Mobvoi

Wszystkie opinie

Mobvoi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Mobvoi

Czas jest najcenniejszą walutą jaką może posiadać człowiek. Jest on nienamacalny oraz nie może być traktowany jako zwyczajna waluta ani środek płatniczy. Istnieje powiedzenie, że "szczęśliwi czasu nie liczą" jednak od zarania dziejów ludzkość próbuje okiełznać czwarty wymiar i sprawić aby był on mierzalny poprzez tworzenie cykli oraz jednostek miary. Powstały również urządzenia, które mają za zadanie mierzyć czas takie jak kalendarze czy zegarki. Potrzeba mierzenia czasu wywarła powstanie takiej profesji jak zegarmistrz, czyli osoba która trudni się konstrukcją, ustawianiem oraz naprawą różnego rodzaju zegarów. W wielu miastach Europy oraz świata, w samym centrum stawiane były wierze, które posiadały wbudowany zegar, fakt ten pokazuje jak niezwykle istotną rolę odgrywały na przestrzeni wieków urządzenia do pomiaru czasu. Rozwój cywilizacji oraz podporządkowanie naszego życia czynnościom jakie przyszło nam wykonywać, nie byłoby możliwe gdyby nie istniało to proste urządzenie. Większość ludzi w dzisiejszym społeczeństwie posiada zegarek na nadgarstku, chociaż są one wypierane przez funkcję mierzenia czasu wbudowaną w smartphony nadal jest to popularne akcesorium. Zmiany technologiczne pozwalają na to, że urządzenie które możemy założyć na nadgarstek jest w stanie nie tylko mierzyć czas, ale także puls, wyświetlać pogodę oraz sugerować nam co powinniśmy w danym momencie zrobić aby utrzymać korzystny poziom energii. Istnieje wiele firmy na rynku trudniące się dystrybucją urządzeń związanych z mierzeniem czasu. Jedną z tych firm jest Mobvoi i to jej chciałbym poświęcić ten opis.

Na temat Mobvoi.
Firma została stworzona w 2012 roku i skupia swoje działania na integracji sztucznej inteligencji oraz rozpoznawania głosu przez urządzenie, które jesteśmy w stanie założyć na nadgarstek. Mobvoi świadczy swoje usługi i sprzedaje produkty na terenie 40 krajów oraz regionów. Celem firmy jest zdefiniowanie relacji człowiek-maszyna poprzez stworzenie naturalnego i intuicyjnego sposobu komunikacji ludzi z maszynami. Innowacja jest motorem napędowym technologicznej firmy Mobvoi. Działalność zaprojektowała i rozwinęła szereg oprogramowania oraz systemów, które umożliwiają komunikację między człowiekiem a urządzeniami elektronicznymi wliczając w to rozpoznawanie mowy, słowa "budzące" urządzenie, zarządzanie dialogiem, wyszukiwanie poziome, rozumienie naturalnego ludzkiego języka, synteza mowy oraz wiedza na temat wykresów i wiele innych.

Kilka słów o Mobvoi.
Działalność uruchomiła autorska aplikację o nazwie "Mobvoi Mobile App", która jest jednym z głównych produktów firmy. Mobvoi również jest kreatorem linii smartwatch'ów TicWatch, oraz prawdziwych bezprzewodowych słuchawek TicPods. Produkt TicMirror jest również autorskim produktem firmy, umożliwiając widok lusterka wstecznego na naszym urządzeniu. TicKasa są linią inteligentnych głośników, które są w stanie rozumieć i interpretować ludzką mowę i wykonywać polecenia wydawane przez użytkownika. Innowacyjnym i przełomowym produktem firmy jest VPA, czyli prywatny wirtualny asystent, który ułatwia komunikację między różnymi organizacjami.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu.
Czy miałeś okazję w przeszłości korzystać z usług bądź produktów firmy Mobvoi? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą sekcji opinii na naszej stronie internetowej Niezależna Opinia. Zarówno my, jak i klienci którzy biorą pod uwagę nawiązanie współpracy z Mobvoi bądź zakup ich produktów będziemy niezmiernie wdzięczni. Jeżeli zaś dopiero zamierzasz współpracować z Mobvoi, w sekcji komentarzy na naszej stronie znajdziesz feedback zamieszczony przez klientów, którzy mieli okazję korzystać z usług bądź produktów wyżej wymienionej firmy. Z góry dziękujemy za poświęcony czas i życzymy udanych zakupów!