Abra Meble Opinie

: 6
17% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-12-05
Szafa, witryna
Obsługa klienta to jakieś nieporozumienie. Podczas sprzedaży towaru obiecano dostawę i montaż. Za...Czytacz dalej
Marcin

Najwięcej głosów recenzja

  2022-01-13
Kanapa Kevin Alfa 03
To co zamówiłem a to co zostało mi dostarczone znacznie odbiega od wszelkich standardów stosowany...Czytacz dalej
Piotr

Opinie (6)

  (0)

 (0)

  (0)

  (3)

  (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szafa, witryna

  Obsługa klienta to jakieś nieporozumienie. Podczas sprzedaży towaru obiecano dostawę i montaż. Za te dodatkowe usługi pobrano pieniądze, później okazało się jak to powiedziała fundamentalnie niekompetentna pracownik Abry w M1 Bytom, " Abra nie świadczy usług montażu", chociaż zapisali to w umowie. Pracownicy bezczelni, nazwali mnie "ograniczonym umysłowo", "to nie ma sensu mu sprzedawać", uśmiechali się kiedy klient przyszedł po zwrot środków. Dno i wodorosty. Odradzam wszystkim.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szafka RTV

  Sama szafka jest ok, ale nie polecam ze względu na dodatkowe koszty. Przy zakupie szafki za 600zł, zapłaciłem dodatkowo 180zł za transport, a na koniec żona musiała zapłacić dostawcom 80zł za wniesienie jednego kartonu gdyż chcieli jej zostawić pod drzwiami od klatki.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  szafa

  Po zgłoszeniu reklamacji nikt nie raczył przyjechać. W odpowiedzi na moją reklamację uznali, że mam krzywą podłogę i dlatego nie uwzględnią jej. Po tygodniu przysłali e-mail, że mogą tą reklamację zrobić odpłatnie (że co, będą mi prostować podłogę?). W Agata meble to chociaż po pół roku ktoś przyjechał a tutaj nikt.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  szafy Nemo

  Zakupilem trzy szafy Nemo. Czas oczekiwania ponad 3 tygodnie. Jedna szafa przyjechała uszkodzona. Miał urwane narożniki, których co ciekawe nie było w opakowaniu. Tak jakby producent sobie zapakował uszkodzony produkt, zupełnie sie tym nie przejmując. Złożyłem reklamację, dostarczyłem zdjęcia. Nic to nie dało, reklamacja została odrzucona bez podania przyczyny. W takim wypadku, faktycznie mogą spakować do paczki każdy bubel bo i tak odrzucają reklamację. I jak widzę w wielu miejscach gdzie można zamieszczać komentarze o sklepach, w przypadku Abra Meble, to jedna z wiodących opinii niezadowolonych klientów. Jak trafi się uszkodzony mebel to przerzucają winę na kupującego. Odradzam zakupów w tej firmie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Meble do sypialni fotel do biurka biurko stolik

  Kontakt katastrofa, od zamówienia minal tydzien, od pierwszej dostawy stolika Ewa 60, minęły 4 dni. Codziennie spędzam czas na infolinii, a wersję coraz to kolejnych osób na infolinii, nie pokrywają się ze soba.

  Od każdej osoby dostajemy inne wytyczne i sposoby radzenia sobie z problemem. Sami już nie wiemy która jest właściwa.
  Dostarczony stolik mial źle wykonane komponenty przez co nie było możliwe jego złożenie, po licznych telefonach i mailach, przysłana nam czesc zamienna... Z INNEGO KOMPLETU, NIE PASUJĄCA DO NASZEGO ZAMÓWIENIA.
  Znów kolejne telefony i wymiany maili z powtarzaniem wszystkich kroków.
  Dalej... (Bo to nie koniec).

  Uważajcie na pozycje na stronie. Zdjęcia nie zgadzają sie z produktem ktory do was przychodzi, sklep internetowy jest na żenującym poziomie, stolik ktory zamawialismy był biały, przyszedł brązowy, dopiero po odpaleniu strony zobaczyliśmy, że gdzies niżej jest napisany rzeczywisty kolor stolika, nie wiem czy brać to jako moją pomyłke, czy specjalne wprowadzanie w błąd/okłamywanie klientów. Musicie zdecydować sami.

  Kolejny problem był z zamówionym przez nas łóżkiem. Pozycja z nowej promocji, łóżko Toledo II. Nagle przestano je produkować po złożeniu na nie, naszego zamówienia.

  Zero propozycji na rozwiązanie problemu.
  Bez wspomnienia o opcji zwrócenia za nie pieniędzy. Zostala nam przedstawiona opcja realizacji zamówienia w postaci.:
  - Kurs do kluczborka (bo tylko tam jest fizycznie ostatnie takie łóżko)
  - Przyłożyć kartę płatniczą (bo nie można go zamówić internetowo.) Co za tym idzie zapłacić drugi raz 1700zl.
  - Zabrać je samemu do domu, pomimo opłaconej dostawy.
  - Czekać na zwrot pieniędzy za zamówione wcześniej łóżko. (Co w sytuacji gdyby jednak do nas przyszło?)

  Najlepsze w tym wszystkim jest to, że łóżko ktore zamówiliśmy, zmieniło jedynie swoją nazwę na stronie internetowej. Nowa nazwa to "Toleex". Po prośbach zmiany łóżka w zamówieniu (to samo łóżko, ta sama cena! Dostaliśmy odpowiedz "NIE".
  Pomimo, że chodzi tylko o nazwę łóżka.

  Zarządaliśmy zwrotu pieniędzy za łóżko by zamówić je ponownie pod nowa nazwą, jednak jest juz 2gi dzień od naszego odwołania ale wciąż nie ma odpowiedzi. Pomimo, że na kolejne maile o niewłaściwej części stolika potrafią odpowiedzieć.

  Caly czas sklep rzuca nam kłody pod nogi, a ja spędzam swój urlop na telefonach kierowanych do infolinii i pisaniu maili, KAŻDEGO DNIA od 5 dni.

  Dziś w odpowiedzi na moje pytania, czy w koncu dopilnują mojego zamówienia, usłyszałem na infolinii słowa "jesteśmy tylko ludźmi"... Dlatego nie potrafią sprawdzić jaka część idzie do jakiego stolika... Nie usłyszałem "tak", "postaramy sie", "prosze sie nie martwic". To znaczy że co? Mam rozumieć, że z każdym meblem z mojego zamówienia będę musiał jeździć po polsce i kupować osobiście? W życiu nie widzialem tak niskiego poziomu jakoś(ci) i tak dziwnych prób radzenia sobie z problemami, jak wymuszanie na kliencie kurs do innego miasta by kupił drugi raz swoje łóżko...

  Katastrofa, nie polecam i odradzam zakup w tym sklepie. Chyba, że lubicie spędzać czas na rozwiązywanie wewnętrznych problemów tej firmy.
  Szkoda, że gdy otwierałem biuro IT we Wrocławiu i zamówiłem w BRW, ponad 10 biurek i wiele innych mebli dla pracowników. Nie mialem z zamówieniem najmniejszych problemów.

  Nasze zamówienie wciąż jest w trakcie, a ja straciłem całą radość z nowo zakupionych rzeczy. Myślę już jedynie o tym, o co jutro bede musiał kolejny raz walczyć, ze sklepem Abra Meble.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kanapa Kevin Alfa 03

  To co zamówiłem a to co zostało mi dostarczone znacznie odbiega od wszelkich standardów stosowanych przez firmę Abra-meble. Kanapa została mi dostarczona w stanie wręcz karygodnym: powyłamywane nóżki koloru czarnego (wszystkie!!!), porysowane nóżki koloru srebrnego szt.3 , pozaciągany materiał tapicerki (wystające liczne nitki), rozdarcie materiału na wewnętrznej szufladzie (schowka na pościel), brak śrubek mocujących oparcie kanapy. Jakby tego było mało, sklep pomimo dostarczonej dokumentacji fotograficznej oraz opisu uszkodzeń na tą chwilę odmówił wymiany lub zwrotu gotówki za tego osobliwego bubla tłumacząc się "brakiem podstaw do wymiany lub zwrotu gotówki". Jednym słowem NIE POLECAM !!!


Inni również oglądali