Eobuwie Opinie

: 2
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2021-11-28
buty
Tak jak większość ludzi piszących tutaj swoje opinię, mam problem z reklamacją. Buty marki Sprand...Czytacz dalej
K.

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-01-12
buty dla dzieci skechers
To co oni wyprawiaja z wysylka to jakas kpina. Kupilem dwie pary butow dla dzieci w BF. Oba zamow...Czytacz dalej
Marcin

Opinie (2)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty

  Tak jak większość ludzi piszących tutaj swoje opinię, mam problem z reklamacją. Buty marki Sprandi za niecałe 130 zł oddałam jakoś w połowie października na reklamację. Pierwszy mail był taki jak u większości, reklamacja nie została uznana ale nie mamy jeszcze fachowej ekspertyzy, żeby ją przedstawić. Po otrzymaniu i przeczytaniu drugiego maila miałam ochotę się śmiać. Produkt został uszkodzony mechanicznie i był eksploatowany pomimo uszkodzenia. Otóż, drogie EObuwie. Po zauważeniu małego rozerwania się buta od podeszwy (to miejsce nie będzie mogło być jakkolwiek naprawione) buty poszły od razu do pudełka. Przez długi czas zwlekałam i zapominałam o zawiezieniu ich na reklamację. Kiedy to zrobiłam nie mam już co liczyć na PODSTAWNĄ REKLAMACJĘ. Nie będę już też więcej razy kupować tam butów jak i torebek. Obsługa w sklepie może miła, ale ci na górze to ludzie łasi na kasę, którą otrzymują za produkty, które, jak napisała tutaj inna osoba, mają sobie stać na półce bo nie nadają się do eksploatacji. Także buty trafiają na półkę a EObuwie traci kolejnych konsumentów. Życzę wszystkim miłego popołudnia


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty dla dzieci skechers

  To co oni wyprawiaja z wysylka to jakas kpina. Kupilem dwie pary butow dla dzieci w BF. Oba zamowienia zostaly anulowane bo niby zabraklo towaru a buty byly na stronie dostepne. po kontakcie z biurem obslugi zaproponowali mi jakis marny rabat a jak powiedzialem ze mam prawo kupic w tej cenie zgodnie z ich polityka to mi pani powiedziala zebym kupil w cenie regulanej a oni oddzadza roznice. jak tak zrobilem to znowu mi to zamowienie anulowali. szczerze NIE polecam!


Inni również oglądali