NiezależnaOpinia

  Opinie Barceló Hotels & Resorts

  O serwisie Barceló Hotels & Resorts

  Barceló Hotels & Resorts należy do firmy Barceló Gestión Hotelera S.L., której siedziba znajduje się w Palma de Mallorca (Baleary, Hiszpania. Grupa Barceló, założona w 1931 roku przez Simóna Barceló na wyspie Majorka (Hiszpania), to pionowo zintegrowana grupa turystyczna, która składa się z działu hotelowego Barceló Hotel Group, która ma ponad 250 hoteli i ponad 55 000 pokoi w 22 kraje; oraz dział podróży Ávoris, który ma ponad 700 biur podróży na 4 kontynentach, kilku touroperatorów i recepcjonistów, a także linie lotnicze. Pod koniec 2018 r. Grupa, której personel liczy 33 378 osób, osiągnęła obrót w wysokości 4 383,4 mln euro i EBITDA w wysokości 348 mln euro. Od 1989 roku firma kieruje swoją pracą społeczną za pośrednictwem Fundacji Barceló, która współpracuje w projektach dotyczących zdrowia, edukacji, rozwoju gospodarczego i kultury w krajach słabo rozwiniętych.

  Oferta na Barceló Hotels & Resorts

  Na Barceló Hotels & Resorts znajdziesz oferty noclegów z podziałem na lokalizację np. Riviera Maya, Punta Cana Bávaro Beach, Aruba, Cancun, Cozumel, Jalisco, Los Cabos, Mexico City, Kostaryka, Hiszpania, Włochy, Dubaj, Varadero, Niemcy, Praga. Możesz także znaleźć noclek ze względu na: okolice (plaża, miejski), zajęcia (nurkowanie, golf, kasyno), rodzaj (duże kurorty, wszystko wliczone w cenę, luksus, poziom królewski) towarzystwo (tylko dla dorosłych, pary, rodziny, zwierzęta), cel (SPA, spotkania, wesela), usługi (kredyt kurortowy, darmowe wifi, poziom premium). Możesz skorzystać z ofert specjalnych takich jak: przeżyj lato BarcelOstories, spędź lato na Riwierze Maya, odkryj meksykański Pacyfik, odkryj nasze hotele na Karaibach, doświadcz To It Firhh, miasto w Twoich rękach. Portal oferuje Barceló Pro, czyli rezerwacji grupowych Barceló Hotel Group dla profesjonalistów. Dzięki ofercie Barceló Pro otrzymujesz najlepszą stawkę gwarantowaną oraz program lojalnościowy Barceló Pro Rewards. Za rezerwację dokonaną na portalu możesz zapłacić w całości lub częściowo z góry podczas dokonywania rezerwacji lub kiedy zameldujesz się w hotelu i fizycznie wejdzie do pokoju (check-n) lub kiedy opuścisz pokój (check-out, wymeldowanie). Możesz zapłacić kartami kredytowymi akceptowanymi w lokalu i / lub w legalnym środku płatniczym kraju hotelowego. Płatności dokonasz kartami Visa, MasterCard, American Express,Diners Club, Maestro lub gotówką. Możesz też skorzystać z my Barceló, to międzynarodowy program lojalnościowy Grupy Hotelowej Barceló, otwarty i bezpłatny, mający na celu nagradzanie lojalności poszczególnych i autonomicznych klientów, którzy dokonują rezerwacji na Barcelo.com. Beneficjentami programu my Barceló są osoby fizyczne w wieku pełnoletnim zarejestrowane w programie my Barceló za pośrednictwem www.barcelo.com lub za pośrednictwem strony internetowej obsługi klienta i rezerwacji telefonicznych. Właściciel konta jest odpowiedzialny za dokonywanie rezerwacji w celu skorzystania z wyjątkowych korzyści po zalogowaniu na my Barceló. Płatność rezerwacji zostanie uzupełniona kartą kredytową podaną podczas procesu rezerwacji. Z wyjątkiem przypadku przedpłaty, wypłata pozostałej kwoty zostanie zakończona, gdy klient pozostanie jako gość w hotelu. my Barceló, międzynarodowy program lojalnościowy Barceló Hotel Group, jest stosowany we wszystkich hotelach Grupy Barceló w Europie, Ameryce Łacińskiej / Karaibach i Afryce, z wyjątkiem Barceló Formentor Villas (Majorka, Hiszpania) i Novo Resort The Residence Luxury Apartments by Barceló (Cádiz) , Hiszpania) i Kuba (Caribe). Rezerwacje dokonane w tych hotelach (po zakończeniu wymeldowania) zostaną jednak naliczone w liczniku pobytu w programie.

  Co sądzisz o ofercie Barceló Hotels & Resorts?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Barceló Hotels & Resorts? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Barceló Hotels & Resorts jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Barceló Hotels & Resorts i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Barceló Hotels & Resorts.

  Hotel Barcelo Riviera Maya

  Barceló Hotels & Resorts
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Barceló Hotels & Resorts

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Barceló Hotels & Resorts jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Barceló Hotels & Resorts. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Barceló Hotels & Resorts?

  Barceló Hotels & Resorts działa głównie w kategorii Wakacje i podróże, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Barceló Hotels & Resorts . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.