Hostinger Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
Tomek
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego serwisu. Strona z Hostingerem ma dobre czasy działania, duże prędkości, świetne wsparcie i wiele więcej. Radzą sobie oni całkiem nieźle w tym ozakresie...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  usługi hostingowe

  Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego serwisu. Strona z Hostingerem ma dobre czasy działania, duże prędkości, świetne wsparcie i wiele więcej. Radzą sobie oni całkiem nieźle w tym ozakresie, mają jedynie przerwy w pracy co parę miesięcy (październik, czerwiec i maj 2019). Ogólnie rzecz biorąc, osiągają całkiem dobre wyniki, utrzymując działające witryny. Inny ważny szczegół to krótki czas ładowania strony. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo to użytkownicy zrezygnują z wchodzenia na nią. Hostinger ma serwery w USA, Azji i Wielkiej Brytani. Każde z nich jest podobno podłączone do połączenia 1000 Mb/s. Mogę potwierdzić, że firma zapewnia stabilny czas ładowania. Obsługa klient jest na wysokim poziomie i jest zapewniona w różnych językach. Polecam!


Inni również oglądali