100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marcin S.
We wrześniu kupiłem w prezencie 18 numerów magazynów Kaczor Donald. Nigdzie w potwierdzeniu zamówienia nie jest napisane, że w przyszłości będę częścią trwającej subskrypcji. Sprawdzam mój bank onl...Czytacz dalej
K
Kacper
Gra zakupiona przez Empik. Pojawił się problem z zawartością pudełka. Reklamacja w Empiku to jakieś wariactwo. Można reklamować tylko w firmie papierowej. Każda odesłać grę do wymiany, albo oddać z...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  gra

  We wrześniu kupiłem w prezencie 18 numerów magazynów Kaczor Donald. Nigdzie w potwierdzeniu zamówienia nie jest napisane, że w przyszłości będę częścią trwającej subskrypcji. Sprawdzam mój bank online w styczniu i widzę, że Story House Egmont wycofał 1246,70. Nie mam e-maila ani innych informacji otrzymanych od Egmont, że kontynuują subskrypcję, na którą jestem oczywiście wciągnięty, ani informacji, że wypłacają pieniądze.
  Dzwonię do nich i wyjaśniam moje zdziwienie. Kobieta, z którą rozmawiam, wypowiada mi subskrypcję z 1-miesięcznym wypowiedzeniem, po czym płacę 240,-dodatkowo za 5 czasopism. To 48, - za liść !! Taniej jest kupować w supermarkecie niż bezpośrednio u Ciebie!

  Tłumaczę, że wcale nie jest oczywiste, że jesteś częścią abonamentu, którego kobieta nie rozumie i chciałaby przekazać firmie. Później przeczytałem na Trustpilocie, że prawie wszyscy inni też nie odczuli tej przejrzystości, więc jest to bardzo dobrze znane Egmontowi – po co udawać, że jest to nieznane zjawisko?

  Jest to całkowicie celowe chłopstwo w ramach strategii biznesowej. Bo kiedy możesz wyraźnie wyczytać, że wielu klientów Egmontu nie przeczytało tego drobnym drukiem w linku na dole strony, to możesz to wyjaśnić – wysłać maila, zwrócić uwagę na swoją „metodę biznesową” – ale wybiera celowo, aby tego nie robić. A potem Egmont może kontynuować swoje wyjaśnienia, ale twoje gwiazdy mówią same za siebie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Gra planszowa Alicja w krainie słów

  Gra zakupiona przez Empik. Pojawił się problem z zawartością pudełka. Reklamacja w Empiku to jakieś wariactwo. Można reklamować tylko w firmie papierowej. Każda odesłać grę do wymiany, albo oddać zakupiony produkt do zwrotu pieniędzy. Ani jedna ani druga forma nie byłaś opcja bo gra została podarowana jajo prezent.
  UWAGA - teraz najlepsze - napisałem w poniedziałek 4.04 do wydawnictwa, odpisali tego samego dnia , że jutro wyślą brakujący element. W środę przyszła od Egmont paczka - dodatkowo wielka niespodzianka, prócz brakującego elementu.
  Egmont Polska jest niesamowite. Polecam każdemu!!


Inni również oglądali