uperfect monitor Opinie

: 11
64% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-03-23
Zakup monitora przenośnego 17
Zamówiłem przenośny monitor 17 cali i dotarł do mnie w dość szybkim czasie. Nie mam żadnych zastr...Czytacz dalej
Dariusz

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-03-21
Zakup monitora
Przeszukałem internet w poszukiwaniu tego monitora. Opinie o produkcie były świetne. Monitor dzia...Czytacz dalej
M. Szewczyk

Najwięcej głosów recenzja

  2023-12-26
Zakupiony monitor
Dzięki wsparciu technicznemu! Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem z zespołem pomocy tech...Czytacz dalej
barbara

Opinie (11)

  (5)

 (1)

  (3)

  (2)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora przenośnego 17 cali

  Zamówiłem przenośny monitor 17 cali i dotarł do mnie w dość szybkim czasie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do samego produktu ani procesu zakupu. Jestem naprawdę zadowolony z tego zakupu!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora

  Przeszukałem internet w poszukiwaniu tego monitora. Opinie o produkcie były świetne. Monitor działał świetnie, ale pewnego dnia nagle przestał działać i zaczęły się problemy. W dobrej wierze, gdy pierwszy monitor się zepsuł, zamówiłem wymianę wykorzystując promocję na drugi monitor z rabatem. Później skontaktowali się ze mną, mówiąc, że brakuje ich w magazynie, więc zdecydowałem się zamówić ten sam produkt. Nigdy nie zwrócili mi pieniędzy za pierwotne zamówienie, dopóki nie zacząłem ich naciskać po kilku miesiącach, prosząc mnie o odesłanie oryginalnego monitora, który nigdy nie został zastąpiony. Spędziłem wiele tygodni na gonięciu ich. Wcześniej polecałem ich dziesiątkom osób, ale teraz nie mogę tego robić.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora

  Chociaż specyfikacje były zachęcające, a cena interesująca, to obsługa klienta i wsparcie gwarancyjne pozostawiają wiele do życzenia. Po zakupie monitora podczas promocji Black Friday, po zaledwie 4 miesiącach użytkowania zaczęły się poważne problemy z migoczącym ekranem. Po skontaktowaniu się z obsługą klienta, zostałem poinformowany, że problem można rozwiązać na gwarancji. Niestety, mimo obietnicy 2-letniej światowej gwarancji, od ponad dwóch miesięcy próbuję rozwiązać ten problem. Mimo próśb o spełnienie warunków gwarancji i dostarczenie odpowiedniej części zapasowej, sukcesu nie odniósłam. Oferowano mi opcję odesłania monitora do Chin, ale koszty wysyłki były prawie takie same jak cena zakupu monitora. Ponadto próbowano mnie przekonać do zakupu nowego monitora z rabatem, ale to nie rozwiązuje moich problemów z gwarancją. Ogólnie, mimo kuszących specyfikacji i ceny, moje doświadczenia z obsługą klienta i wsparciem gwarancyjnym były rozczarowujące, że delikatnie ujmę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Monitor 18.5

  Kupiłam monitor o przekątnej 18.5 cala razem z podstawą. Najpierw dostałam podstawę, a tydzień później odebrałam sam monitor, który działa świetnie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy to monitor

  Kupiłem sobie monitor, ale niestety okazał się wadliwy i nie działał właściwie. Gdy próbowałem go oddać do firmy, obsługa klienta odmówiła honorowania obiecanej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Byłem bardzo rozczarowany i zirytowany ich postawą. Ogólnie nie polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora

  To doświadczenie z obsługą klienta było naprawdę fantastyczne! Gdy otrzymałem monitor z wadą, otrzymałem jasne wskazówki co do kroków do naprawy oraz szybką wymianę na inny model, który lepiej mi odpowiadał. Obsługa klienta była błyskawiczna, pomocna i skuteczna. Serdecznie polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wadliwy monitor 2K

  No cóż, powiem ci, kupiłem monitor, a wyglądał idealnie z zewnątrz, ale w środku było straszne! Po prostu nie działał. Klient obsługi próbował wmówić mi, że to przez dostawę, ale wiem, że to nieprawda! Potem otworzyłem drugi monitor, działał, ale miał pewne problemy - ekran sam się wyłączał i włączał, migotał, dramat po prostu. Kiedy próbowałem zwrócić towar, zaczęły się trudności - oferowali mi zniżkę, ale ja tylko chciałem zwrotu, ale po 5 dniach nie miałem nawet etykiety zwrotu. Po dwunastu godzinach udało się zorganizować wymianę, ale ze zwrotem było jeszcze gorzej. Ostatecznie podałem im numer przesyłki, a oni tylko napisali "nie pisz dopóki paczka nie dojedzie". Naprawdę? Chciałem tylko zwrotu! Ogólnie nie polecam, może miałem pecha, ale nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora

  Podczas mojej interakcji z obsługą klienta udowodnili, że są elastyczni i potrafią rozwiązywać problemy, aby zadowolić klientów. W poprzedniej opinii narzekałem na kontakt z obsługą klienta, trudności w komunikacji i jakość produktów. Jednak po zidentyfikowaniu problemu zaoferowali nowy i lepszy model za niższą cenę, dostarczyli go bardzo szybko i dodali nawet dodatkowy prezent - inteligentny stojak pod monitor. Dlatego teraz jestem przekonany, że zasługują na ocenę 5 gwiazdek.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora QLED for 200 USD

  Postanowiłem kupić monitor QLED za 200 dolarów, bo był przeceniony i wydawał się być dobrym wyborem. Niestety, zamiast oczekiwanego monitora, dostałem propozycję droższego i gorszego zamiennika, który miał gorsze parametry. Gdy zapytałem o dostępność monitora QLED, dowiedziałem się, że nie jest już produkowany, chociaż wciąż jest dostępny na ich stronie internetowej. To okropne, że próbują przyciągnąć klientów produktami, których nie mają, a potem próbują sprzedać im droższą i gorszą alternatywę. Jestem ogromnie rozczarowany...


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupiony monitor

  Dzięki wsparciu technicznemu! Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem z zespołem pomocy technicznej. Na prawdę super! Szybko reagują i zaangażowani są w rozwiązywanie problemów (w moim przypadku monitor, który miał problemy od samego początku). Proces zwrotu był prosty, a nowy monitor został wysłany od razu. Można być pewnym, że produkty są wspierane przez świetną obsługę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup monitora OLED-Touch

  Monitor z technologią OLED-Touch wyświetla niesamowicie żywe kolory oraz ostre obrazy. Funkcja dotykowa działa bardzo responsywnie, co zdecydowanie zwiększa moją produktywność. Na samym początku miałem problem z ekranem, ale obsługa klienta okazała się niezwykle pomocna i szybko zareagowała. Mimo początkowych trudności, doskonałe wsparcie sprawiło, że wszystko zostało naprawione. Naprawdę niezawodna obsługa klienta!


Inni również oglądali