wevideo Opinie

: 15
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-09
Moje zakupy wideo edycja
Aplikacja do edycji wideo jest super łatwa w obsłudze, mnóstwo fajnych treści audio, zdjęć i film...Czytacz dalej
Borkowski

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-08
Zakup rocznego planu
Jestem trochę zirytowany, bo chciałem kupić roczny plan, ale przycisk do zapłaty nie działa. Szko...Czytacz dalej
Antonina

Najwięcej głosów recenzja

  2024-03-19
Moje zakupy
Dzisiaj otrzymałem maila od firmy, że wreszcie rozwiązali moje skargi i problem z moim kontem. Wy...Czytacz dalej
Roksana

Opinie (15)

  (3)

 (2)

  (6)

  (3)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Usługi edycji wideo

  Usługi edycji wideo są fajne, ale zauważyłam, że biblioteka zdjęć nie ma zdjęć związanych z osobami i tematami LGBTQ+. Brak tęczowej flagi, brak wyników dla słów "gej", "lesbijka", "trans" czy "LGBTQ+". To jest nieodpowiednie i niewygodne, zwłaszcza gdy potrzebowałam tych obrazów do mojego filmu, który akurat miał temat homofobii. Mam nadzieję, że w WeVideo zdają sobie sprawę, że pomijanie osób niebinarnych jest nieakceptowalne i ma negatywny wpływ, nawet jeśli chodzi o brak obrazów związanych z osobami queer w dostępnych zasobach.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy wideo edycja

  Aplikacja do edycji wideo jest super łatwa w obsłudze, mnóstwo fajnych treści audio, zdjęć i filmów. Muszę powiedzieć, że obsługa klienta jest naprawdę skuteczna. Ostatnio dostałem skargę na YouTube dotyczącą ścieżki dźwiękowej, którą użyliśmy na naszej stronie. Oczywiście od razu skontaktowałem się z nimi, a oni błyskawicznie zareagowali, prosząc o więcej szczegółów. Na szczęście to oni potem skontaktowali się z YouTube i udało się usunąć tę skargę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Oprogramowanie łatwe w obsłudze

  To oprogramowanie jest naprawdę user-friendly i udało mi się bez problemu uzyskać dostęp do swoich projektów z każdego komputera. Mogłem korzystać z programu z różnych urządzeń, co bardzo mi pomogło, a interfejs był intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dodatkowo, wsparcie techniczne było szybkie i profesjonalne, co sprawiło, że cały proces był jeszcze bardziej przyjemny.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy

  Dzisiaj otrzymałem maila od firmy, że wreszcie rozwiązali moje skargi i problem z moim kontem. Wysłaliśmy im adres e-mail, ale konto było na nazwisko mojej wnuczki! Chciałbym podziękować Brendanowi za pomoc i za rozwiązanie problemu. Teraz jestem naprawdę zadowolony z tego, jak się nimi zajęli.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup rocznego planu

  Jestem trochę zirytowany, bo chciałem kupić roczny plan, ale przycisk do zapłaty nie działa. Szkoda, że mimo kilku prób problem dalej występuje. Poza tym, nasza interakcja z działem obsługi klienta była słaba. Odpowiedzi, które dostałem, były mało pomocne i nie skupiały się na problemie. Mam nadzieję, że uda się szybko i skutecznie rozwiązać moją sytuację!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup usługi do edycji wideo

  WeVideo to totalna klapa. Usługa jest tak niedopracowana, że praktycznie nie da się z niej korzystać. Spędziłem lata próbując tworzyć filmy z tą usługą, ale cały czas napotykałem na błędy, które uniemożliwiają działanie. Praktycznie jest niemożliwe przesłanie filmu, a jeśli się uda, to oprogramowanie się zawiesza i wszystko znika. Po prostu nie sposób go ponownie załadować. To porażka. Wśród wszystkich edytorów wideo na rynku, to jeden z najgorszych. Po prostu żałosne.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ograniczenia czasowe

  Opublikowanie limitu czasu to trochę bez sensu. 5 minut na miesiąc to po prostu zbyt mało, żeby realnie wykorzystać to do szkolnych projektów. Lepiej skorzystać z innej platformy do edycji wideo, gdzie nie trzeba płacić za eksportowanie filmów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  podwójne obciążenie za miesiąc

  Zarejestrowałem się najpierw na podstawowy plan, a potem po dwóch dniach zaktualizowałem go na nieograniczony. Ale coś się pokręciło i dostałem obciążenie za oba plany jednocześnie, haha. Napisałem do nich e-maila z prośbą o zwrot pierwszej opłaty, ale odpowiedzieli, że niestety nie ma możliwości zwrotu nawet jeśli przez cały miesiąc korzystałem z nieograniczonego planu i zapłaciłem podwójnie. To już dla mnie nie wchodzi w rachubę, nie skorzystam więcej z tej usługi online.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup usługi edycji wideo

  To był prawdziwy koszmar. Używałem usług tej firmy od ponad trzech lat i nagle wszystkie moje filmy i pliki zniknęły. Spędziłem godziny na montażu i miałem setki filmów, których codziennie używałem w szkole, a teraz wszystko zostało usunięte, bo rzekomo nie byłem zalogowany. Korzystałem z ich usług codziennie, a teraz nagle nic. Nie dostałem żadnego e-maila, kompletna cisza. Musiałem wysyłać e-maile i dzwonić wielokrotnie, żeby w ogóle kogoś złapać. Ale to nie pomogło, bo już wszystko zniknęło. Nie mogę w to uwierzyć. Czy celowo starają się odepchnąć klientów? Lepiej poszukać innej firmy i omijać ich szerokim łukiem!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup wideoedycji online

  Uważajcie!!!! Byłam w szoku gdy dowiedziałam się, że moje konto zostało usunięte po zaledwie 90 dniach bezczynności. To jest absurdalne i niedopuszczalne. Miałam tam ważne projekty zapisane, które teraz na zawsze zniknęły. Co za strata czasu i wysiłku. Nigdy więcej nie skorzystam z tej usługi.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup filmów online

  Nowy system jest po prostu dużo wolniejszy i mniej profesjonalny od tego poprzedniego. Dziwię się, dlaczego zdecydowali się na taką zmianę, bo stary system był naprawdę o wiele lepszy. Mam nadzieję, że się zreflektują i wrócą do poprzedniej wersji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup oprogramowania do edycji w chmurze

  WeVideo oferuje oprogramowanie do edycji filmów w chmurze. Korzystam z niego od 2018 roku do montowania filmów na YouTube i Facebooku. Jednak w 2023 roku zauważyłem, że jakość obsługi WeVideo znacząco się pogorszyła. Kiedy próbowałem uzyskać pomoc od zespołu wsparcia 12 sierpnia 2023 roku, napotkałem wiele trudności. Miałem problem z podstawowymi funkcjami oprogramowania, i mimo kontaktu z pomocą, nie udało się rozwiązać problemu. Ostatecznie otrzymałem odpowiedź od "Dany" 14 sierpnia 2023 r., sugerującą wypróbowanie starszej wersji "Classic". Po kolejnych próbach skontaktowania się z pomocą, nadal nie udało się rozwiązać problemu. Odezwano się dopiero po jakimś czasie, co było bardzo frustrujące. Zwróciłem się o numer telefonu do kontaktu, ale niestety go nie mieli. Inicjatywa skontaktowania się z nimi na Facebooku również nie przyniosła rezultatu. Po ponad tygodniu od pierwszego zgłoszenia, problem dalej nie został rozwiązany. Cały proces obsługi klienta WeVideo był kompletnie niezadowalający. Słyszałem o poprawie działania oprogramowania po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki, jednak nadal nie widzę poprawy. Kontakt z firmą okazał się być zbędny, a brak zaangażowania w rozwiązanie problemu klienta jest zaskakujący. WeVideo zdaje się nie troszczyć o swoich użytkowników, co jest nie do zaakceptowania. Wierzę w budowanie relacji opartych na zaufaniu i wspólnocie poprzez media społecznościowe. Niestety, w przypadku WeVideo, brakuje tej ważnej cechy. Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług tej firmy, co jest po prostu straconym czasem i pieniędzmi. (17 sierpnia 2023).


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup online

  Niestety, ta strona internetowa okazała się oszustwem. Na początku wydawało się, że jest darmowa, ale potem nagle chcieli 16 dolarów za "miesięczne członkostwo". To jest po prostu przekręt! To jest po prostu sposób na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi, którzy myślą, że korzystają za darmo, a potem trzymają video aż zapłacisz. To jest takie chamstwo! Nawet jako darmowy produkt, to jest źle zaprojektowane. Wydaje mi się, że chcą po prostu, żebyś zapłacił, żeby odzyskać swoje video. Niby nielegalne to nie jest, ale to jest po prostu nieuczciwe i złe. Oszuści!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup za rok zamiast miesiąca

  To tylko taka niby miesięczna subskrypcja, a potem nagle wyskoczyło, że zapłaciłem od razu za cały rok. Ta strona jest zrobiona w taki sposób, żebyś nie zauważył tego od razu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  edytor wideo

  Mimo że kiedyś lubiłem korzystać z WeVideo do edycji, to teraz niestety wypada słabo. Często się zawiesza i tracę postępy w pracy nad projektem. Poza tym, kiedy crashuje, tracę dostęp do projektu, co jest frustrujące i strata czasu. Ceny za korzystanie z programu rosną, ale korzyści nie są warte tych kosztów. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia - czasem odpowiadają po długim czasie lub kierują na forum, które był już sprawdzane. Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam WeVideo nikomu, bo jestem zawiedziony.


Inni również oglądali