Naturelle Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

A
Ada
Zakupiłam piękne perfumy o nazwie takiej jak sklep. Chloé Eau de Parfum Naturelle, nowy zapach z linii Chloé Signature, oferuje świeży zapach organicznych róż. Perfumy zostały określone jako wegańs...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  perfumy

  Zakupiłam piękne perfumy o nazwie takiej jak sklep. Chloé Eau de Parfum Naturelle, nowy zapach z linii Chloé Signature, oferuje świeży zapach organicznych róż. Perfumy zostały określone jako wegańskie, skomponowane w 100% ze składników naturalnego pochodzenia, pozyskanych z etycznych źródeł i stworzone na bazie naturalnego alkoholu.

  Znakiem rozpoznawczym linii Chloé Signature od zawsze była świeża róża o wielu obliczach. Zapach Chloé Eau de Parfum Naturelle jest dziełem perfumiarza Michela Almairac. Jako dodatek do róż, sięgnął on po kilka innych składników z Włoch i Maroka.

  Organiczna róża stanowi główny składnik kompozycji tej wody perfumowanej, uzupełniony przez neroli z Maroka. Świeża cytrusowa esencja cytronu została połączona z zielonymi, cierpkimi akcentami czarnej porzeczki, podczas gdy nuty bazy nadają silnego, drzewnego akcentu.


Inni również oglądali