Arrive Outdoors Opinie

: 2
0% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-26
Zamówienie
To była istna zmora! Zadzwoniliśmy z wyprzedzeniem, bo martwiliśmy się brakiem informacji o wysył...Czytacz dalej
Natan

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-14
Zakup sprzętu kempingowego
Nigdy nie korzystaj z tej firmy! Nie polecam! Razem z rodzicami mieliśmy zaplanowaną wakacyjną wy...Czytacz dalej
M. Adamczyk

Opinie (2)

  (0)

 (0)

  (2)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie

  To była istna zmora! Zadzwoniliśmy z wyprzedzeniem, bo martwiliśmy się brakiem informacji o wysyłce na stronie internetowej. Otrzymaliśmy numer przesyłki. Poszliśmy do biura FedEx, TYLKO po to, aby usłyszeć, że paczka dotarła, ale nie zostawiła jej, bo to biuro nie przechowuje paczek, została odesłana! Kiedy dzwoniłam do Arrive Outdoors, nie otrzymałam przeprosin i powiedziano mi, że moja odpowiedzialność to znać zdolności biura FedEx, które wybrałam. Wprost mówiąc, ich strona internetowa mówi, że dostarczają do dowolnej autoryzowanej lokalizacji FedEx. Kiedy spytałam, co można zrobić, Mike podkreślił ponownie, że to "często się zdarza", ale to było moje, a odpowiedź - nic. Poprosiłam wówczas o rozmowę z szefem Mike'a i 4-godzinne opóźnienie wykluczyło szanse na priorytetową dostawę następnego dnia. Rozmawiając z Mikaylą, zapewniła nas, że paczki dotrą o 10 rano trzeciego dnia. Tylko jedna z dwóch się pojawiła, brakowało chłodziarki, brakowało baterii w jednym oświetleniu. Kupiliśmy chłodziarkę i kontynuowaliśmy przyjemność z ostatnich dwóch dni naszej 4-dniowej wyprawy na kemping na plaży w północnej Kalifornii. Dotąd nie było żadnego dalszego kontaktu, oprócz przeprosin i obietnicy zwrotu pieniędzy oraz opłacenia chłodziarki. Przylecieliśmy 2500 mil i przejechaliśmy 6,5 godziny, TYLKO po to, aby stracić 2 z naszych czterech dni. Być może warto rozważyć inne opcje, jeśli tak poważnie traktują swoją rolę w zapewnieniu, że będziesz mieć udane wakacje.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup sprzętu kempingowego

  Nigdy nie korzystaj z tej firmy! Nie polecam! Razem z rodzicami mieliśmy zaplanowaną wakacyjną wyprawę na kemping poza miasto i postanowiliśmy wynająć sprzęt właśnie od nich. Wydawało się, że to będzie świetne rozwiązanie, bo mieli dostarczyć sprzęt pod wskazane miejsce.<br>Niestety, nie otrzymaliśmy sprzętu na czas. Po wielu próbach kontaktu z pracownikami firmy, w końcu dostaliśmy część naszego zamówienia, ale brakowało chłodziarki i baterii do lamp. Cała nasza wakacja poszła na marne, musieliśmy wydać dodatkowe pieniądze na hotele i jedzenie.<br>Ta firma zupełnie nie zależy na zadowoleniu klientów. Lepiej trzymać się od niej z daleka!


Inni również oglądali