NiezależnaOpinia

  Opinie Marriot Bonvoy

  Podróżuj z Marriot Bonvoy, który poszerza Twój świat, ulepsza społeczności, które obsługuje i otwiera drzwi do nowych możliwości. Oferując najpotężniejsze portfolio w branży, 30 marek Marriot Bonvoy i ponad 7000 nieruchomości w 131 krajach i terytoriach daje ludziom więcej możliwości łączenia, doświadczania i poszerzania swojego świata. Marriot Bonvoy jest zachwyceny wprowadzeniem swojej niezrównanej kolekcji marek. Odkryj z Marriot Bonvoy tradycyjną gościnność dla nowoczesnego podróżnika. Dla tych, którzy skłaniają się ku niezapomnianym doświadczeniom z unikalną perspektywą, Marriot oferuje rodzinę marek Distinctive.

  Story Marriott Bonvoy

  Założone przez J. Willarda i Alice Marriott i kierowane przez rodzinę od 1927 roku, ich zasady pozostają zakorzenione w kulturze firmy i we wszystkim, co Marriot Bonvoy robi dzisiaj. Podstawowe wartości czynią Marriot Bonvoy tym, kim jest. Kiedy się zmienia i rozwija, najważniejsze dla Marriot przekonania pozostają takie same - stawiając ludzi na pierwszym miejscu, dążąc do doskonałości, obejmując zmiany, działając uczciwie i służąc naszemu światu. Bycie częścią Marriott International oznacza bycie częścią dumnej historii i kwitnącej kultury. Marriott nigdy nie przestaje poszukiwać pomysłowych sposobów na obsługę swoich klientów, oferować możliwości swoim współpracownikom i rozwijać działalność. Firma, która rozpoczęła swoją działalność jako dziewięcioosobowe stanowisko do produkcji piwa korzeniowego A&W, jest dziś uznawana za najlepszego pracodawcę i za doskonałe operacje biznesowe, które prowadzi w oparciu o pięć podstawowych wartości: postawić ludzi na pierwszym miejscu, dążyć do doskonałości, przyjąć zmiany, działać uczciwie, i służyć naszemu światu.

  Różnorodność i integracja

  Różnorodność i integracja jest podstawą podstawowych wartości Marriot i strategicznych celów biznesowych. Dbałość o ludzi i ich dobre samopoczucie jest najcenniejszym dziedzictwem kulturowym. Od 1927 r. Marriott ceni sobie różnorodność i integrację. Dzięki fundamentowi zbudowanemu na dobrobycie i szczęściu współpracowników Marriot, przyjęcie różnic jest kluczowe dla sukcesu jako największej firmy hotelarskiej o stale rosnącym portfolio globalnym. Różnorodność i integracja jest podstawą podstawowych wartości i strategicznych celów biznesowych Marriot. Dbałość o ludzi i dbanie o ich dobro ponad wszystko jest w DNA Firmy i najcenniejszym dziedzictwie kulturowym. Marriott zidentyfikował trzy filary dobrostanu współpracowników: wszyscy muszą czuć się dobrze o sobie, miejscu pracy i roli firmy w społeczeństwie. To podstawa Ruchu TakeCare, który będzie kontynuował zaangażowanie Marriot, aby zawsze stawiać ludzi na pierwszym miejscu i zapewnić, że dziedzictwo kulturowe będzie tętniło życiem dla przyszłych pokoleń. W Marriott podstawą różnorodności i integracji jest promocja „UNITY and Family”. Poprzez UNITY Marriot tworzy środowisko sprzyjające włączeniu, utrzymaniu i awansowi wszystkich pracowników oraz Marriot aktywnie angażuje się w rozwój zróżnicowanej i integracyjnej siły roboczej , właściciel, gość i baza dostawców. Zaangażowanie w różnorodność i integrację Marriot rozciąga się na rynki globalne, gdzie współpracuje ze społecznościami lokalnymi, aby tworzyć okazje, cenić różnice i wspierać pozytywne samopoczucie.

  Społeczna odpowiedzialność biznesu

  Biorąc pod uwagę rozmiar i globalny zasięg, Marriott International jest zaangażowany w rozwiązanie problemów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych na świecie. Obecnie biznes odgrywa coraz bardziej krytyczną rolę w podejmowaniu najpilniejszych problemów społecznych, środowiskowych i gospodarczych naszego świata. Dzięki rozmiarowi i skali Marriot ma globalną odpowiedzialność i wyjątkową możliwość bycia siłą na dobre.

  Podziel się opinią!

  Co sądzisz o ofertach serwisu Marriot? Spotkał Cię raczej zachwyt czy rozczarowanie? Zostaw coś od siebie.

  Marriot Bonvoy
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Marriot Bonvoy

  Twoja opinia