Atlas For Men Opinie

: 13
38% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-12-29
Stały klient Kupiłem bardzo du
Wszystko jest takie jak chciałem . Jeżeli nie trafiłem z rozmiarem , zwracam towar i kupuje taki ...Czytacz dalej
Zbigniew

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-06-14
Koszule
Przestrzegam wszystkich kupujących w tej firmie zwykli oszuści Była to niedziela Mąż zarejestrow...Czytacz dalej
Marzena

Najwięcej głosów recenzja

  2021-02-04
Ostatnie moje zamówienie nr 34
DZIĘKUJĘ !Czytacz dalej
mirosław

Opinie (13)

  (6)

 (0)

  (1)

  (2)

  (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zestaw 2 bluz z moltonu

  Witam.Jedtem stałym klientem Waszego sklepu.Dzisiaj otrzymałem zamówione 2 bluzy.Niestetymimo zamówionych bluz w rozmiarze XL,jedna w kolorze niebieskim ma rozmiar M .Jest po prostu za mała.Mogę to potwierdzić zdjęciami nadzieję,że naprawicie zaistniały błąd.Pozdrawiam.Karol Krywult


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Super sklep,obsługa profesjonalna,towar dokładny jak z opisu i zdjęć.Polecam gorąco bo to naprawdę porządny sklep i towar pierwsza klasa,a i rozmiarówka taka jak piszą.Dbają o klientelę .Upominek ,również otrzymalam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Stały klient Kupiłem bardzo dużo artykułow Wszystko jest OKDziekuje

  Wszystko jest takie jak chciałem . Jeżeli nie trafiłem z rozmiarem , zwracam towar i kupuje taki sam tylko rozmiar mniejszy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty

  Kupiłam dla męża buty i jestem zadowolona z zakupu.polecam sklep :)


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Koszule

  Przestrzegam wszystkich kupujących w tej firmie zwykli oszuści Była to niedziela
  Mąż zarejestrował się w atlasformen złożyliśmy zamówienie i zapłaciliśmy blikiem
  Minęły już trzy dni nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia w momencie gdy chcemy się zalogować wyskakuje ze nie prawidłowe konto .
  Ale gdy logujemy się jako nowy klient tymi samymi danymi podając tą samą pocztę wszystkie te same dane
  Oczywiscie znowu zostajemy następnym klientem .
  To przepraszam ile można mieć tych samych kont ?
  Naprawdę nie polecam 😱


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłam kurtkę,niestety okazała się za duża

  Kurtkę zwróciłam w marcu 2023,niestety do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.Wielokrotnie kontaktowałam się z biurem obsługi tej firmy ,niestety bez rezultatu.Wszystkich przestrzegam przed zakupami w tym sklepie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  WitamKupilam kurtkę pilotka Jestem bardzo zadowolonacena superbardzo szybka dostawadwa dniPolecam produkt i obsługę zamówień tel również

  Polecam i naprwno wrócę do tego sklepu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ostatnie moje zamówienie nr 34456149

  DZIĘKUJĘ !

  towar jakby z drugiej reki numeracja spodni inna jak niemiecka za krótkie nogawki spodnie dla krótknogiego grubasa a nie dla wysokiego omijajcie ich bajery mają dobre życze im kontrolerów jakich się da ale tych nieprzekupnych najlepiej tych z PiSu


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  buty

  Bandycka firma, omijać z daleka, mam potwierdzenia od przelewy24 że uiściłem dwie wpłaty za buty, jeden zwrot otrzymałem, natomiast drugiego nie. Wysyłam potwierdzenie przelewu które otrzymałem, to firma Atlas twierdzi że opisowego nie uznają i chcą w pdf, czyli w dokumencie którego przelewy24 nie wystawiają. Klienta traktują jak idiotę, możesz pisać, wysyłać dwadzieścia razy to samo i tak twierdzą że nie dostali albo że musi być w pdf.
  Jeśli lubisz tracić swoje pieniądze to śmiało, kupuj w Atlas, żenująca firma, żenujące podejście do klienta, żałuję tylko jednego, że przed zakupem nie poczytałem opinii w internecie na ich temat. Drugi raz nie popełnię tego błędu i nie zamówię u nich, nie wiem co dalej z moimi pieniędzmi, ale nie odpuszczę.
  Ostrzegam przed złodziejami !

  kupuję od wielu lat tylko w tej firmie,/ciuchy,buty itd/ zawsze płacę przy odbiorze, nigdy nie było żadnych problemów ocenianie Atlasu For Men jako firmę bandycką i żenującą jest zwykłym c h a m s t w e m i tylko prymityw mógł to napisać !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  dokonałem zakupu dwóch koszul męskich

  W dniu 17.01.2023r. dokonałem zakupu dwóch koszul z zaznaczeniem aby przesyłka została dostarczona za pośrednictwem Inpost do paczkomatu, a co się z tym wiąże dokonałem przedpłaty łącznie z kosztem przesyłki. W dniu 18 stycznia otrzymałem na konto założone przeze mnie na stronie Atlas For Men powiadomienie od sprzedawcy (Atlas For Men) informację, że paczka z moim zamówieniem została wysłana, i na tym kończą się informacje na temat mojego zamówienia. Od 20 stycznia sukcesywnie kontaktuję się z Atlas For Men chcąc ustalić co dzieje się z moim zamówieniem. Obsługa posprzedażowa z uporem maniaka przekazuje mi informację, że wysyłając zamówienie błędnie wpisano mój nr telefonu i niestety przesyłka nie zostanie do mnie dostarczona i jeżeli wróci przesyłka do Atlas For Men od Inpostu wtedy zwrócą mi na rachunek bankowy należne mi pieniądze za niezrealizowane zamówienie. Mógłbym w to uwierzyć gdyby po tygodniu dotarła do mnie informacja że przesyłka wróciła do nadawcy w końcu paczka w paczkomacie oczekuje na odbiór 48h. Zaniepokojony takim obrotem sprawy postanowiłem na różne sposoby sprawdzić po numerze listu przewozowego co dzieje się z przesyłką. I tu niespodzianka W inpost przesyłka o takim numerze nie istnieje. Wykonałem w związku z tym kilka połączeń telefonicznych zarówno do działu zamówień jak i do działu posprzedażowego i tam obsługa potwierdziła, że faktycznie nie wiedzą co dzieje się z moim zamówieniem i gdzie są moje pieniądze. w związku z taką sytuacją zdecydowałem się na powiadomienie organów ścigania o popełnionym przez Atlas For Men oszustwem. Szanowni klienci uważajcie na sprzedawcę internetowego ATLAS FOR MEN to nie jest rzetelna a wręcz nieuczciwa firma handlująca w intrenecie. Nie dokonujcie przedpłat za zamówione towary. Jak widzę teraz takie praktyki tego sprzedającego to nie jednorazowy przypadek. STRZEŻCIE SIĘ TEGO SPRZEDAJĄCEGO!
  ogólna ocena przedstawiona obok mojej opinii "2" to nie porozumienie ta firma nie zasługuje nawet na "0"

  Całkowicie popieram powyższą opinie.Mnie też oszukali na 185 zł.Zamówiłem koszle a przysłali zniszczony badziew w brudnej terbie foliowej,zwykłe oszustwo.

  Całkowicie popieram powyższą opinie.Mnie też oszukali na 185 zł.Zamówiłem koszle a przysłali zniszczony badziew w brudnej terbie foliowej,zwykłe oszustwo.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Swerty T-shirty golfy

  Piszę tą opinię tylko i wyłącznie, aby ostrzec potencjalnych klientów. Ogólna moja opinia o nich jest taka: jeżeli zamówienie dotarło i jest z nim wszystko w porządku to się ciesz, ale jeżeli coś jest nie tak to nie licz na profesjonalną obsługę. Obsługa klienta to jakiś żart - są to kompletni ignoranci, a kontakt z nimi jest tragiczny. Nie można się do nich dodzwonić, a na maila odpisują minimum po 5 dniach (mimo deklarowanych 48h), chyba, że pogrozi się policją to wtedy od razu ... W ostatnim czasie robiłem u nich kilka zamówień i miałem 3 problemy. 1. W jednym zamówieniu miałem 3 produkty, ale otrzymałem tylko 2 produkty. Jednak na fakturze miałem zaznaczone, że towar zostanie wysłany do końca roku, czyli sprzedają produkt, którego nie mają ... Ostatecznie otrzymałem brakujący produkt po 9 dniach od daty zamówienia ... 2. Podobny problem jak w punkcie 1, ale w tym przypadku miałem 2 produkty w zamówieniu i otrzymałem tylko 1 produkt, a na fakturze nie było zaznaczone, że produkt zostanie wysłany później. To oznaczało, że nawet paczki nie potrafią prawidłowo spakować i w systemie widnieje, że wszystko zostało wysłane prawidłowo ... Ostatecznie po licznych próbach kontaktu (właściwie to tylko mailowo można się z nimi skontaktować i jest długi czas oczekiwania zanim z łaski odpiszą) otrzymałem brakujący produkt po 17 dniach ... Dodatkowo paczkę otrzymałem pocztą polską (czego staram się zdecydowanie unikać), a nie tak jak zamawiałem do paczkomatu Inpost. Całe szczęście, że nie musiałem w jakiś sposób udowadniać ich partactwa ... Może najlepiej robić zamówienia po 1 produkcie, aby przypadkiem się nie pomylili? 3. Najbardziej absurdalne co mnie mogło spotkać: zamówienie ma 3 produkty, otrzymuję 2 produkty z zaznaczeniem, że otrzymam ten brakujący produkt do końca roku. Po 23 dniach od zamówienia otrzymuję informację, że produkt nie będzie już dostępny i mam dwie możliwości: wybór innego produktu lub zwrot pieniędzy. W związku z tym poszukałem na ich stronie odpowiednio cenowo produktu i wysłałem im wiadomość, że chcę ten produkt w zamian. I myślałem, że już wszystko będzie ok, ale oczywiście się myliłem - po ponad 8 dniach dostaję od nich wiadomość, że im się odwidziało i jednak mogą tylko zwrócić pieniądze, co podobno już uczynili ... Nie napisali mi nawet w jaki sposób ten zwrot się odbędzie, ani nie poprosili o numer konta i dodatkowo odebrali mi możliwość wymiany produktu mimo, że wcześniej pisali, że mogę tak zrobić - czy oni są normalni? No nic ja dalej do nich pisałem, że chce otrzymać produkt zamienny tak jak pisali i po kolejnym tygodniu dostałem informację, że zwrot niby został już wysłany, więc nie mają już możliwości wymiany ... Wszystko ładnie pięknie, ale nadal nie wiedziałem w jaki sposób ten zwrot wykonali, a o numer konta nie pytali ... Wysłałem, więc kolejną wiadomość z ponagleniem wyjaśniającym jak oni to wysyłają, a jak mnie oszukują to zgłaszam sprawę na policję. W kolejnym dniu była już prawdziwa petarda - najpierw dostałem informację, że mój zwrot zostanie wysłany przekazem pocztowym, co jest absurdem w dzisiejszych czasach, natomiast dosłownie po kilku sekundach dostałem informację, że poczta polska odrzuciła mój przekaz pocztowy i mam się kontaktować z "Biurem Obsługi Klienta". To już był kompletny absurd, a poza tym z kim ja się kontaktuje? Chociaż biorąc pod uwagę jak wygląda ten kontakt to rzeczywiście ciężko to nazwać "Biurem Obsługi Klienta". Wysłałem im kolejną wiadomość ponaglającą, aby wyjaśnili całą sytuację z groźbą o zgłoszenie na policję. Po 3 dniach otrzymałem skopiowaną jedną z poprzednich wiadomości, że zwrot został wysłany i nie mogą już wysłać produktu zamiennego, w ogóle nie odnosząc się do tego, że przed chwilą mnie informowali, że mój zwrot został odrzucony ... W tym samym dniu po mojej wiadomości łaskawie poinformowali też o kwocie na jaką ten zwrot był - 22,46 zł. Ostatecznie zwrot otrzymałem tydzień, po rzekomym nadaniu przekazu pocztowego, ale po ponad 44 dniach od daty zamówienia ... Podsumowując najpierw dają możliwość wymiany produktu na zamienny, następnie zabierają mi tą możliwość oferując tylko zwrot nie informując o tym w jaki sposób ten zwrot zostanie wykonany, ani na jaką kwotę on jest, następnie po wielu wiadomościach z łaski informują, że "żyją w średniowieczu" i zwrot na śmieszną kwotę 22,46 zł (który mogą wysłać na numer konta, który im podałem) będzie wysłany przekazem pocztowym, a po kolejnym ponagleniu informują o kwocie. To jest po prostu żałosne. Były to moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie i jeżeli nie chcecie się denerwować i przeżywać tego co ja to też Wam zdecydowanie odradzam zakupów w tym sklepie (gdybym miał możliwość to nie dałbym żadnej gwiazdki).

  Potwierdzam.
  W moim przypadku prawie w 100% pokryło sie z w/w opinią .Co to za firma . Tragedia. Jak w 21 wieku cos takiego funkcjonuje.
  Zamiast wymiany po dwóch miesiacach przysłali zwrot środków.
  Zasugerowali ponowny zakup, oczywiście ceny uległy zmianie in plus ca 100%.
  Nie wierzcie w to co piszą na swojej stronie.

  Trzeba być bezmózgowcem żeby płacić z góry, ponieważ część produktów znika im po prostu z magazynu i nie mogą tego towaru dostarczyć. Ja kupuje u nich w i e l e lat i nigdy nie było żadnego problemu no ale jestem człowiekiem myślącym !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kurtka zimow

  Kurtka Kod ZP612 przedstawiona jako zimowa, nadaje się co najwyżej na lato.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dwa pola za kwotę 18488 zł

  Od 21.10.2022 do dziś 08.11.2022 Atlasformen bezprawnie przetrzymuje moje pieniądze. Pomimo wielokrotnych telefonów i nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Nie polecam zakupów w tej firmie!


Inni również oglądali