The Belfry Opinie

: 22
55% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-11
Masaż w spa
Wczoraj poszedłem na masaż do spa, bo ostatnio byłem bardzo zestresowany. Recepcjonistka była bar...Czytacz dalej
K. Makowski

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-01
Zakup dnia spa
00. Niestety musieliśmy wyjść wcześniej z powodu braku informacji i braku możliwości zmiany termi...Czytacz dalej
olgierd

Najwięcej głosów recenzja

  2024-04-14
pobyt w The Belfry
Właśnie wróciłem z niesamowitego weekendu w The Belfry! Byłem z moimi czterema najlepszymi przyja...Czytacz dalej
Wieczorek

Opinie (22)

  (9)

 (1)

  (8)

  (4)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Masaż w spa

  Wczoraj poszedłem na masaż do spa, bo ostatnio byłem bardzo zestresowany. Recepcjonistka była bardzo miła i zadbała o mnie od samego początku, aż do momentu, kiedy wychodziłem po zabiegu. Mariola sprawiła, że czułem się super zrelaksowany podczas tego wspaniałego czasu w spa. Teraz czuję spokój wewnętrzny i chętnie bym wracał tutaj częściej. Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie! - Adam xx


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów na pole golfowe

  Doświadczenie na polu golfowym w The Belfry było strasznie rozczarowujące. Kiedy usłyszeliśmy, że pole jest w dobrym stanie, a zielone są "wspaniałe", to się zawiedliśmy po 2 dołkach. Z 3 piłkami, które strzelaliśmy na fairwaye, 2 zgubiłyśmy, bo wpadły tak głęboko, że odnalazłyśmy tylko jedną. Zielone były fatalne, wszędzie posypano piaskiem, żeby zakamuflować słabą jakość pola. To miejsce powinno być zamknięte, nie można brać pieniędzy od ludzi za grę na tak zaniedbanym polu golfowym. To pole było gospodarzem kilku edycji Ryder Cup, jaki upadek zaszczytu, straszne pole golfowe. Lepiej trzymać się od niego z daleka.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup dnia spa

  00. Niestety musieliśmy wyjść wcześniej z powodu braku informacji i braku możliwości zmiany terminu. Nikt się nawet nie przeprosił czy nie zaoferował odszkodowania za to wszystko.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Noworoczny pobyt

  Mój chłopak i ja spędziliśmy dwa dni w The Belfry na Sylwestra i naprawdę nam się podobało. Wszyscy pracownicy, zwłaszcza w barze i restauracji, byli świetni, z niesamowitym podejściem do obsługi klienta. Kolacja sylwestrowa w Ryder Grill była pyszna, jedzenie świetne, a obsługa również. Potem poszliśmy na jedno z przyjęć, które było super. Pokazy sztucznych ogni o północy były niesamowite, ogólnie było to świetne doświadczenie. Jedyne, co nas trochę zmartwiło, to to, że pokoje wydają się trochę zaniedbane i nieco przestarzałe, a wyposażenie mogłoby być lepsze. Mimo to, ogólnie to było fajne i wygodne miejsce na pobyt.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pobyt w The Belfry

  Właśnie wróciłem z niesamowitego weekendu w The Belfry! Byłem z moimi czterema najlepszymi przyjaciółmi i wszyscy mieliśmy takie same wrażenia. Podobał nam się każdy element naszego pobytu - hotel był czysty, pięknie urządzony, nasze pokoje obok siebie były świetne, znów czyste i ładnie urządzone. Jedzenie było świetne pod względem jakości i wyboru, ale to co naprawdę nas zaskoczyło, to personel. Każdy pracownik, z którym mieliśmy do czynienia, był miły, uprzejmy i bardzo pomocny. Muszę przyznać, że Samuel w Ryder Grill wieczorem był naprawdę wyjątkowy, serdecznie nas przywitał, pomógł w wyborze jedzenia i wina i miał idealną dawkę uwagi. Widać było, że ceni swoją pracę. Inny członek zespołu w restauracji również zapewnił nam świetną obsługę. Na pewno wrócimy tam ponownie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakupy, brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych

  Przykro mi, ale nie znalazłem żadnych udogodnień dla osób niepełnosprawnych w tym miejscu. Nawet parkingi dla niepełnosprawnych były zajęte, a auta nie miały niebieskich znaków. Brak toalet dla osób niepełnosprawnych w pobliżu dużej restauracji oraz w recepcji sprawił, że musiałem chodzić do mojego pokoju, aby skorzystać z toalety, ponieważ najbliższa toaleta była na drugim końcu hotelu. Całe moje doświadczenie zostało zepsute, na pewno tu już nie wrócę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja spa przez Wowcher

  Moja koleżanka i ja mieliśmy zarezerwowany dzień spa przez Wowcher na 25 września za £95 od osoby. Niestety, moja przyjaciółka miala wypadek i rozbila sobie twarz oraz złamała kość policzkową. Dzwoniłam do Belfry, opowiedziałam sytuację i poprosiłam o zmiane terminu, ale odmówili, mówiąc że rezerwacja była zrobiona za pośrednictwem Wowcher. Wydaje mi sie, że to niesprawiedliwe, że nie mogli zmienić terminu lub zwrócić pieniędzy, biorąc pod uwagę okoliczności choroby mojej koleżanki. To zabrzmiało dla mnie bardzo okrutnie, straciliśmy nasze pieniądze, na które naprawdę nie możemy pozwolić sobie stracić.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wspaniała obsługa

  Ośrodek, gdzie się zatrzymaliśmy, był naprawdę fantastycznym miejscem. Ludzie tam pracujący byli bardzo pomocni i mili. Każdy z nich dbał o nas w wyjątkowy sposób. Samuel z bufetu i restauracji zrobił wszystko, żeby nasza wizyta była wyjątkowa. Ogólnie atmosfera w hotelu była super.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup vouchera na 2 dni spa

  Kupiliśmy voucher na 2 dni spędzone w spa przez internet. Niestety, dzień przed naszym planowanym pobytem, obaj zostaliśmy zdiagnozowani z wirusem, co uniemożliwiło nam skorzystanie z vouchera. Skontaktowaliśmy się z obsługą klienta, ale niestety nie mogliśmy zmienić daty wizyty. W rezultacie straciliśmy ponad 100 funtów każdy. Jestem bardzo rozczarowany/a warunkami i regulaminem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pool and afternoon tea

  Kupiłem bilety na basen i poszliśmy na popołudniową herbatę. Razem z rodziną udaliśmy się na basen, a potem zjedliśmy kilka smacznych przekąsek i wypiliśmy herbatę. Pobyt na basenie był zabawny, ale popołudniowa herbata była trochę zatłoczona, a obsługa pozostawiała wiele do życzenia. Musieliśmy długo czekać na jedzenie, a kelnerzy nie zwracali na nas zbyt wiele uwagi. Dostaliśmy tylko jedno napoj, i czuliśmy się trochę zapomniani. Baseny były pełne ludzi, a dzieci biegały wszędzie, co było trochę irytujące. Ogólnie rzecz biorąc, nie był to zrelaksowany dzień, na który liczyliśmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakwaterowanie z widokiem na pierwszy tee

  Spędziłem noc w pokoju z widokiem na pierwszy tee i muszę powiedzieć, że mi się to bardzo podobało. Niestety, doświadczenia z obsługą były dość kiepskie. Kiedy próbowałem zamówić room service, nikt nie odbierał telefonu. Po kilku nieudanych próbach kontaktu z recepcją, skierowano mnie do restauracji, co było dosyć niewygodne, zwłaszcza podróżując samemu. Gdy w końcu udało mi się złożyć zamówienie, jedzenie zostało dostarczone bez przypraw i... bez widelca! Ponownie zwróciłem się do recepcji, a oni skierowali mnie do baru, gdzie długo czekałem na kelnera, który mnie po prostu zignorował, rozmawiając z innymi pracownikami.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup w Spa

  Jakże beznadziejnie wyglądało to miejsce Spa, jakby od lat nic tu nie zmieniano! Brakowało wody pitnej zarówno w Spa, jak i w saunie, a basen był pełen wrzeszczących dzieci, skaczących do lodowatej wody. Nawet za szlafrok trzeba było dodatkowo płacić, co było całkowicie absurdalne, biorąc pod uwagę nasz 2-dniowy pobyt. Do tego hotel miał także sale konferencyjne, które działały do północy, co mocno nam przeszkadzało, gdyż nasz pokój był nad jedną z nich, a muzyka była zbyt głośna, co zmusiło nas do prośby o zmianę pokoju dopiero po pierwszej nocy. Ogółem to było bardzo dalekie od przyjemnego, relaksującego spa, na któreśmy z żoną liczyli. Znacznie bardziej irytujące i hałaśliwe niż relaksujące. Nie dało się tu poczuć typowej atmosfery spa. To w zasadzie bardziej ośrodek golfowy, gdzie można przyjść z kolegami pogrindować, a potem się rozgadać przy drinku. Nie polecam tego miejsca dla par, oczekujących relaksującego spa. Dopuszczenie dzieci do strefy spa to już wystarczający błąd, aby omijać to miejsce szerokim łukiem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja pokoi błędnie jako niemożliwe do zwrotu

  Zamówiłem rezerwację pokoju przez stronę internetową, ale popełniłem błąd nie wybierając opcji anulowania. Natychmiast skontaktowałem się z hotelem i Agodą, wyjaśniając, że mam operację i chciałem zarezerwować pokoje, które można anulować, ale coś poszło nie tak. Niestety, zarówno hotel jak i Agoda nie zwróciły uwagi na moją sytuację i odmówiły zwrotu pieniędzy za pokoje, których teraz nie mogę użyć z powodu operacji i dalszego leczenia. Straciłem ponad 400 funtów, co jest naprawdę przygnębiające. Szkoda, że nie przeczytałem opinii przed dokonaniem rezerwacji. Jesteem zdruzgotany.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup jednodniowego kursu golfa

  Bardzo mi się podobało w tej placówce, gdzie uczestniczyłem w jednodniowym kursie golfa. Obsługa była naprawdę przyjazna i pomocna, sprawiała, że czułem się mile widziany. Kurs był wyzwaniem ze względu na moje 26 handicap, ale cieszyłem się z możliwości poprawy swojej gry. Wieczorne posiłki i napoje były świetne, tworząc przyjemną atmosferę. Chciałbym podziękować całej ekipie za ich profesjonalizm i zaangażowanie w zapewnienie mi udanego pobytu. Szczególne podziękowania kieruję w stronę personelu odpowiedzialnego za pierwszy dołek, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Złe doświadczenie w spa

  W niedzielę 3 grudnia odwiedziliśmy spa, który był prezentem urodzinowym od mojego przyjaciela. Po kilku bardzo stresujących miesiącach i stracie bliskiej osoby, bardzo potrzebowaliśmy tej przerwy i odpoczynku. Obydwoje z niecierpliwością czekaliśmy na bardziej relaksujące doświadczenie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Weekend celebration for son's birthday

  Ja i moja córka spędzałyśmy czas w spa, podczas gdy nasi mężczyźni grali w golfa. Obiekt na pewno potrzebuje odświeżenia, jest zaniedbany, ceny w barze były absurdalne - wydaliśmy na jedzenie i picie dużo kasy, znacznie więcej niż zwykle. Tak naprawdę wykorzystują nas trochę. Mimo wszystko trzeba przyznać, że to nadal piękne miejsce, ale po prostu zdecydowanie za drogie. Obsługa była jednak naprawdę miła.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup na day spa

  Poszłam do Belfrego, żeby skorzystać z dnia spa z herbatą popołudniową. Było tam świetnie, dostałam zabieg na twarz i masaż szyi i ramion od Lisy, która była naprawdę świetna. Zapytałam ją o poradę dotyczącą pielęgnacji skóry i naprawdę mi pomogła. Basen z hydromasażem i strefa ognia i lodu były tak relaksujące.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Korzystanie z basenu dla dzieci

  Moja córka i ja poszłyśmy dziś rano do klubu rekreacyjnego Belfry z moim wnukiem, żeby skorzystać z basenu dla dzieci. Pani Chris była na recepcji, gdy przyjechałyśmy i bardzo nam pomogła i była miła. Rachel była również na recepcji, kiedy wychodziłyśmy, i znowu była bardzo uprzejma, miła i pomocna. Ogólnie nasza wizyta była super i na pewno tam wrócimy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Obsługiwany przez Ali i Alyson w barze

  Kiedy byłem na firmowej konferencji, wpadłem do głównego baru i obsługiwali mnie tam Ali i Alyson. Muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony ich profesjonalizmem i troską, jaką okazali. Cały zespół był świetny, ale oni wyróżniali się podczas mojego trzydniowego pobytu. Gorąco polecam, żebyś również zwrócił się do nich o pomoc, gdy odwiedzisz Belfry. A jeśli masz takie szczęście jak ja, to trafisz na Jackpot!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Urlop golfowy

  Byłam na wypadku golfowym, ale niestety okazało się, że to było przerażające przeżycie. Mój pokój był nad barem, a muzyka była tak głośna, że trwała do 2 nad ranem. Nie mogłam zasnąć. Poszłam na recepcję i zobaczyłam pijanych mężczyzn toczących się po podłodze. To nie było luksusowe spa golfowe, a raczej jakiś ośrodek wypoczynkowy, ale jeszcze gorzej. Nie polecam.


Inni również oglądali