100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
Tomek
NEGATYW – OMIJAC TA FIRME Droga firma z procedurami od krola Ćwieczka. Usluge z nimi latwo zawrzec ale ciezko zrezygnowac. Pisma o kod authifo trzeba do nich wysylac poczta papierowa (sic!) i po...Czytacz dalej
P
Piotr
Nazwa.pl to w 100 % najlepszy serwis. Usługi wysokiej jakości. Sprawnie działające strony, no i jeszcze raz serwis dostępny na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia i nocy. No i kolejny raz się na...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Przedluzenie utrzymania domeny

  NEGATYW – OMIJAC TA FIRME

  Droga firma z procedurami od krola Ćwieczka. Usluge z nimi latwo zawrzec ale ciezko zrezygnowac. Pisma o kod authifo trzeba do nich wysylac poczta papierowa (sic!) i po weryfikacji tez odbierac poczta tradycyjna(niewiarygodne). W 21 wieku to porazka wzgledem konkurencji gdzie robi sie to na 2 kliki. Dodatkowo za np wyslanie pisma ktorego nikt nie zamawial biora 30 zl (info o proformie).
  Nie mowiac juz ze przedluzenie domeny jest u nich 4 razy drozsze od konkurencji.
  Domena u nich kosztuje 200 zl + VAT + 30 zl za pisemna proforme + 6 zl za platnosc elektorniczna.
  U konkurencji 50zl + Vat i 0 za platnosc. Sami policzcie.
  Porazka.
  300 specjalitow odpowiada na pisma jak chat gt tylko gorzej bo nie na temat
  Omijac. Komkurencja jest prawie w kazdym przypadku tansza i nowoczesna i przyjemna w kontakcie.
  Omijac. Nie polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  domena

  Nazwa.pl to w 100 % najlepszy serwis. Usługi wysokiej jakości. Sprawnie działające strony, no i jeszcze raz serwis dostępny na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia i nocy. No i kolejny raz się na nich nie zawiodłem. Jestem pod wrażeniem ich wsparcia, miałem problem ze swoją stroną WWW i nie miałem gdzie szukać pomocy, mimo, że prowadzenie witryny leży po mojej stronie wiadomo to dział techniczny zawsze podpowie mi rozwiązanie, jestem wam wdzięczny! A co do usług - na piątke z plusem, brak zastrzeżeń, wszystko działa jak należ.
  Miałem ostatnio ogromny problem ze swoją stroną (z mojej winy), problem został rozwiązany w ciągu godziny - i to w nocy! Nie wiedziałem, że mogę liczyć na tak profesjonalną i konkretną pomoc w godzinach nocnych ale jak widać, ktoś czuwa!

  P.S. Przeniosłem się z innej firmy. Moje strony działają teraz tak szybko, żer czasem mam wrażenie że zwariowały.

  Polecam z całego serca.


Inni również oglądali