100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

D
Danuta i Tadeusz
Pragniemy serdecznie podziękować firmie DRIMS za obecność na polskim rynku. Jesteśmy właścicielami domu jednorodzinnego, do którego kupiliśmy komplet drzwi wewnętrznych. Obecnie chcieliśmy podzięk...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  drzwi

  Pragniemy serdecznie podziękować firmie DRIMS za obecność na polskim rynku.
  Jesteśmy właścicielami domu jednorodzinnego, do którego kupiliśmy komplet drzwi wewnętrznych. Obecnie chcieliśmy podziękować firmie DRIMS za SUPER DRZWI które możemy z czystym sumieniem polecić jako jedne z najlepszych w Polsce. Stwierdzamy tak na podstawie własnych, niestety przykrych doświadczeń. Miesiąc temy w naszym domu wybuchł pożar. Źródło ognia znajdowało się w odległości ok 70 cm od drzwi firmy DRIMS. Mimo to nie uległy one zapaleniu, zatrzymując rozprzestrzenianie się pożaru. Futryna zwęgliła się od strony otwartego ognia lecz drzwi zostały całe, powiem więcej - idealnie otwierają się i zamykają.
  Po umyciu z sadzy stwierdziliśmy ( z miłym zaskoczeniem) że drzwi nie zapaliły się - czy są ogniodporne? Przy temperaturze ok 400-500 stopni C nie uległy zapaleniu i nie przepuściły pożaru do sąsiedniego pomieszczenia.
  Dziękujemy za produkt wysokiej jakości - godny polecenia wszystkim zainteresowanym.
  Z poważaniem Danuta i Tadeusz Skalik


Inni również oglądali