Zalety smartwatcha dla sportowców
Sklepy internetowe

Smartwatche mogą robić wiele rzeczy, których nie potrafi Twój smartfon. Korzyści obejmują śledzenie tętna, snu, aktywności i ogólnego poziomu sprawności. Możesz także odtwarzać muzykę i wykonywać bezpłatne czynności telefoniczne, a nawet płacić w sklepie.


Jakie korzyści zapewniają smartwatche?

Od wielu lat korzystam ze smartwatchy i urządzeń monitorujących aktywność fizyczną i postanowiłem przeprowadzić pewne badania, aby uzupełnić mój własny pogląd na to, jakie faktycznie są korzyści z korzystania z tych urządzeń. Jakie są więc zalety smartwatchy? Smartwatche zapewniają łatwy dostęp do niektórych aplikacji na smartfony, a także dostarczają dane z czujników, takie jak monitorowanie tętna i śledzenie snu, które nie są dostępne na smartfonach. Sprawdź w dalszej części tego artykułu obszerną listę i opisy funkcjonalności smartwatcha.

Czy trafiłeś do tego artykułu, ponieważ zastanawiasz się nad zakupem smartwatcha lub trackera fitness, ale nie jesteś do końca pewien, czy inwestycja się opłaca? Z pewnością tak myślę. Możesz sprawdzić mój przewodnik dla kupujących smartwatch i monitory fitness z zaleceniami dla każdego budżetu, zaczynając od 50 USD.


Co to jest smartwatch

Smartwatche to komputery do noszenia w formie zegarków na rękę, które zapewniają więcej funkcji poza pomiarem czasu. Często zawierają one integrację ze smartfonem, pokazującą przychodzące połączenia i wiadomości oraz niektóre aplikacje z dodatkowymi funkcjami, takimi jak informacje o pogodzie i mapy ze wskazówkami.

Smartwatche zapewniają rozszerzenie do smartfona, pokazując niektóre treści, które możesz zobaczyć na telefonie, ale bez sięgania po telefon. Kolejną rzeczą, jaką zapewniają smartwatche, są różne czujniki do śledzenia kondycji i zdrowia. Liczenie kroków, monitorowanie tętna i GPS to tylko niektóre z funkcji, które mogą być dostarczane ze smartwatchem.


Doskonały tracker fitness

Wiele inteligentnych zegarków jest zbudowanych specjalnie do śledzenia kondycji i pomagania użytkownikom w osiąganiu ich celów fitness. Wiem, że jesteś ciekawy, ile i jakie funkcje fitness oferuje smartwatch? Cóż, to zależy od twojego smartwatcha.

Zazwyczaj wszystkie smartwatche oferują licznik kroków, pulsometr, licznik kalorii i funkcje śledzenia snu. Ale niewiele smartwatchów, na przykład huawei watch gt 2e, ma kilka zaawansowanych funkcji, które są bardzo przydatne, takie jak zarządzanie stresem, VO2 Max, poprawa oddychania, oddychanie, pulsoksymetr i wiele innych.

Widziałem, że niektórzy ludzie są szalonymi fanami fitnessu i robią wiele szalonych rzeczy, aby osiągnąć swój cel, ale w końcu nie mogą go osiągnąć. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem fitnessu, musisz kupić smartwatch ze swoim wiernym towarzyszem i trenerem.


Pomaga mi śledzić moje sporty

Smartwatch to potężna broń, która śledzi Twoją aktywność na świeżym powietrzu i inne aktywności fizyczne dla miłośnika sportu. Kiedy biegasz, pływasz, smartwatch mierzy dystans, prędkość i podaje właściwy tor, aby skutecznie uprawiać sport.

Podczas przygód i wędrówek smartwatch będzie śledził Twoją wydajność i dostarczał przydatnych informacji. Nie tylko te kilka urządzeń do noszenia jest dostępnych z ponad 50 fabrycznie załadowanymi trybami sportowymi, ale możesz także pobrać konkretną aplikację, aby śledzić konkretny sport lub aktywność.

Smartwatch może być bardzo przydatny podczas każdego rodzaju treningu. Jeśli posiadasz już smartwatcha, podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Więcej Sklepy internetowe