Parkimeter Opinie

: 18
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-04-18
Rezerwacja łatwa i szybka
Byłem naprawdę zadowolony z rezerwacji parkingu. Cały proces był błyskawiczny i prosty, co pozwol...Czytacz dalej
A. Borowska

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-18
Rezerwacja parkingu,
Podczas rezerwacji strona internetowa mi kilka razy zawieszała się. Kontakt z obsługą tylko po fr...Czytacz dalej
Łukasz

Najwięcej głosów recenzja

  2024-04-17
Zarezerwowane miejsce parkingo
Miejsce parkingowe miało dużo miejsc na trzech poziomach, ale niektóre z nich były dosyć ciasne. ...Czytacz dalej
Stępień

Opinie (18)

  (5)

 (1)

  (5)

  (6)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja parkingu,

  Podczas rezerwacji strona internetowa mi kilka razy zawieszała się. Kontakt z obsługą tylko po francusku. Po wypełnieniu wszystkich danych dokonałem opłaty za rezerwację. Kiedy przyjechałem na zarezerwowany parking w Kalverstraat w Amsterdamie, drzwi otworzyły się bezproblemowo za pomocą przycisku w e-mailu na moim telefonie. Miejsce było czyste i wygodne. Jednak podczas wyjazdu, około pół godziny przed zakończeniem opłaconego czasu parkowania, brama nie chciała się otworzyć. Po wielu próbach i rozmowie z personelem, który okazał się niezbyt uprzejmy, musiałem dzwonić i trąbić na klakson. Wreszcie, po interwencji policji i innego pracownika parkingu, udało się otworzyć bramę. Wszystko to było bardzo stresujące i nieprzyjemne.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Miejsce parkingowe we Florencji było tragiczne

  Parking we Florencji był na ulicy MuoviAmo Giglio 2 na via Corsica. Brakowało oznaczeń, gdzie się udać. Nie było żadnych wskazówek ani po włosku, ani po angielsku, co zrobić po przyjeździe. Nikt nie był obecny przy budce, gdy zorientowaliśmy się, że parkujemy na warsztacie naprawczym. Najgorsze było to, że kiedy obsługa się pojawiła, był to najbardziej złośliwy, arogancki antyamerykanin, jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy - przeklinał nas po włosku i ogólnie był jedną z najgorszych osób, jakie kiedykolwiek spotkaliśmy, nieprzepraszalnie tak - zepsuł nam pierwsze 3 godziny we Florencji. Polecam unikanie tego miejsca za wszelką cenę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buchung eines Parkplatzes

  Cześć wszystkim, niestety nie miałem fajnych doświadczeń z tą firmą parkingową... Zarezerwowałem miejsce na parkingu i dostałem potwierdzenie. Ale po 15 minutach dostałem kolejnego maila, że muszę potwierdzić rezerwację jeszcze raz. Niestety, nie mogłem tego zrobić. Kasa została pobrana, a mimo prośb nie dostałem zwrotu pieniędzy. Szkoda, bo ogólnie podoba mi się ten system. Nie polecam niestety!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup rezerwacji miejsca parkingowego

  Kiedy dotarliśmy na miejsce, okazało się, że nasze zarezerwowane miejsce parkingowe jest zajęte. Mimo prób kontaktu z obsługą, nie udało się znaleźć rozwiązania, pozostaliśmy sami. To naprawdę żenująca sytuacja, kompletnie nieprofesjonalna i zdecydowanie niegodna polecenia! Co mieliśmy zrobić z samochodem cztery godziny przed koncertem w Marsylii?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja łatwa i szybka

  Byłem naprawdę zadowolony z rezerwacji parkingu. Cały proces był błyskawiczny i prosty, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas. Obsługa była bardzo przyjazna i pomocna, co dodatkowo zwiększyło moją radość. Parking znajdował się idealnie blisko miejsc, które chciałem odwiedzić, co było niesamowicie wygodne. Na pewno skorzystam z tego serwisu ponownie w przyszłości.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zarezerwowane miejsce parkingowe

  Miejsce parkingowe miało dużo miejsc na trzech poziomach, ale niektóre z nich były dosyć ciasne. Położenie było super, bo ratusz był tylko pięć minut spacerem stąd, co było bardzo wygodne. Żeby móc wjechać na parking po zarezerwowaniu, trzeba było tylko wcisnąć rejestrację, co otwierało szlaban, więc nie trzeba było bawić się w bilety, a to ułatwiało całą procedurę parkowania.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy w Parkimeter

  Bardzo miła obsługa i pomocna instrukcja na miejscu. Parking jest idealny na wizyty w BMW Welt oraz na różne wydarzenia w pobliżu Olympiapark. Cena jest adekwatna do jakości. Dostaje się szczegółowy opis dojazdu i dokładną lokalizację miejsca zarówno z wyprzedzeniem, jak i w dniu przyjazdu, jeśli wcześniej zarezerwowano. Dodatkowo zawsze jest ktoś dostępny na miejscu w razie potrzeby. Gorąco polecam tego usługodawcę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup parkingu w Walencji

  Niestety, miałem bardzo złe doświadczenia z parkingiem w Walencji, który zarezerwowałem przez tę platformę. Przed rezerwacją zadzwoniłem, żeby upewnić się, że nie będę miał problemów z dostępem z powodu festiwalu. Mimo zapewnień o braku problemów, okazało się, że mogłem skorzystać z parkingu tylko przez dwa poranki. Resztę czasu musiałem spędzić na innych parkingach, korzystając z taksówek i transportu publicznego. Złożyłem skargę, bo czułem się oszukany.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja parkingowa online

  Musiałem szybko znaleźć niedrogi parking blisko mojego apartamentu w Strasburgu. Znalazłem parking Arte Moderne dzięki Parkimeter. Łatwo zarezerwowałem miejsce parkingowe na 4 dni. Wszystko odbywa się online, a bramę można otworzyć za pomocą smartfona. Trzeba podać godzinę przyjazdu i odjazdu oraz dokonać płatności. Trochę to było dla mnie nowością, przyszedłem za wcześnie i nie wiedziałem, jak zacząć rezerwację wcześniej. Ale kiedy już zrozumiesz, jak działa system, twój samochód jest bezpieczny i możesz łatwo wjechać i wyjechać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup parkingu online

  Podczas mojej ostatniej próby zarezerwowania parkingu online miałem dość niezadowalające doświadczenie. Zarezerwowałem miejsce kilka tygodni wcześniej, a kilka dni przed planowanym przyjazdem dostałem email, że moja rezerwacja została anulowana z powodu problemów technicznych. Po skontaktowaniu się z obsługą klienta okazało się, że to samo parking anulował rezerwację, a nie ja. Firma, z którą robiłem rezerwację, tylko pośredniczy w takich transakcjach. To brak zrozumienia i brak szybkiego działania w celu znalezienia rozwiązania spowodował, że postanowiłem szukać innego, tańszego i bardziej profesjonalnego miejsca do zaparkowania.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja miejsca parkingowego na mecz finałowy w Sewilli

  Muszę powiedzieć, że byłam zszokowana tym, co się wydarzyło podczas mojej rezerwacji miejsca parkingowego na mecz finałowy w Sewilli. Po złożeniu rezerwacji i uiszczeniu opłaty, nagle otrzymałam e-mail informujący mnie o jednostronnej anulacji rezerwacji. Byłam zdegustowana takim podejściem i brakiem profesjonalizmu. To kompletna porażka. Muszą poprawić swoje procedury, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup parkingu online

  Absolutnie odradzam skorzystanie z tej usługi. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, okazało się, że parking jest zamknięty, mimo informacji na stronie internetowej o czynności 24/7. Nikt nie odbierał telefonu, nie było żadnej pomocy od kierowcy, a na nasze maile nie było odpowiedzi. W efekcie musieliśmy skorzystać z innego parkingu, płacąc o wiele więcej. To jest absolutnie nieprofesjonalne podejście do klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Parking online

  Super fajne było to, że kupiłem miejsce parkingowe przez internet. Wszystko poszło gładko, bez problemów. Tylko trochę się zgubiłem z wskazówkami dojazdu, ale ogólnie było spoko.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja PK w Barcelonie

  Co za niewygodna sytuacja! Zamówiliśmy miejsce parkingowe w Barcelonie na weekend, ale niestety okazało się, że parking był zamknięty i nie było tam nikogo do skontaktowania, a podany numer telefonu okazał się nieistniejący. Musieliśmy szukać innego parkingu, co było zarówno strata czasu jak i pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup miejsca parkingowego

  Moje doświadczenie z tym parkingiem było naprawdę fatalne. Miejsca postojowe są tak ciasne, że trudno się tam zmieścić, klatki schodowe są brudne, a problemy techniczne nie do zniesienia. Kiedy próbowałem odebrać swoje zaparkowane auto, nie mogłem dostać się do garażu. Otwarcie drzwi za pomocą pilota działało, ale system otwierania drzwi w budynku zawiodł. Nie mogłem dojechać do mojego auta. Gdy w końcu udało mi się dostać przez drzwi garażowe, nie mogłem wyjechać autem, bo system na wyjeździe padł. Poza tym linia telefoniczna była niedostępna, a obsługa rozmawiała tylko po francusku. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że parking i obsługa to istny koszmar.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup Parkimeter w Bratysławie

  Korzystałem z usług Parkimeter w Bratysławie i naprawdę byłem zadowolony z tego doświadczenia. Obsługa była profesjonalna i wszystko odbyło się szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Nie miałem żadnych trudności z zamówieniem ani z otrzymaniem usługi. Cena była również w porządku, biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług. Gorąco polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja miejsca parkingowego w Lille

  Mamy rezerwację na parkingu podziemnym w Lille, ale niestety, gdy przyjechaliśmy, okazało się że nie ma miejsca i nie mogliśmy zaparkować. Nie mogliśmy dodzwonić się do obsługi klienta, tylko do parkingu Indigo Neo. Oni nie znaleźli naszej rezerwacji od Parkimeter. Musieliśmy szukać innego miejsca na parkowanie i zapłacić ponownie. Napisaliśmy kilka maili do Parkimeter, ale nie dostaliśmy odpowiedzi. To jest totalna porażka. Polecam korzystać bezpośrednio z Indigo Neo, mają świetną obsługę klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy w kilku słowach

  Doświadczenie było bardzo rozczarowujące. Przesyłka miała opóźnienie, co sprawiło wiele problemów z organizacją. Co więcej, po otrzymaniu paczki, okazało się, że niektóre produkty zostały uszkodzone. Kontakt z obsługą klienta był niezbyt pomocny i ciężko było otrzymać satysfakcjonującą odpowiedź. Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę polecić tej usługi na podstawie mojego doświadczenia.


Inni również oglądali