Pako Lorente Opinie

: 3
67% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-01-15
odzież w obniżonych cenach
Od dłuższego czasu kupuję ubrania w tej sklepie ze zniżkami i zawsze jestem zadowolony z jakości ...Czytacz dalej
Martyna Borkowska

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-01-26
zakup
Dnia 31.12.2022 zakupiłem w sklepie internetowym płaszcz Pako Lorente z odbiorem w salonie w Toru...Czytacz dalej
Marcin

Najwięcej głosów recenzja

  2022-04-29
rożne ubrania
Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy przeznaczony dla mężczyzn. Mają dobry wybór stylo...Czytacz dalej
Grzesiek

Opinie (3)

  (2)

 (0)

  (0)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  rożne ubrania

  Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy przeznaczony dla mężczyzn. Mają dobry wybór stylowej odzieży, która różnią się od tego co możemy znaleźć w sieciówkach. Osobiście nie lubię jak spotykam osoby ubrane tak samo jak ja. Wolę być oryginalny. To co najbardziej mi się spodobało to to, że mają na prawdę różnorodne ubrania i duży wybór stylów, fajne akcesoria. Sklep ten jest cały dla mężczyzn, co uważam za miłą odmianę. Stronka działa sprawnie, zdjęcia są bardzo dobre i bardzo dobrze pokazują produkty. jak wiadomo jest to podstawą. Kupiłem od nich sweter i garnitur. Jestem zadowolony z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałem żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  odzież w obniżonych cenach

  Od dłuższego czasu kupuję ubrania w tej sklepie ze zniżkami i zawsze jestem zadowolony z jakości i precyzji wykonania. Mają tam naprawdę duży wybór ubrań, które zawsze spełniają moje oczekiwania. Można tam znaleźć różne style, więc zawsze znajduję coś dla siebie. Obsługa klienta jest też bardzo profesjonalna i zawsze chętnie pomaga w wyborze odpowiednich ubrań. Co więcej, ceny są konkurencyjne, więc na pewno będę tu wracać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup

  Dnia 31.12.2022 zakupiłem w sklepie internetowym płaszcz Pako Lorente z odbiorem w salonie w Toruniu. Towar miał dojść w 3 dni robocze, czekałem na dostawę do 9.01.2023 przymierzyłem w sklepie i okazało się że jest za mały, obsługa sklepu bardzo miła i pomocna. Towar zostawiłem w salonie i wypisałem dokumenty zwrotu jeszcze tego samego dnia. Po tygodniu zadzwoniłem do sklepu internetowego z pytaniem kiedy zwrócone zostaną i pieniądze za zakup, Pani poinformowała mnie że mają 14 dni od dnia oddania. wczoraj czyli 24.01.2023 minęło 14 dni i nic, nadal czekam na zwrot pieniędzy. Nie polecam zakupów w tym sklepie chyba że ktoś chce zamrozić gotówkę na miesiąc.


Inni również oglądali