Decathlon : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Decathlon

34% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek P.
Jeden z moich ulubionych sklepów! W większości przypadków, stosunek jakości do ceny bardziej niż zadowalający. W razie nietrafionego zakupu, bezproblemowy zwrot, bądź wymiana. Zakupiłem w Decathlon...Czytacz dalej
T
Tomasz
27 kwietnia pojechałem do Decathlonu na Targówku z zamiarem zakupu kurtki turystycznej. Dzięki pomocy, cierpliwości i niezwykłej fachowości pana Przemka z działu turystycznego kupiłem DWIE kurtki, ...Czytacz dalej
L
Lucyna
17.05.2023 Opole Bardzo dziękuję tą drogą panu Filipowi, sprzedawcy w Decathlon Opole za niezwykle życzliwe i profesjonalne podejście w sprawie reklamacji. To nie zdarza się często. Pozdrawiam.Czytacz dalej
K
Kasia
Przesympatyczna pani z decathlonu Ostrobramska o imieniu Agata bardzo szybko i sprawnie zamówiła mi produkt, którego nie było na sklepie. Życzę więcej takich pracowników. Czytacz dalej
M
Maciek
Zamówienie pl4429330097 potwierdzenie że wysłane, a okazało się że jednak nie zostało wysłane bo utknęło na magazynie przez kilka dni. Nikt nie jest w stanie nic zrobić, interwencje to puste słowa....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (29)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Jeden z moich ulubionych sklepów! W większości przypadków, stosunek jakości do ceny bardziej niż zadowalający. W razie nietrafionego zakupu, bezproblemowy zwrot, bądź wymiana. Zakupiłem w Decathlon całkiem sporo produktów i z całą pewnością, nie jest to koniec moich planów zakupowych.
  Sklep jest bardzo dobrze wyposażony i posiada szeroką gamę produktów. Dużym plusem jest szerokie alejki i duża powierzchnia, co umożliwia przetestowanie sprzętu sportowego. Dużym ułatwieniem jest możliwość darmowego zamówienia produktu do paczkomatu, w sytuacjach, gdy nie ma go w sklepie stacjonarnym. Przesyłka przychodzi ekspresowo. Ze zwrotami nie ma najmniejszego problemu. Reklamacje są rozpatrywane z korzyścią dla klientów (nie to co w konkurencyjnych sklepach). Jest to jeden z moich ulubionych sklepów sportowych.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup kurtki travel 500, kurtki i spodni tropic 500, plecaczka oraz electro dartboard

  27 kwietnia pojechałem do Decathlonu na Targówku z zamiarem zakupu kurtki turystycznej. Dzięki pomocy, cierpliwości i niezwykłej fachowości pana Przemka z działu turystycznego kupiłem DWIE kurtki, spodnie, plecaczek i grę w rzutki! Pan Przemek poświęcił mi swoją uważność i znakomicie doradził wybór. Ponieważ w sklepie nie było rozmiaru wybranej przeze mnie kurtki, natychmiast zamówił mi ją do wskazanego paczkomatu i zgodnie z umową kurtkę otrzymałem w dniu następnym. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu obsługi w Decathlonie. Gorąco polecam ten sklep. Tak trzymać!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kurtka żeglarska

  17.05.2023 Opole
  Bardzo dziękuję tą drogą panu Filipowi, sprzedawcy w Decathlon Opole za niezwykle życzliwe i profesjonalne podejście w sprawie reklamacji. To nie zdarza się często.
  Pozdrawiam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kurtkę

  Przesympatyczna pani z decathlonu Ostrobramska o imieniu Agata bardzo szybko i sprawnie zamówiła mi produkt, którego nie było na sklepie. Życzę więcej takich pracowników.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  opony rowerowe

  Zamówienie pl4429330097 potwierdzenie że wysłane, a okazało się że jednak nie zostało wysłane bo utknęło na magazynie przez kilka dni. Nikt nie jest w stanie nic zrobić, interwencje to puste słowa. Nie polecam, zlewają klienta i nie obowiązują tam żadne standardy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  w Ofercie wędka z kołowrotkiem ( dostawa bez kołowrotka )

  Beznadzieja, nie polecam. Sprzęt zamówiony na stronie. Przyjechał niekompletny, niezgodny z opisem, niezgodny z ofertą. Brak reakcji na zgłoszenie, mimo kilkukrotnych mailowych ponagleń. Strata czasu oraz pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kask rowerowy

  W dziale rowerowym Decathlonu w Piasecznie pomogła nam w wyborze kasku rowerowego dla osoby dorosłej pani Dagmara. Duży plus za "rowerową" wiedzę i cierpliwość.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Anulowano mi zamówienie

  Zapłaciłam za zamówienie, tylko że na konto do przelewu standardowego,ale z konta pieniądze normalnie poszły. Dzwoniłam, pisałam, wszyscy którzy mi odpowiadali ( grzecznie, z chęcią pomocy ) twierdzą, że dział księgowości nie widzi mojej wplaty. Wysłałam potwierdzenie płatności i dalej nic, od dwóch tygodni czekam na zwrot 432 zł. Myślałam, że Decathlon to firma godna zaufania, ale czuję się po prostu okradziona.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Doliczony towar do paragonu

  Pisze po to ,aby ostrzec potencjalnych klientów, żeby sprawdzali paragony zanim opuszczą sklep. Wczoraj robiliśmy zakupy w Decathlonie na Pomorzu, przypadkiem sprawdziłam paragon i okazuje się że został doliczony jakis towar za 13 zł - trudno było rozpoznać nazwę. Kiedy poszłam do informacji, aby wyjaśnić sprawę, kasjer, który kasował nasz zakup powiedział, że może skaner przypadkiem skasował jakiś towar osoby, która w tym czasie przechodziła koło kasy. Niesamowicie mnie to zdziwiło, że skanery w sklepie mogą naliczyć dodatkowy towar do rachunku osób, które przechodzą obok kasy... ciekawe ilu osobom sie to przydażyło a nie zauważyły i ciekawe jest to, że nie naliczył się towar za np. 100zł, tylko za 13 zł i to towar, kótry w sumie nie miał nazwy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pianka

  Posiadając konto na stronie Decathlonu które gwarantuje zwrot towaru do 365 dni i w każdym stacjonarnym sklepie. Jedna okazuje się że kupując na stronie Decathlon nie kupujesz o Decathlon tylko od jakiegoś pana Tadzia z Pścimowa i nie ma zwrotu w sklepach Decathlon natomiast muszę sam to odesłać i zapłacić za przesyłkę i nie w przeciągu 365 dni tylko w 30 dni! Decathlon się tłumaczy że jest w pod zakładce napisane że to nie oni wysyłają, ale co mnie obchodzi kto to wysyła jak kupuję na stronie Decathlonu i chcę korzystać z warunków które Decathlon oferuje przy rejestracji u nich na stronie. PORAŻKA!


Inni również oglądali

Logo DBX BUSHIDO

DBX BUSHIDO

1 opinie

Opinie w branży i recenzjeW branży fitness i sportów walki opinie i recenzje odgrywają kluczową rolę. Klienci chc&#...

Logo Buff

Buff

1 opinie

Oceny i opinie w branżyW branży e-commerce opinie i oceny produktów są niezwykle ważne dla konsumentów. Przed dok...

Logo ButySportowe

ButySportowe

1 opinie

O firmie ButySportowe Sklep internetowy Buty Sportowe prowadzony jest przez Marketing Investment Group S. A. z siedzibą w Krakowie, adres: os...

Logo Kaja Sport

Kaja Sport

1 opinie

Szukasz opinii i recenzji na temat Kaja Sport? Sprawdź, co mówią klienci!Opinie i recenzje są niezwykle ważne przy podej...