Decathlon : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Decathlon

37% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

M
Marek P.
Jeden z moich ulubionych sklepów! W większości przypadków, stosunek jakości do ceny bardziej niż zadowalający. W razie nietrafionego zakupu, bezproblemowy zwrot, bądź wymiana. Zakupiłem w Decathlon...Czytacz dalej
T
Tomasz
27 kwietnia pojechałem do Decathlonu na Targówku z zamiarem zakupu kurtki turystycznej. Dzięki pomocy, cierpliwości i niezwykłej fachowości pana Przemka z działu turystycznego kupiłem DWIE kurtki, ...Czytacz dalej
L
Lucyna
17.05.2023 Opole Bardzo dziękuję tą drogą panu Filipowi, sprzedawcy w Decathlon Opole za niezwykle życzliwe i profesjonalne podejście w sprawie reklamacji. To nie zdarza się często. Pozdrawiam.Czytacz dalej
K
Kasia
Przesympatyczna pani z decathlonu Ostrobramska o imieniu Agata bardzo szybko i sprawnie zamówiła mi produkt, którego nie było na sklepie. Życzę więcej takich pracowników. Czytacz dalej
A
Anna
Zamówienie, które opłaciłam, zostało anulowane. Wobec tego złożyłam i opłaciłam kolejne na ten sam artykuł. Wysłane zostało błyskawicznie. Następnie dostałam informację, że kolejne zamówienie na te...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (30)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Jeden z moich ulubionych sklepów! W większości przypadków, stosunek jakości do ceny bardziej niż zadowalający. W razie nietrafionego zakupu, bezproblemowy zwrot, bądź wymiana. Zakupiłem w Decathlon całkiem sporo produktów i z całą pewnością, nie jest to koniec moich planów zakupowych.
  Sklep jest bardzo dobrze wyposażony i posiada szeroką gamę produktów. Dużym plusem jest szerokie alejki i duża powierzchnia, co umożliwia przetestowanie sprzętu sportowego. Dużym ułatwieniem jest możliwość darmowego zamówienia produktu do paczkomatu, w sytuacjach, gdy nie ma go w sklepie stacjonarnym. Przesyłka przychodzi ekspresowo. Ze zwrotami nie ma najmniejszego problemu. Reklamacje są rozpatrywane z korzyścią dla klientów (nie to co w konkurencyjnych sklepach). Jest to jeden z moich ulubionych sklepów sportowych.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup kurtki travel 500, kurtki i spodni tropic 500, plecaczka oraz electro dartboard

  27 kwietnia pojechałem do Decathlonu na Targówku z zamiarem zakupu kurtki turystycznej. Dzięki pomocy, cierpliwości i niezwykłej fachowości pana Przemka z działu turystycznego kupiłem DWIE kurtki, spodnie, plecaczek i grę w rzutki! Pan Przemek poświęcił mi swoją uważność i znakomicie doradził wybór. Ponieważ w sklepie nie było rozmiaru wybranej przeze mnie kurtki, natychmiast zamówił mi ją do wskazanego paczkomatu i zgodnie z umową kurtkę otrzymałem w dniu następnym. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu obsługi w Decathlonie. Gorąco polecam ten sklep. Tak trzymać!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kurtka żeglarska

  17.05.2023 Opole
  Bardzo dziękuję tą drogą panu Filipowi, sprzedawcy w Decathlon Opole za niezwykle życzliwe i profesjonalne podejście w sprawie reklamacji. To nie zdarza się często.
  Pozdrawiam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kurtkę

  Przesympatyczna pani z decathlonu Ostrobramska o imieniu Agata bardzo szybko i sprawnie zamówiła mi produkt, którego nie było na sklepie. Życzę więcej takich pracowników.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  derka treningowa

  Zamówienie, które opłaciłam, zostało anulowane. Wobec tego złożyłam i opłaciłam kolejne na ten sam artykuł. Wysłane zostało błyskawicznie. Następnie dostałam informację, że kolejne zamówienie na ten sam towar zostało do mnie wysłane. Zareklamowałam i zaczęło się. Pani nr 1 w Biurze Obsługi Klienta poinformowała mnie, żeby drugiego nie odbierać i pieniądze zostaną zwrócone, jak towar wróci do magazynu. Następnie pani nr 2 napisała, żeby odebrać, bo jeśli nie odbiorę, nie dostanę zwrotu. Z kolei pani nr 3 napisała, żeby jednak nie odbierać. Czekam na panią nr 4, bo zwrotu pieniędzy do tej pory nie dostałam.
  Poza niekompetencją BOK internetowy system zamówień źle funkcjonuje. Po pierwsze anulowanie opłaconego zamówienia. Po drugie podczas składania obu moich zamówień nie było opcji wykorzystania bonu. System informował, że bon należy wprowadzić przy płatności, ale nie było takiej możliwości. Na szczęście bon miałam tylko na 5 zl, ale tak czy owak niesmak pozostał. Kiedyś faktycznie udało mi się zarejestrować taki bon. Teraz dwa razy próbowałam to zrobić, bez rezultatu.
  Bałagan – odradzam zakupy w sklepie internetowym


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  opony rowerowe

  Zamówienie pl4429330097 potwierdzenie że wysłane, a okazało się że jednak nie zostało wysłane bo utknęło na magazynie przez kilka dni. Nikt nie jest w stanie nic zrobić, interwencje to puste słowa. Nie polecam, zlewają klienta i nie obowiązują tam żadne standardy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kask rowerowy

  W dziale rowerowym Decathlonu w Piasecznie pomogła nam w wyborze kasku rowerowego dla osoby dorosłej pani Dagmara. Duży plus za "rowerową" wiedzę i cierpliwość.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  w Ofercie wędka z kołowrotkiem ( dostawa bez kołowrotka )

  Beznadzieja, nie polecam. Sprzęt zamówiony na stronie. Przyjechał niekompletny, niezgodny z opisem, niezgodny z ofertą. Brak reakcji na zgłoszenie, mimo kilkukrotnych mailowych ponagleń. Strata czasu oraz pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Anulowano mi zamówienie

  Zapłaciłam za zamówienie, tylko że na konto do przelewu standardowego,ale z konta pieniądze normalnie poszły. Dzwoniłam, pisałam, wszyscy którzy mi odpowiadali ( grzecznie, z chęcią pomocy ) twierdzą, że dział księgowości nie widzi mojej wplaty. Wysłałam potwierdzenie płatności i dalej nic, od dwóch tygodni czekam na zwrot 432 zł. Myślałam, że Decathlon to firma godna zaufania, ale czuję się po prostu okradziona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Doliczony towar do paragonu

  Pisze po to ,aby ostrzec potencjalnych klientów, żeby sprawdzali paragony zanim opuszczą sklep. Wczoraj robiliśmy zakupy w Decathlonie na Pomorzu, przypadkiem sprawdziłam paragon i okazuje się że został doliczony jakis towar za 13 zł - trudno było rozpoznać nazwę. Kiedy poszłam do informacji, aby wyjaśnić sprawę, kasjer, który kasował nasz zakup powiedział, że może skaner przypadkiem skasował jakiś towar osoby, która w tym czasie przechodziła koło kasy. Niesamowicie mnie to zdziwiło, że skanery w sklepie mogą naliczyć dodatkowy towar do rachunku osób, które przechodzą obok kasy... ciekawe ilu osobom sie to przydażyło a nie zauważyły i ciekawe jest to, że nie naliczył się towar za np. 100zł, tylko za 13 zł i to towar, kótry w sumie nie miał nazwy.


Inni również oglądali

Logo Rojam Store

Rojam Store

1 opinie

Opinie o Rojam Store w branży sprzętu wysokościowegoRojam Store jest znanym dostawcą sprzętu wysokościowego w Polsce,...

Logo Astro

Astro

1 opinie

Oceny w branży – Astro opinieOpinie i recenzje od innych klientów mają ogromne znaczenie dla osób planujących za...

Logo Marbo Sport

Marbo Sport

1 opinie

Wzorce przedstawiane nam w mediach powodują, że coraz więcej ludzi decyduje się zaznajomić z szeroko pojętym tematem ...

Logo Rapala

Rapala

1 opinie

Recenzje i opinie o branżyBranża rybacka jest jedną z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznych na rynku. Konsumenci w Polsce maj&#...