Cloth

Wszystkie opinie

Cloth

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Agnieszka
Jestem mile zaskoczona szybką reakcją na złożoną reklamację.Ubrania odbiegały od zdjęć jakie ukazały się przy zamówieniu. Dwie bluzki jakościowo dobre za które zapłaciłam .Cztery produkty reklamowa...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bluzka

  Jestem mile zaskoczona szybką reakcją na złożoną reklamację.Ubrania odbiegały od zdjęć jakie ukazały się przy zamówieniu. Dwie bluzki jakościowo dobre za które zapłaciłam .Cztery produkty reklamowałam.W ciągu doby otrzymałam zwrot pieniędzy oraz możliwość zatrzymania ubrań, by nie ponosić kosztów przesyłki . Po napisaniu krytycznej opinii o sklepie, odezwali się do mnie z propozycją zwrotu pieniędzy w całości. muszę przyznać, że jestem usatysfakcjonowana bo pieniądze mam już na koncie. Odsyłam ten zupełnie nietrafiony zakup. Mam uwagę tylko do praktyki tej firmy. Nie byłoby problemu gdyby były jasne i proste reguły dotyczące warunków zwrotu. Nie logowanie się a adres zwrotu i koszt zwrotu taki sam jak kosz za przesłanie towaru, Tylko tyle i aż tyle. Dziękuję za szybkie i pozytywne załatwienie mojej sprawy :)


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...