Merkurymarket Opinie

: 6
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-04-12
odwodnienie liniowe
Naprawdę odradzam zakup przez internet. Potwierdzają się opinie klientów, że zamawiasz coś ze str...Czytacz dalej
Arkadiusz

Najwięcej głosów recenzja

  2023-07-08
Narożnik Toscania
Jestem bardzo rozczarowana zakupem narożnika Toscania. Zamówiliśmy narożnik, zapłaciliśmy, odczek...Czytacz dalej
Ania

Opinie (6)

  (0)

 (0)

  (1)

  (1)

  (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  odwodnienie liniowe

  Naprawdę odradzam zakup przez internet. Potwierdzają się opinie klientów, że zamawiasz coś ze strony internetowej a otrzymujesz zupełnie coś innego. U mnie sprawa dotyczyła odwodnienia liniiowego. Zamówiłem takie jak na na zdjęciu a otrzymałem inne też na zdjęciu. Odradzam kupno u nich bo potem będziesz maił problem. Reklamując i tak nic nie zdziałasz, olewają totalnie. Stracony czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy. Nigdy więcej nie kupię u nich i wam też odradzam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Listwy kompozytowe

  Chciałem kupić listwy kompozytowe tarasowe, w sklepie dowiedziałem się że może mi to zrealizować tylko jedna osoba, która siedziała za biurkiem i coś pisała(mała ale bardzo ważna blondynka), na moje pytanie czy mogę zobaczyć listwy, które chciałbym zakupić odpowiedziała, że nie ma takiej możliwości ponieważ są w magazynie, a do magazynu nikt mnie nie wpuści, zakupiłem listwy i takiego dziadostwa to dawno nie widziałem


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Narożnik Toscania

  Jestem bardzo rozczarowana zakupem narożnika Toscania. Zamówiliśmy narożnik, zapłaciliśmy, odczekaliśmy na dostawę. W związku z tym że mieszkamy za granicą, musieliśmy opłacić kuriera i wreszcie narożnik do nas dotarł. Stan, w jakim narożnik się znajdował był tragiczny. Dostaliśmy narożnik używany, a raczej zużyty, przesiąknięty dymem papierosowym, w siedzisku znajdowały się dziury i przetarcia. Nogi narożnika były pourywane, a w miejsce jednej z nich wstawiony był drewniany klocek. Pojemnik na pościel zarwany. Każdy element narożnika był uszkodzony i nie mogły być to uszkodzenia z transportu bo w parę godzin czy nawet dni nie da się tak zdewastować narożnika. My nie palimy papierosów, a mimo że narożnik jest u nas już drugi tydzień to cały pokój śmierdzi papierosami od narożnika. Nie możemy z niego korzystać tak jakbyśmy chcieli.
  Złożyliśmy reklamację która została w całości odrzucona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Koryto elektroinstalacyjne

  Zamowione i oplacone 13 marca i do dnia dzisiejszego nie ma zamówienia tylko wiadomośći ze za tydzien. Wystawiaja towar ktorego nie maja, a zwrot gotowki najwcześniej za 2 tygodnie. Juz nigdy wiecej zakupow w merkurymarket. Omijac z daleka


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szafa

  Zamówiłem szafę na stronie dstepna od ręki, zapłaciłem i status do 10 dni będzie. Niesty oszuści ,minął jeden miesiąc drugi ,na infolinii za każdym razem spławianie , że producent,nie wyprodukował jeszcze .Pomógł mi w końcu rzecznik praw konsumenta po dwóch miesiącach od złożenia zamówienia. Przy mnie dzwonił do nich . Dzięki niemu po telefonie od konsumenta szafa na drugi dzień od jego telefonu ,była u mnie. Nigdy więcej tego sklepu. Oszuści jakich mało. Nawet słowa przepraszam nie było z ich strony. Ludzie nie zamawiajcie i nich nic ma stronie, operują naszymi pieniędzmi ,za towar którego nie chcą nam wysłać. Powinien się w końcu ktoś za nich wsiąść i powinni płacić kary,za oszustwa.. Odradzam zamawiania bprzez internet i tych oszustów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  produkty ze sklepu internetowego

  Nie polecam sklepu internetowego.
  Zamówiłem kilka produktów i pomimo odbioru w sklepie musiałem dokonać przelew na ich konto.
  Po kilku dniach otrzymałem e-maila z informacją, że zamówienie jest do odebrania. Więc pojechałem do sklepu i tu okazało się, że zamówienie jest niekompletne, a informacja o tym wysłana będzie wysłana około południa.
  Można było uprzedzić klienta o braku i dobralibyśmy coś innego w asortymencie.
  A tak jeden z prezentów gwiazdkowych poszedł się paść.


Inni również oglądali