Pantofelek24 Opinie

: 3
0% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-03-28
sandały na platformie Sneake
Nie polecam sklepu ze względu na fatalną obsługę klienta. Uniemożliwiono mi oferowany darmowy zwr... Czytacz dalej
Klaudyna

Najwięcej głosów recenzja

  2022-07-04
Buty
Nie polecam tego sklepu. Oferują buty tanie i ładnie wyglądające. Natomiast but po jednym założen... Czytacz dalej
Monika

Opinie (3)

  (0)

 (0)

  (0)

  (2)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  sandały na platformie Sneake

  Nie polecam sklepu ze względu na fatalną obsługę klienta. Uniemożliwiono mi oferowany darmowy zwrot towaru i zablokowano dostęp do konta klienta, uniemożliwiając mi dostęp do swoich zamówień i danych osobowych. Same buty słabej jakości ale w takiej cenie nie ma też co spodziewać się czego innego.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Nie polecam tego sklepu. Oferują buty tanie i ładnie wyglądające. Natomiast but po jednym założeniu całkowicie się porozklejał. Inne buty - beżowe lakierowane czółenka nie nadają się do chodzenia - obcas jest "miękki" i niestabilny.
  Zgłosiłam reklamację do sklepu na rozklejone buty. Musiałam wysyłać zdjęcia, aby udowodnić, że nie są zbyt "wyeksploatowane". Uznali reklamację, kazali odesłać buty. W ich regulaminie jest, że koszty zwrotu oni pokrywają. Gdy się o to upomniałam, stwierdzili, że buty jednak nie nadają się do naprawy i oddadzą mi pieniądze. Niestety, bardzo trudny kontakt z pracownikami, a może i z właścicielem, sklepu, ich odpowiedzi mocno lakoniczne, niemal jednosylabowe. Gdy chciałam jednak, by mi naprawili buty, odrzucili reklamację całkowicie. Gdy wspomniałam o Rzeczniku praw obrony Konsumenta - zablokowali mi konto w e-sklepie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Zakupione klapki po prostu śmierdzą chińszczyzną. Masakra jakaś. Stoją w wiatrołapie i nie da się teraz tam wejść. Niestety nie polecam.

  Kupiłam u nich trampki dla siebie. Nie zauważyłam nawet że na stronie piszę, że buty mogą zawierać jakieś przebarwienia. Ale ok... za tą cene, wszystko jest do doczyszczenia. Niestety buty przyszły w mega tragicznym stanie nie nadającym się na wyjście nawet na podwórko. Pod paznokciem schodziła z nich cała "skóra" buty były całe popękane i sie sypały. Język i przód był zapleśniały masakra.


Inni również oglądali