NiezależnaOpinia

  Opinie Novakid

  NovaKid oferuje indywidualne lekcje, w których uczeń otrzymuje pełną uwagę swojego nauczyciela. Każdy z nauczycieli w szkole NovaKid mówi płynnie w języku angielskim, co zapewnia szybkie rozwijanie umiejętności językowych ucznia z pełnym skupieniem się na języku angielskim. Podczas lekcji nauczyciele używają różnych metod, aby zaangażować ucznia w proces uczenia się, takich jak pomoce wizualne, techniki odpowiedzi w formie reakcji fizycznej, a także interaktywne gry edukacyjne oparte na współpracy. W ten sposób osiąga się wysoce efektywną metodę uczenia się.

  Misja NovaKid

  Dzieci znajdują się obecnie pod ogromną presją. W takich warunkach ciężko jest być ciągle skoncentrowanym i nieuniknione jest to, że podczas długich zajęć dziecko będzie się rozpraszało. Badania dowodzą, że średni czas koncentracji uwagi u dzieci wynosi około 25 minut. Dokładnie tyle czasu mózg dziecka jest w stanie odbierać i przetwarzać nowe informacje bez przerwy. Metodycy NovaKid stworzyli program w taki sposób, że podczas 25 minut lekcji dziecko otrzymuje maksymalną ilość informacji. W trakcie indywidualnych zajęć z nauczycielem nie ma możliwości, aby uczeń biernie uczestniczył na lekcji, jak to często bywa w szkole. Aby dziecko było cały czas skoncentrowane na tym, co się dzieje na lekcji, musi być ona dla niego ciekawa. Dlatego zajęcia NovaKid są w formie zabawy – nie ma czasu na to, aby dziecko było znudzone lub zdekoncentrowane. Takie podejście pozwala dziecku bardzo szybko zanurzyć się w środowisku językowym i nauczyć się języka. 74% rodziców naszych uczniów przyznaje, że dzieci komunikują się z nauczycielami samodzielnie i ich pomoc nie jest im potrzebna.

  Angielski dla dzieci, kiedy potrzebne są wyniki!

  Celem NovaKid jest stworzenie dzieciom środowiska do intuicyjnej nauki języka angielskiego, jakby to był ich ojczysty język. Aby osiągnąć ten cel, NovaKid na bieżąco stara się podążać za postępem i rozwojem nowych technologii, ulepszać materiały dydaktyczne i uważnie dobierać nauczycieli. Przy wyborze nauczycieli NovaKid stosuje surowe kryteria; kandydaci muszą pochodzić z krajów anglojęzycznych lub z krajów, w których język angielski jest językiem oficjalnym, mieć wyższe wykształcenie i, co najważniejsze, mieć doświadczenie w pracy z dziećmi. Przed rozpoczęciem lekcji ze swoimi uczniami, wszyscy nauczyciele muszą przejść szkolenie pod kierownictwem głównej pedagog NovaKid Amy. Program edukacyjny NovaKid pozwala dziecku angażować się na przemian z jednym lub kilkoma nauczycielami, co skutecznie zwiększa możliwość interakcji z wieloma native i prawie native speakerami języka angielskiego.

  Jaki rezultat gwarantuje NovaKid?

  Dzięki związkowi komunikacji i metodzie pełnego fizycznego reagowania, dziecko zacznie mówić już po pierwszej lekcji, natomiast po 40-stu rezultat będzie oczywisty! Na koniec każdej lekcji, lektor NovaKid zostawia opinię o kierunku w procesie nauczania. W międzyczasie nauczyciel po 8-śmiu zajęciach robi test kontrolny dla dziecka, żeby zrozumieć, na jakie treści trzeba dodatkowo położyć nacisk. Zawsze możesz kontrolować progres w edukacji swojego dziecka, oglądając video nagrania z lekcji, które znajdziesz w koncie osobistym. Jeśli masz pytania, możesz dzwonić do NovaKid pod numer telefonu albo pisać na adres emailiowy.

  Podziel się opinią!

  Co sądzisz o ofertach NovaKid? Masz życzenie odnośnie do lekcji tej firmy? Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  Novakid
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Novakid angielski online

  maja bardzo wykwalifikowanych nauczycieli . corka zaczela zajecia jak miala piec i pol roku. potrafia nawiazac dobry kontakt z dzieckiem. teraz jak idziemy do podstawowki to jestesmy najlepsi w klasie.

  Przez: Emilia 19-09-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o Novakid

  Twoja opinia