Naturelle : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Naturelle

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Ada
Zakupiłam piękne perfumy o nazwie takiej jak sklep. Chloé Eau de Parfum Naturelle, nowy zapach z linii Chloé Signature, oferuje świeży zapach organicznych róż. Perfumy zostały określone jako wegańs...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  perfumy

  Zakupiłam piękne perfumy o nazwie takiej jak sklep. Chloé Eau de Parfum Naturelle, nowy zapach z linii Chloé Signature, oferuje świeży zapach organicznych róż. Perfumy zostały określone jako wegańskie, skomponowane w 100% ze składników naturalnego pochodzenia, pozyskanych z etycznych źródeł i stworzone na bazie naturalnego alkoholu.

  Znakiem rozpoznawczym linii Chloé Signature od zawsze była świeża róża o wielu obliczach. Zapach Chloé Eau de Parfum Naturelle jest dziełem perfumiarza Michela Almairac. Jako dodatek do róż, sięgnął on po kilka innych składników z Włoch i Maroka.

  Organiczna róża stanowi główny składnik kompozycji tej wody perfumowanej, uzupełniony przez neroli z Maroka. Świeża cytrusowa esencja cytronu została połączona z zielonymi, cierpkimi akcentami czarnej porzeczki, podczas gdy nuty bazy nadają silnego, drzewnego akcentu.


Inni również oglądali

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo eKobieca

eKobieca

1 opinie

Opinie o eKobieca - Twoje centrum makijażu i pielęgnacjiBrancha makijażu i pielęgnacji cieszy się rosnącą popula...

Logo Hair Cure

Hair Cure

1 opinie

Oceny i Opinie w Branży KosmetycznejOpinie i recenzje odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym świecie konsumenckim. Kiedy kl...