Inter Cars Opinie

: 4
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-04-29
różne produkty
Fantastyczny sklep dla amatorów motoryzacji, zwyczajnych użytkowników i dla tych co lubią podłuba...Czytacz dalej
Krzysiek

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2022-12-30
Żarnik xsenon
Tragedia co tam sie dzieje kupilem dwa zarniki xsenon firmy osram z czego jeden świecil słabiej o...Czytacz dalej
Marek

Opinie (4)

  (0)

 (1)

  (1)

  (1)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Fantastyczny sklep dla amatorów motoryzacji, zwyczajnych użytkowników i dla tych co lubią podłubać w silniku, albo muszą tak jak to jest w moim przypadku. Kupiłem stary samochód, którego komponenty nie były najwyższej jakości, więc musiałem nauczyć się w nim dłubać trochę, bo po kolei coś co chwilę siadało. Jakbym miał ze wszystkim latać do mechanika to nie miałbym za co na wakacje pojechać, ale w sumie to nie żałuję, lubię dłubać w silniku, zawsze czegoś się uczę no i kocham ten samochód. Co zrobić… Tak trafiłem przypadkiem na sklep Inter Cars, szukałem jednej rzeczy, a znalazłem dodatkowo całą masę innych rzeczy. Bardzo fajnie działający sklep internetowy. Jakość i cena super. Obsługa profesjonalna i wysyłają wszystko w błyskawicznym tempie. Nic do zarzucenia.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  TERMOTEC

  WITAM PRZESTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM KOMPRESORÓW KLIMATYZACJI TERMOTEC KOMPRESORY DZIAŁAJĄ GÓRA MIESIĄC PO MIESIĄCU ODDAJESZ NA REKLAMACJE KTÓRA Z GÓRY JEST ODRZUCONA PRZEJECHAŁEM SIĘ NA KILKU PO ZAŁOŻENIU oryginalnej BRAK PROBLEMÓW !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Żarnik xsenon

  Tragedia co tam sie dzieje kupilem dwa zarniki xsenon firmy osram z czego jeden świecil słabiej od drugiego gdy zareklamowalem kazali wyslac tylko jeden uszkodziny żarnik sprawdzili ze świeci chodz nie to bylo powodem reklamacji i uznali ze żarnik jest ok nie porównali z drugim żarnikiem totalna olewka z tego co slyszalem musi stac sie cud zeby uwzglednili jakas reklamacje rowniez zwrot towaru jest dla nich problemem nie polecam kontakt z kim kolwiek tam rowniez utrudniony wszystko chca zalatwiac przez maila


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Opony zimowe

  Zamówienie złożone we wtorek o 12 przez internet. Ok, email zamówienie będzie gotowe do odbioru w piątek w filii. Wpadam zadowolony w piątek po oponki, a tu informacja , że opony będą może jutro (sobota) może poniedziałek . W sobotę place , odbieram , kolejny szok. Dwa inne modele opon ! Oczywiście w sobotę nie można dokonać zwrotu ... Po konsultacji z kierownikiem magazynu zaprasza on w poniedziałek na zwrot , nie reklamacje . Czyli 3 wycieczki do filmu , opon brak . Oczywiście wpisane w dokumentacji że klient rezygnuje z zamówienia ...


Inni również oglądali