InterGard tuinartikelen Opinie

: 20
25% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-02-27
nowoczesne narzędzia ogrodnicz
Chciałem podzielić się moją opinią na temat usług firmy InterGard tuinartikelen. Muszę przyznać, ...Czytacz dalej
M. Borkowski

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-06-01
Zakup ołowianej obudowy na śmi
Kupiłem niedawno obudowę na śmieci i muszę powiedzieć, że to była porażka. Instrukcja obsługi był...Czytacz dalej
Sikora

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-22
Wsporniki ogrodzeniowe z siatk
Podczas kupowania wsporników ogrodzeniowych z siatką i matą hebanową, okazało się, że dostawa trw...Czytacz dalej
N. Laskowski

Opinie (20)

  (4)

 (1)

  (5)

  (9)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup ekranu prywatności do ogrodzenia

  Mimo że czytałem negatywne opinie, postanowiłem zaryzykować i złożyć zamówienie w tym sklepie. Szukałem ekranu prywatności do ogrodu w konkretnym kolorze, a tylko InterGard miał go na stanie. Trochę mnie zaniepokoił za duży rozmiar, ale po wysłaniu wiadomości przez formularz kontaktowy na ich stronie (w niedzielę), szybko dostałem odpowiedź tego samego dnia. Postanowiłem więc zamówić ekran w niedzielę. W czwartek dowiedziałem się, że został zaplanowany do wysyłki, a w piątek otrzymałem od przewoźnika numer do śledzenia przesyłki. W sobotę mogłem śledzić przesyłkę, a ekran został dostarczony zgodnie z planem. Ogólnie mówiąc, to było dla mnie doświadczenie z tą firmą i sklepem internetowym.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  nowoczesne narzędzia ogrodnicze.

  Chciałem podzielić się moją opinią na temat usług firmy InterGard tuinartikelen. Muszę przyznać, że kupno nowoczesnych narzędzi ogrodniczych było dla mnie bardzo miłe. Strona internetowa była łatwa w obsłudze, co sprawiło, że zamówienie było szybkie i wygodne. Zarówno wybór produktów, jak i ich opisy były dokładne i pomocne. Dodatkowo, obsługa klienta była bardzo profesjonalna i odpowiedziała na moje pytania w miły i pomocny sposób. Moje całe doświadczenie z zakupami mogę opisać jako bezproblemowe i satysfakcjonujące.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Szybka, profesjonalna obsługa.

  Zamówiłam coś w niedzielę, a już w poniedziałek dostałam szybką odpowiedź na moje pytania. W czwartek dowiedziałam się o planowanej godzinie dostawy, a w piątek wszystko zostało dostarczone. Materiał jest naprawdę wysokiej jakości, a instrukcja obsługi jest klarowna. Bardzo podoba mi się profesjonalizm firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  betonnen grill

  Bardzo się cieszę z zakupu tego produktu! Niestety jeden z kamieni w grilu się pękł, ale po skontaktowaniu się z obsługą klienta dostałem nowy blok kamienia. Pomimo tej usterki, obsługa klienta była doskonała i szybko zareagowali.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup ołowianej obudowy na śmieci

  Kupiłem niedawno obudowę na śmieci i muszę powiedzieć, że to była porażka. Instrukcja obsługi była kompletnie niezrozumiała, a sama obudowa w dodatku była krzywa. Zajęło nam 4 godziny, żeby ją złożyć, pomimo tego, że mój chłopak jest dość zręczny. Musiałem nawet kupić nowe drewno i śruby ze stali nierdzewnej, bo te dołączone były kompletnie nieprzydatne. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek chciałby sprzedawać coś takiego...


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Grill zakupiony, lecz nie dotrzymują opisanego czasu dostawy

  Kupiłem sobie grilla. Na ich stronie było napisane, że dostawa trwa 3-10 dni, a nawet było podkreślone "szybka dostawa", co nie jest prawdą. Po złożeniu zamówienia i zapłaceniu, nagle dostałem informację o dłuższym czasie dostawy. Kompletnie nie informują, po 15 dniach musiałem napisać e-mail z zapytaniem, jak długo jeszcze będę czekał. Jesteśmy teraz 8 dni dalej i nadal brak konkretnych informacji. Teraz zostało mi tylko czekać, ale ta słaba komunikacja i brak dotrzymania terminu dostawy mnie martwią.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  brak towaru, kłopoty z dostawą, złe komunikaty

  Strona internetowa robi sobie jaja, podaje że dostaniesz paczkę w ciągu 3-10 dni roboczych, a tak naprawdę nie mają nic na stanie i nie mają pojęcia kiedy to przyjdzie. Trzeba za nimi dzwonić, bo oni sami nie próbują się do ciebie odezwać. Na maile nie odpowiadają, a jak już się dodzwonisz, to są niezbyt miło nastawieni i w ogóle nie interesują się twoimi problemami. A jak już uda ci się anulować zamówienie, to potem czekasz tygodniami na zwrot pieniędzy. Wygląd strony internetowej jest super, ale po prostu nie ma profesjonalizmu - za nią stoi amator, który robi wszystko sam. Lepiej nie kupować tam niczego!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup ogrodzenia betonowego

  Kupiliśmy ogrodzenie betonowe, ale mieliśmy sporo kłopotów już podczas składania zamówienia. Kiedy wreszcie dostaliśmy przesyłkę po 8 tygodniach opóźnienia, elementy zostały poważnie uszkodzone podczas rozpakowywania. Po skontaktowaniu się z firmą, powiedziano nam, że to my sami spowodowaliśmy te uszkodzenia. Na pewno nie polecamy tej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Hedera kunsthaag

  Ostatnio kupiłem sztuczny żywopłot do mojego płotu w InterGardzie. Na początku nie byłam pewien, ale jak okazało się później, odpowiadał on zdjęciom, na których żywopłot był umieszczony po obu stronach płotu i wyglądał matowo zielony. W reklamie napisano, że tak jest tylko na "zdjęciu 2", ale na innych zdjęciach widać był dokładny, gęsty żywopłot.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wsporniki ogrodzeniowe z siatką i matą hebanową

  Podczas kupowania wsporników ogrodzeniowych z siatką i matą hebanową, okazało się, że dostawa trwała 2 tygodnie dłużej niż myślałam z informacji na stronie internetowej. Postanowiłam anulować zamówienie. Mimo tego, pieniądze zostały mi zwrócone w ciągu 14 dni, mimo że musiałam zadzwonić 3 razy. W końcu, jestem zadowolona z obsługi klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupiono PVC bambusowe ekrany ogrodowe

  Kupiłam ekrany ogrodowe z PVC imitujące bambus. Niestety, po ich wyciągnięciu z opakowania okazało się, że jeden z czterech jest poważnie uszkodzony. Zadzwoniłam i wysłałam zdjęcia jako dowód. Niestety, nie dostałam odpowiedzi. Strata 100,00 €. Dla mnie to koniec z tą firmą!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłem ogrodzenie tydzień temu.

  Produkty, które zamówiłem, miały być na stanie, ale niestety dostawa opóźniła się. Po wysłaniu maila z pytaniem o status mojego zamówienia, dostałem informację o opóźnieniu. Dodatkowo, zaproponowano mi inny produkt za wyższą cenę, ale to mnie nie zadowoliło.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup ogrodzenie, niedostarczone zgodnie z opisem

  Zamówiłem ogrodzenie, ale niestety otrzymałem produkt, który nie zgadzał się z opisem na stronie internetowej. Kierowca dostawy zauważył uszkodzenia i różnice w kolorze jeszcze przed rozpakowaniem. Natychmiast skontaktowałem się z firmą, ale otrzymałem tylko standardową odpowiedź, która nie rozwiązuje mojego problemu. Teraz odmawiają mi prawa do odstąpienia od umowy, mimo że jest to niezgodne z obowiązującymi przepisami.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup boomschorsmat

  Ten sklep jest kompletną klapą! Serdecznie odradzam składanie tutaj zamówień, bo oferują niższe ceny tylko po to, aby przyciągnąć klientów atrakcyjnymi zdjęciami i informacjami o produkcie. Zamówiłem maty ochronne, były tańsze niż u konkurencji, ale po dostawie okazało się, że rozpadają się na kawałki, najgorsza jakość. Mimo reklamowanej jakości A, to tylko pic na wodę. Dodatkowo, zostałem źle potraktowany, natychmiast odesłałem przesyłkę kurierem, a koszty zwrotu w wysokości 12 PLN nie zostały mi zwrócone! To najgorsza firma, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia w internecie! Jestem bardzo rozczarowany!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy - złącznik ogrodowy

  Również miałem negatywne doświadczenie z zamówieniem w firmie Intergard. Zamówiłem złącznik ogrodowy, a dostałem zupełnie inny produkt. Kiedy skontaktowałem się z Obsługą Klienta, zostałem potraktowany bardzo nieuprzejmie i niegrzecznie. Nie mam zamiaru zwracać produktu na własny koszt, więc teraz sprawa jest zawieszona. Po tych nieprzyjemnych mailach, nie zauważyłem żadnych dalszych działań ze strony firmy. Już nigdy nie zamówię niczego od nich! Otrzymany produkt był nie tylko błędny, ale także wyglądał bardzo niechlujnie. Polecam unikać tej firmy.


Inni również oglądali