Miękkie, milutkie, przyjemne w dotyku. Można je prać w pralce po uprzednim wyjęciu ze środka urządzenia szumiącego. Mają pięć różnych szumów - szum fal, odgłos padającego deszczu, szum pępowinowy z bijącym sercem i dwa dźwięki suszarki. Miś ma regulację głośności! Aby go włączyć, zmienić rodzaj szumu, a także zrobić głośniej lub ciszej, wystarczy w odpowiedni sposób nadusić na miejsce misia, przy którym znajduje się przód urządzenia szumiącego (Jak? Pokazujemy w filmie). Obsługa jest niebywale prosta.
  Kiedy planowałam zakup szumiącego misia, przeczytałam mnóstwo opinii na temat tego wynalazku. Nie było żadnej negatywnej. Same chwalebne pieśni wznoszone pod niebiosa. No więc kupiłam. I się niestety bardzo, bardzo rozczarowałam. Miś nie uspokaja. Nie koi płaczu, nawet w minimalnym stopniu nie wpływa pozytywnie na Oliwię. Owszem, używaliśmy go jakiś czas - jako zagłuszacz, gdy wieczorem Oliwia spała w naszym pokoju a my na przykład oglądaliśmy telewizję. Miś szumiał wprost na nią i ona nie słyszała dźwięków zza niego. W tej funkcji sprawdził się dobrze. Ale tylko w tej. Bo żeby włączyć Szumisia, Oliwia musiała już mocno spać. Inaczej wybudzała się od razu gdy go usłyszała..


Inni również oglądali