NiezależnaOpinia

  Opinie Leroy Merlin

  Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu. Na przestrzeni lat firma rozwinęła się, wchodząc w skład rodzinnej grupy Association Familiale Mulliez (AFM), pioniera w dziedzinie wielkiej dystrybucji. W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono Przedsiębiorstwo ADEO. Obecnie ADEO to 32 przedsiębiorstwa obecne na czterech kontynentach, zatrudniające łącznie blisko 100 tys. pracowników. Sieć marketów Leroy Merlin jest laureatem wielu nagród. Zarówno w badaniach wsród klientów dotyczących satysfakcji z zakupów czy popularności marki, jak i w programach oceniających standardy działania jako pracodawcy czy przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie - Leroy Merlin wypada bardzo dobrze.

  Misja Leroy Merlin

  Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działało 60 sklepów. Misją Leroy Merlin jest ułatwianie klientom realizacji domów i ogrodów ich marzeń. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie. Leroy Merlin Polska obecna jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy, w którego ofercie znajduje się ponad 63 tys. produktów do domu i ogrodu. Pod adresem www.leroymerlin.com dostępny jest serwis korporacyjny, natomiast dla osób zainteresowanych pracą dedykowana jest strona www.kariera.leroymerlin.pl. Leroy Merlin Polska jest również właścicielem internetowego serwisu www.oferia.pl, który pomaga w znalezieniu fachowców i wykonawców na rynku i serwisu wnętrzarskiego www.domzpomyslem.pl.

  Zrównoważony rozwój w Leroy Merlin

  Leroy Merlin istnieje w Polsce już ponad 20 lat. Sklepy Leroy Merlin stały się przez te lata częścią lokalnej społeczności. Cały czas Leroy Merlin stara się być dobrym sąsiadem. Interesuje się sprawami ludzi i regionu, w którym jest obecna. Na każdym poziomie funkcjonowania stara się działać odpowiedzialnie. Podejmuje działania mające na celu ochronę zasobów środowiska naturalnego, rozwoju zawodowego pracowników, budowaniu partnerskich relacji z klientami i dostawcami oraz społecznościami lokalnymi. Od lat stara się być jak najbliżej klientów, słuchać ich opinii i wdrażać oparte o nie rozwiązania. Odwiedza klientów w domach, organizuje spotkania relacyjne i rady klientów, które wspierają Leroy Merlin w podejmowaniu wielu decyzji odnośnie do funkcjonowania sklepów. Taki bliski kontakt i dialog z klientami oraz wyczulenie na ich potrzeby to według sklepu naturalny sposób współpracy we współczesnym świecie. Zalety Leroy Merlin:

  - Rozwój pracowników. Leroy Merlin dzieli się z pracownikami wizją, wiedzą, wynikami, władzą oraz zaangażowaniem.

  - Ochrona natury. Dążąc do stałego rozwoju, Leroy Merlin nie zapomina o ochronie środowiska naturalnego.

  - Zaangażowanie społeczne. Sklep podejmuje samodzielnie działania na rzecz społeczności lokalnych.

  - Relacje z klientami. Celem Leroy Merlin jest stałe pogłębianie relacji z klientami. Podejmuje szereg inicjatyw o ponadstandardowym charakterze sprzyjającym budowaniu i utrzymaniu partnerskich stosunków.

  - Fundacja Leroy Merlin Polska. Pracownicy Leroy Merlin chętnie angażują się w działania prospołeczne w swojej społeczności. Rozpoznają potrzeby i przygotowują odpowiednie działania, które mają, w miarę możliwości, wesprzeć potrzebujących.

  - Uczciwość w biznesie. We współpracy z dostawcami Leroy Merlin wymaga postępowania zgodnego z przepisami prawa oraz dobrymi praktykami kupieckimi. Dostawcy muszą także wykazać, że są partnerami społecznie odpowiedzialnymi.

  Co sądzisz o ofertach Leroy Merlin?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Leroy Merlin
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Leroy Merlin

  Twoja opinia