City.Travel Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

P
Piotr
Brak JAKIEJKOLWIEK informacji o zmianie terminu lotów, przesunięcie terminu o dwa dni wcześniej. Gdyby nie zainstalowana aplikacja, i moja interwencja z zapytaniem dlaczego termin został zmieniony,...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wycieczka Hiszpania

  Brak JAKIEJKOLWIEK informacji o zmianie terminu lotów, przesunięcie terminu o dwa dni wcześniej. Gdyby nie zainstalowana aplikacja, i moja interwencja z zapytaniem dlaczego termin został zmieniony, zapewne dowiedziałbym się o tym 3dni przed wylotem. Biuro umywa ręce, nie proponując wylotu z innego miasta po czym okazuje się ze dwa ostatnie dwi przy pierwotnie wykupionym terminie są już wyprzedane. Na infolinie trzeba czekać wieczność aż ktoś odbierze telefon. Brak rekompensaty, brak wyrównania różnicy ceny podczas wybrania innej oferty na ten sam termin! Pierwszy raz się spotykam z takim traktowaniem klienta.
  Do tego biuro sprzedaje pobyty w hotelach, które są zamknięte - np. SBH Costa Calma Beach Resort - który jest zamknięty od początku pandemii. 2 tygodnie przed wyjazdem proponuje inny Hotel w innym miejscu - np z dala od plaży. Bardzo nieprofesjonalne!


Inni również oglądali