tunepat Opinie

: 18
94% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-30
Konwerter Spotify
Konwerter muzyczny działał świetnie, dawał świetny dźwięk i szybkie pobieranie. Jestem bardzo zad...Czytacz dalej
Martyna Sikora

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-04-15
Moje zakupy słuchawek bluetoot
Kurwa, co za syf, od tygodnia te słuchawki nie działają. Gdzie te obiecane aktualizacje?! Support...Czytacz dalej
eryk

Najwięcej głosów recenzja

  2024-01-02
Zakup konwertera do muzyki onl
Jestem naprawdę zadowolony z zakupu konwertera do muzyki online. Aplikacja ma super menu i pobier...Czytacz dalej
Łukasz

Opinie (18)

  (12)

 (5)

  (0)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Konwerter Spotify

  Konwerter muzyczny działał świetnie, dawał świetny dźwięk i szybkie pobieranie. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu i jego możliwości.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup programu TunePat Netflix Video Downloader

  Cześć! Chciałbym podzielić się z wami moim odkryciem - programem TunePat Netflix Video Downloader, który pozwala na pobieranie filmów z Netflix. Muszę przyznać, że to było strzałem w dziesiątkę! Po zainstalowaniu programu zauważyłem, że jest naprawdę łatwy w obsłudze. Interfejs jest przejrzysty i intuicyjny, nawet osoba bez specjalistycznej wiedzy poradzi sobie z nim bez problemu. Dodatkowo, program oferuje możliwość zmiany języka na polski, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z niego. Producent postawił na prostotę i przyjemność używania, co bardzo mi się podoba. TunePat Netflix Video Downloader oferuje też wsparcie techniczne, więc w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc specjalistów. Możemy również wybrać lokalizację, gdzie chcemy zapisać pobrane filmy, co jest bardzo wygodne. Program umożliwia także zapisywanie w różnych formatach, co pozwala na oglądanie treści na różnych urządzeniach. Uważam, że TunePat Netflix Video Downloader to naprawdę praktyczne rozwiązanie dla użytkowników Netflix. W mojej ocenie zasługuje na nagrodę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup Spotify Converter

  Muszę szczerze powiedzieć, że TunePat to chyba najlepsza usługa do konwertowania plików na rynku. Nawet pomimo ceny abonamentu, która na pierwszy rzut oka wydaje się wysoka, wartość, jaką oferuje, jest naprawdę imponująca! Obsługa jest na prawdę prosta i szybsza niż inne programy, z którymi miałem do czynienia. Kiedy pierwszy raz użyłem TunePat, czułem się naprawdę zadowolony, że mogę konwertować pliki za taką przystępną cenę. Jakie masz doświadczenia z tym programem? Podziel się ze mną!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Konwerter strumieniowy

  Korzystam z konwertera strumieniowego i muszę przyznać, że bardzo mnie zadowala szybkość pobierania i brak błędów. Śledzenie postępu pobierania jest łatwe i przydatne. Obsługa klienta jest pomocna i szybka w działaniu. Konwerter działa stabilnie, dlatego planuję go nadal wykorzystywać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup konwerterów TunePat

  Konwertery TunePat są naprawdę fajne dla osób, które chcą ściągnąć swoją ulubioną muzykę i filmy z różnych platform streamingowych na bardziej popularne formaty plików. Te konwertery są szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą korzystać z muzyki i filmów offline bez żadnych ograniczeń związanych z zabezpieczeniami DRM (Digital Rights Management). TunePat obsługuje wiele usług streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music, Apple Music i Netflix, co sprawia, że jest to świetne narzędzie do spełnienia różnorodnych potrzeb związanych z mediami.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pobieranie starych piosenek

  Szukałem starych piosenek, żeby podarować je moim rodzicom. Na darmowych platformach nie udało mi się ich znaleźć, większość jest dostępna w Prime Music, ale moi rodzice nie potrafią obsługiwać nowoczesnych aplikacji. Dlatego skorzystałem z TunePat, pobrałem piosenki i wrzuciłem je na pendrive. Teraz moi rodzice mogą się nimi cieszyć na zwykłych głośnikach z wejściem USB. Dzięki TunePat! Byłem w stanie pobrać kompletne albumy 10 razy szybciej bez utraty jakości. TunePat ma także opcje pobierania w innych formatach. Kiedyś można było kupić licencję na miesiąc, teraz jest tylko opcja na minimum 3 miesiące. Proszę TunePat, żeby przywrócił opcję na jedno miesiąc.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup oprogramowania do konwersji

  Nie ma co się oszukiwać, to oprogramowanie jest w porządku, ale nie robi wielkiego wrażenia. Można powiedzieć, że jest całkiem przeciętne. Najlepszą cechą jest szybkość obsługi, co rekompensuje inne niedociągnięcia. Nie jestem pewien czy to kwestia mojego i7 8750h, czy może po prostu potrzebuję więcej niż 16GB pamięci RAM. Największą wadą jest to, że to oprogramowanie jest dosyć "ciężkie" i to mnie delikatnie drażni. Ogólnie rzecz biorąc, jestem tak trochę średnio zadowolony. Może Ryzen 5 5500u sobie radzi lepiej, być może przez mój procesor?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupy słuchawek bluetooth

  Kurwa, co za syf, od tygodnia te słuchawki nie działają. Gdzie te obiecane aktualizacje?! Support to jakieś chuje, cały czas na obiedzie siedzą zamiast mi pomóc. Oddajcie mi kurwa pieniądze!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  doskonały support

  Bardzo się cieszę z obsługi klienta, szybko reagowali na wszystkie problemy z moim zakupem. Ich podejście było bardzo profesjonalne.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup cykliczny

  W zeszłym roku kupiłem coś dwa razy przez subscription. Po dłuższej przerwie chciałem to znowu zrobić, ale gdy wszedłem na stronę zakupu zobaczyłem, że można tylko kupować stałe lub roczne subskrypcje. Czy zlikwidowano opcję cyklicznego zakupu?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  konwerter muzyki

  Ostatnio zacząłem używać tej aplikacji i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny, co ułatwia korzystanie, nawet dla osób, które nie są ekspertami od technologii. TunePat oferuje bezproblemowy sposób konwertowania i pobierania muzyki z różnych platform streamingowych, zachowując wysoką jakość dźwięku. Prędkość konwersji jest imponująca, a oprogramowanie obsługuje wiele formatów, co zapewnia kompatybilność z moimi urządzeniami. Dodatkowo, obsługa klienta jest bardzo szybka i pomocna, odpowiadając na wszelkie pytania. TunePat zdecydowanie poprawiło moje doświadczenia muzyczne, umożliwiając mi słuchanie ulubionych utworów offline bez problemów. Polecam to każdemu, kto szuka niezawodnego i efektywnego narzędzia do konwertowania muzyki.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup oprogramowania do konwersji plików wideo

  Używam tego programu do konwertowania plików wideo i jestem mega zadowolony/a, bo mogę w łatwy sposób pobierać różne pliki OTT. Chociaż było parę bugów, obsługa była bardzo miła i błyskawicznie pomogła mi je ogarnąć. Gorąco polecam ze względu na pomocną obsługę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup programu do pobierania filmów

  Ostatnio kupiłem program do pobierania filmów i muszę powiedzieć, że jest naprawdę świetny. Lubię filmy i często korzystam z platform streamingowych, więc zawsze marzyłem o łatwym sposobie pobierania ulubionych filmów i seriali, żeby oglądać je offline. Ten program właśnie to umożliwia. Interfejs użytkownika jest super intuicyjny, a nawigacja po aplikacji jest prosta i nie trzeba dużo czasu i klikania, żeby uzyskać rezultaty. Wystarczy połączyć się ze swoim kontem na platformie streamingowej przez program. Bardzo mi się podobało to, że można dostosować parametry, jak jakość wideo i napisy, zanim zacznie się pobieranie. Fajne było też to, że można pobrać napisy w formacie .srt osobno, co daje więcej opcji oglądania. Program działał bez problemów, bez zacięć. Widać, że twórcy poświęcili dużo uwagi na optymalizację programu. Obsługa klienta też jest świetna. Nawet jeśli nie miałem dużych problemów, miałem kilka pytań dotyczących funkcji i zespół wsparcia szybko odpowiedział, dając jasne i pomocne wskazówki. To fajne, że zawsze można liczyć na pomoc. Polecam ten program każdemu, kto szuka łatwego sposobu na pobieranie i cieszenie się treściami z platform streamingowych offline. Czy podróżujesz często, czy masz ograniczony dostęp do internetu, czy po prostu chcesz oglądać filmy według swojego harmonogramu, ten program zmieni grę. Rzadko spotyka się programy, które tak dobrze spełniają swoje obietnice. Ja używam go teraz tylko z jedną platformą streamingową, ale jest dostępny także dla innych jak Netflix, Hulu, Disney, HBO Max... pod adresem tunepat-video.com. Ogólnie rzecz biorąc, ten program przeszedł moje oczekiwania i stał się nieodłącznym elementem mojego procesu pracy z wideo, zarówno do korzystania z treści online offline, jak i do edycji wideo.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Perfection in an app!

  Takie fajne kawałki, dają mega energię! Jakbym był na koncercie, serio! A do tego łatwe w obsłudze, bez zbędnych bajerów. I ma wszystkie gatunki muzyczne, więc zawsze mam idealną playlistę! Dało mi dokładnie to, czego chciałem i nawet więcej, przerosło moje oczekiwania. Ocena 10/10.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wszechstronne i wygodne oprogramowanie do pobierania i konwertowania treści muzycznych i wideo.

  To oprogramowanie oferuje szeroki zakres funkcji zarówno dla casualowych użytkowników, jak i dla entuzjastów multimediów. Interfejs jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, co na pewno jest jego zaletą. Pobieranie i konwertowanie przebiegają szybko i bezproblemowo, a jakość plików jest zachowana. Obsługuje wiele popularnych platform streamingowych, co sprawia, że jest uniwersalnym narzędziem do pobierania i konwertowania mediów online. Obsługa klienta jest profesjonalna, a cena jest konkurencyjna w stosunku do dostępnych funkcji oprogramowania.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pobieranie odcinków

  Korzystałem z tego serwisu do ściągania odcinków moich ulubionych programów, głównie do wycięcia fragmentów, takich jak ich piosenka przewodnia. Serwis działał sprawnie i efektywnie, umożliwiając mi łatwe ściąganie i edytowanie odcinków. Jako fan tworzenia kreatywnych montaży wideo, byłem zadowolony z możliwości, jakie daje ten serwis. Szkoda jednak, że czasami prędkość ściągania nie była zbyt imponująca.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup konwertera do muzyki online

  Jestem naprawdę zadowolony z zakupu konwertera do muzyki online. Aplikacja ma super menu i pobieranie plików działa niesamowicie szybko. Obsługa klienta jest naprawdę pomocna i miła, co sprawia, że jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za świetną pracę!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fajny pakiet

  O kurczę, ten pakiet jest świetny! Ma wiele fajnych funkcji, na przykład konwertowanie muzyki i filmów na różne formaty plików. A jeszcze świetnie działa do ściągania z You Tube'a! Serio, polecam go wszystkim!


Inni również oglądali