Virgin Mobile : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Virgin Mobile

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kaźmierczak
Virgin Mobile - przyjazna oferta na kartę lub elastyczny abonament Jako zadowolony klient, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem korzystania z usług Virgin Mobile. Na początku był to wybór r...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Przyjazny operator telekomunikacyjny

  Virgin Mobile - przyjazna oferta na kartę lub elastyczny abonament Jako zadowolony klient, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem korzystania z usług Virgin Mobile. Na początku był to wybór raczej przypadkowy, ale nie żałuję decyzji o przeniesieniu numeru właśnie do tej sieci komórkowej. Co mnie przekonało? Przede wszystkim oferowane pakiety są dostosowane do moich potrzeb - SMS-y i minuty bez limitów w cenie abonamentu albo karcie na miesiąc oraz aż do 30 GB szybkiego internetu 4G LTE. To dla mnie prawdziwe udogodnienie, zwłaszcza że dużo czasu spędzam poza domem i wykorzystywanie różnych aplikacji mobilnych jest dla mnie codziennością. Dodatkowo, poruszanie się po stronie internetowej Virgin Mobile jest bardzo proste i intuicyjne. Nie ma tam zbędnej zawiłości technicznych opisów czy trudno znajdziesz ważną informację. Zawsze mogę też liczyć na świetną obsługę klienta - osoby pracujące w centrum kontaktowym są kompetentne i potrafią pomóc w razie jakiegokolwiek problemu czy niedopowiedzenia. Podsumowując - polecam ofertę Virgin Mobile każdemu użytkownikowi szukającemu konkurencyjnego rozwiązania telefonicznego dopasowanego dokładnie do jego potrzeb.


Inni również oglądali

Logo Plus

Plus

1 opinie

Opinie o firmach - PlusOpinie i recenzje od innych klientów są niezwykle wartościowe przy podejmowaniu decyzji dotyczących za...

Logo Mobile Vikings

Mobile Vikings

5 opinie

Telefon komórkowy stał się niezbędnym gadżetem dla ludzi w każdym wieku. Wielu z nas już nie wyobraża sob...

Logo Drimsim

Drimsim

1 opinie

Opinie o DrimsimBranża telekomunikacyjna jest pełna różnych firm, które oferują usługi związane z po...

Logo NJU Mobile

NJU Mobile

1 opinie

Opinie i Recenzje w branży telekomunikacyjnej: Opinie i recenzje od klientów są nieodłączną częścią...