Autodesk

Wszystkie opinie

Autodesk

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Bartosz
O ile darmowa wersja programu również pozostaje niezwykle funkcjonalna, o tyle nie daje ona nieograniczonego dostępu do wszystkich możliwości AutoCAD LT w wersji z 2020 roku. Subskrypcja pozwala ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  subskrypcja


  O ile darmowa wersja programu również pozostaje niezwykle funkcjonalna, o tyle nie daje ona nieograniczonego dostępu do wszystkich możliwości AutoCAD LT w wersji z 2020 roku. Subskrypcja pozwala m. in. na wdrożenie dwuetapowej weryfikacji kont użytkowników, przypisywanie i dodawanie wielu osób w tym samym czasie (ich dane przesyłane są w pliku .csv za pomocą portalu Autodesk Account), czy tworzenie szczegółowych raportów sumarycznych, dotyczących np. liczby osób regularnie korzystających z produktu, najczęściej instalowanej i używanej wersji oprogramowania, czy częstotliwości użytkowania określonych funkcji.

  Subskrypcja do AutoCAD LT 2020 daje również możliwość pełnego korzystania z niezwykle przydatnego modułu Autodesk Drive. Posiada on wiele przydatnych, łatwych w obsłudze narzędzi i można dzięki niemu m. in. bardzo szybko wyświetlać, udostępniać oraz bezpiecznie zapisywać wszystkie dane projektowe.


Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Autodesk

Interesuje cię temat przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem oraz serwisem oprogramowań komputerowych ? Poszukujesz szkoleń w tym zakresie? Tym razem, na naszej stronie przedstawiamy informacje o przedsiębiorstwie Autodesk , które oferuje produkty i usługi, które mogą cię zainteresować. Umożliwiamy także zapoznanie się z opiniami klientów, którzy mają doświadczenie z opisywaną w niniejszym artykule firmą.

 

Autodesk - poznaj najważniejsze informacje o firmie

Autodesk to amerykańskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Kalifornii, które zostało założone w 1982 roku przez Johna Walkera i Dana Drake'a. Zajmuje się ono oprogramowania komputerowego, które jest przeznaczone dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Jest ono globalnym liderem w zakresie technologii projektowania i produkcji. Obecnym Prezesem Zarządu Autodesk jest Andrew Anagnost. Opisywane w niniejszym artykule przedsiębiorstwo znalazło się na liście Fortune 100. Główny polski oddział Autodesk znajduje się w Krakowie, aczkolwiek istnieje także drugie biuro, w Warszawie.

 

Produkty i usługi oferowane przez Autodesk

Oferta przedsiębiorstwa Autodesk jest podzielona na trzy główne kategorie: architektura, inżynieria i budownictwo, projektowanie i wytwarzanie produktów oraz media i rozrywka. Wśród dostępnych produktów znajdują się narzędzia do modelowania informacji o budynku, narzędzia CAD/CAM, a także narzędzia do tworzenia materiałów multimedialnych. Do najpopularniejszych z nich należą m.in. takie programy, jak (odpowiednio do ww. kategorii) Auto CAD, Revit, Inventor, Navisworks, 3ds Max oraz Maya LT. Przedsiębiorstwo Autodesk zajmuje się także organizacją konferencji i wydarzeń, szkoleń i wydawaniem certyfikatów. Są one jednak w większości prowadzone w języku angielskim, co nie każdego może przekonać.

Jeżeli klient nie jest w stu procentach przekonany do zakupu danego oprogramowania, może skorzystać z możliwości pobrania bezpłatnej wersji testowej. Jeśli zdecyduje się na zakup, może dokonać go poprzez kliknięcie przycisku "kup". Wówczas wyświetlą się dostępne opcje subskrypcji, np. miesięczna, roczna czy trzyletnia. Przy każdej z nich wyświetli się kwota, którą należy uiścić, zawierająca także szacunkową wartość VAT. Opłacić zamówiony przez klienta produkt można za pomocą karty płatniczej (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club International) lub systemu płatności PayPal. Na stronie internetowej opisywanej firmy widnieje także informacja, że klient może zakupić konkretny produkt przez telefon, co z pewnością jest dużym udogodnieniem dla osób obawiających się dokonywania zakupów online.

 

Opinie klientów, skargi oraz recenzje produktów oferowanych przez Autodesk

Jakie są opinie klientów o przedsiębiorstwie Autodesk? Co można powiedzieć o tworzonych przez nie oprogramowaniach - czy są one dostępne w polskiej wersji językowej? Co zawiera wersja testowa, którą klient może pobrać bezpłatnie? Czy warto korzystać z pozostałych usług oferowanych przez Autodesk - szkoleniach, konferencjach czy pozostałych wydarzeniach? Zapraszamy wszystkie osoby mające doświadczeniez tym przedsiębiorstwem do pozostawienia swojego feedbacku.