NiezależnaOpinia

  Opinie Inter Cars

  Sprawność pojazdu jest przede wszystkim uzależniona od jakości i prawidłowego funkcjonowania poszczególnych części samochodowych. Kiedy trzeba je wymienić, często trudno znaleźć właściwe elementy w rozsądnej cenie. Dla zaoszczędzenia czasu i pieniędzy, warto zdecydować się na zakupy on-line. Sklep internetowy Inter Cars oferuje części samochodowe od najlepszych producentów. Wysoka jakość oraz sprawdzeni fachowcy, z którymi sklep współpracuje, to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższego poziomu obsługi. Sklep motoryzacyjny on-line Inter Cars – najlepsze zakupy w rozsądnej cenie.

  Inter Cars ma wszystko, czego potrzebujesz

  Bogata oferta sklepu internetowego Inter Cars oferuje szeroki zakres produktów samochodowych. W sprzedaży są:

  - akumulatory,

  - oleje i środki chemiczne,

  - opony i akcesoria,

  - wyposażenie warsztatów – elektronarzędzia oraz narzędzia ręczne,

  - urządzenia czyszcząco-myjące,

  - części zamienne i akcesoria samochodowe,

  - klimatyzacje,

  - części i akcesoria motocyklowe,

  - części i akcesoria do tuningu. Oferta obejmuje produkty, które pasują do popularnych marek samochodowych z Europy, Azji oraz USA, dlatego każdy może znaleźć w sklepie Inter Cars to, czego potrzebuje. Dba nie tylko o szeroki asortyment, ale zależy mu też na jak najlepszej jakości świadczonych usług, dlatego oferuje auto części od najlepszych producentów, m.in. Bosch, Continental, Sachs, Monroe, Febi, TRW, Denso, Michelin. Jeśli nie wiesz, jaki produkt będzie najlepszy dla Twojego samochodu, Inter Cars chętnie doradzi i podpowie, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie.

  Jakie są koszty wysyłki towaru?

  Dostawa towaru jest możliwa wyłącznie w obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Koszt dostawy nie obejmuje cen montażu w warsztacie. Dostawa towaru do punktu odbioru Inter Cars (Filii oraz Warsztatów) jest zawsze bezpłatna. Koszt dostawy do miejsca wskazanego przez klienta, niebędącego punktem odbioru Inter Cars, wynosi standardowo 12,30 PLN. W szczególnych przypadkach (produkty niestandardowe: np. ważące powyżej 40 kg lub gabarytowe) koszt dostawy może być inny. Wówczas taka informacja będzie umieszczona na karcie produktu, a faktyczny koszt dostawy zostanie wyświetlony w podsumowaniu zamówienia. Sytuacja ta dotyczy zarówno przypadku podwyższenia kosztu dostawy, jak i jego obniżenia bądź całkowitej rezygnacji sklepu z jego naliczenia. Wraz z towarem wydawane są faktura VAT z paragonu lub faktura VAT, stanowiące dokument sprzedaży będący dowodem zakupu. W szczególnych przypadkach wydawana jest dodatkowa Gwarancja Inter Cars lub gwarancja producenta. W przypadku braku któregokolwiek z tych dokumentów, Inter Cars prosi o zgłoszenie tego faktu w celu uzupełnienia braków. Sklep zastrzega możliwość wystawienia dokumentu sprzedaży z datą realizacji, a nie datą złożenia zamówienia. W jednej przesyłce znajduje się zawartość jednego zamówienia. Za każde kolejne zamówienie zostanie naliczona kolejna opłata za wysyłkę. Przesyłki realizowane są przez firmę kurierską DHL. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że przesyłka zginie, a Ty stracisz pieniądze. W przypadku zaginięcia przesyłki Inter Cars wysyła towar powtórnie na jego koszt.

  Proces zwrotu i reklamacji

  Złóż wniosek o zwrot lub reklamację: W przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu i zwrócić do sklepu zakupiony produkt. W przypadku gdy produkt, który otrzymałeś, nie zgadza się z zamówieniem, jest niekompletny lub uszkodzony, Inter Cars prosi o rozpoczęcie procesu reklamacji. Sklep dostarczy Ci właściwy produkt lub zwróci pieniądze.

  Co sądzisz o ofertach Inter Cars?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Inter Cars
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Inter Cars

  Twoja opinia