NiezależnaOpinia

  Opinie Air Malta

  Ostatnimi laty coraz więcej latamy z miasta do miasta, z jednego kraju do drugiego, załatwiamy sprawy biznesowe i prywatne. Ale nie zapominajmy o naszym bezpieczeństwie, mimo, że, loty samolotem są najmniej niebezpiecznym środkiem transportu na świecie wg statystyk. To właśnie tam, u góry, wypadków jest najmniej. Ale którą linie lotniczą wybrać, czy tą, z trochę większym komfortem czy może tą, nieco tańszą, ale zmiażdżony w kącie samolotu? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. My tylko możemy Ci pomóc dostarczając platformę do wymiany myśli z innymi użytkownikami i wyrażenia swojego własnego zdania bez obaw. Zajrzyj, przeczytaj, sprawdź, czy linie Air Malta są dla Ciebie!

  Historia

  Air Malta to linia lotnicza Wysp Maltańskich. Współczesna Malta to międzynarodowy kraj, który łączy tradycje śródziemnomorskiej kultury i energii nowoczesności.

  Wraz z tym krajem firma zmieniła się także, poważnie analizując strategię rozwoju linii lotniczej. Zgodnie z wymogami UE dotyczącymi pomocy państwa Air Malta przechodzi okres niezbędnej restrukturyzacji, której celem jest zapewnienie jej zrównoważonej i korzystnej przyszłości. Obecnie wciąż jest w trakcie zmian, jednak osiągnęli wiele pozytywnych wyników w głównych etapach restrukturyzacji.Celem zespołu jest poprawa samopoczucia firmy bez żadnych kompromisów w sektorze usług i przy najlepszym stosunku jakości do ceny. Wyspy Maltańskie znajdują się w samym sercu Morza Śródziemnego i są łatwo dostępne z każdego dużego miasta europejskiego.

  Podróżowanie z Air Malta to najlepszy sposób na zaplanowanie wakacji na Malcie, a firma pomoże Ci nauczyć się wszystkiego, czego potrzebujesz na niezapomnianą podróż. Oferują usługi wszystkim - od latania biznesmenem do ważnej oferty dla rodzin i miłośników romantycznego wypoczynku.

  Co oferują?

  • Loty

  • Hotele

  • Wynajem samochodów

  • Ubezpieczenie podróżne

  Program bonusowy Flypass

  Program bonusowy Flypass pozwala zarejestrowanym użytkownikom na gromadzenie mil (KMiles) bez dodatkowych opłat i zobowiązań na każdym locie na regularnych lotach Air Malta. Mile są przyznawane w zależności od segmentu lotu, rodzaju usługi i taryfy. Te mile można wykorzystać na bezpłatne bilety w dowolnym kierunku do jednego z naszych regularnych lotów.

  Program premiowania Flypass Air Malta to sposób podziękowania za lojalność wobec firmy linii lotniczej. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (+356) 2299 9660 i wyślij e-mail: flypass.airmalta@airmalta.com.

  Podróżuj jak chcesz

  Wybierz klasę biznesową lub ekonomiczną, aby uzyskać wymagany poziom komfortu i usługi świadczone zarówno na ziemi, jak iw powietrzu. Niezależnie od kategorii biletu możesz wybrać niższą taryfę i alternatywę - bardziej elastyczne usługi i możliwość dokonywania zmian w ostatniej chwili.

  Klasa biznesowa lotu

  Klasa biznesowa lotu pozwoli ci cieszyć się tym, co Air Malta ma do zaoferowania. Nie trać czasu na odprawę na lotnisku ze względu na obecność osobnego stanowiska odprawy dla pasażerów klasy biznesowej na międzynarodowym lotnisku Malta. Twój bagaż zostanie oznaczony do priorytetowego przetwarzania, a Ty możesz odpocząć od zgiełku świata zewnętrznego i zrelaksować się w pokoju VIP „La Valette”. Bilet kategorii „Business at Any Time” daje również dodatkową możliwość anulowania lotu lub bezpłatnej zmiany daty lotu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  Pozostaw swoją opinie!

  Napisz kilka słów od siebie, i pomóż innym wybrać godną zaufania linie lotniczą.

  Air Malta
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Air Malta

  Twoja opinia